Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Marum-natta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Marum-natta
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: fredag 29 mars 2019

Botne SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ingrid MobråthenD 15-16 (5)1.04.26+19.4513.51

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Mathias GløersenH 17AL (13)1.20.59+9.588.08

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Dag Steinar RagvinH 17AL (13)1.31.55+20.549.14

Fossum IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Richard Zeiner-GundersenH 60 (3)47.1610.09
4Stein H. HagenH 50 (5)1.11.35+17.2312.24
7Sondre Zahl HagenH 17AL (13)1.28.02+17.018.50

Halden SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Øyvind HelgerudH 17AL (13)1.21.48+10.478.13

Hedrum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Elin BordøyD 17C (1)34.0011.13
2Sindre R HoltH 17AL (13)1.11.15+0.147.09
5Espen JohnsenH 50 (5)1.26.45+32.3315.02

IL GeoForm

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Guttorm EggeH 50 (5)1.07.06+12.5411.37

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Fredrik LarsenH 17AK (5)47.29+2.5510.12

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kjersti Tønnessen BergstølD 17AL (6)1.12.07+13.5310.50
4Ingvild LangeggenD 17AL (6)1.13.25+15.1111.02
5Marlin HaavengenD 17AL (6)1.24.50+26.3612.45

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristin Melby JacobsenD 15-16 (5)44.419.36

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jørgen FrøydH 17AK (5)44.349.35
3Ida Vår KierulfD 50 (3)1.07.21+16.5514.29

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Trine Marit Justad RaaenD 50 (3)50.2610.50

Lillomarka OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jens Johan BrekkeH 17AL (13)1.23.14+12.138.21

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Robert FredriksenH 17AL (13)diskvalifisert

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Malin SørensenD 17AL (6)58.148.45

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Bjørn Arnfinn PaulsenH 60 (3)1.03.48+16.3213.43

OK Skeidi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Morten AndresenH 17AK (5)1.00.08+15.3412.55

OL Tønsberg og omegn

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Julie EikelandD 17AK (2)50.1610.48
1Sindre MathisenH 13-14 (1)41.4810.48
1Per Jarle EikelandH 17C (1)27.189.00
2Lerke HjelsethD 15-16 (5)57.12+12.3112.18
2Anny Horge RogneD 17AK (2)50.24+0.0810.50
2Henrik MathisenH 11-12 (2)44.53+14.2014.48
3Johnny MathisenH 17AK (5)50.33+5.5910.52
8Oliver ØstbyH 17AL (13)1.28.04+17.038.51
9Jakob HjelsethH 17AL (13)1.28.05+17.048.51
Trond EvensenH 17AL (13)diskvalifisert
Vetle MathisenH 17AL (13)diskvalifisert

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Tina KallesonD 17AL (6)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Are EriksenH 60 (3)50.44+3.2810.54

Porsgrunn OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tobias MathisenH 15-16 (2)43.547.36
2Hilde Kristine RosenvoldD 50 (3)50.28+0.0210.51
5Anine Kjørholt LieD 15-16 (5)1.05.30+20.4914.05
Camilla L. RosenvoldD 17AK (2)ikke startet

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristian KihleH 50 (5)58.31+4.1910.08

Sandefjord OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Daniella GjoneD 11-12 (1)30.3210.04
1Sindre FurlandH 11-12 (2)30.3310.04
2Jo Børre EikåsH 40 (2)1.24.41+18.2012.44
2Benjamin GjoneH 15-16 (2)52.51+8.579.09
3Cornelius BjørkH 17AL (13)1.11.23+0.227.10
3Gjendine Gjelstad RebårdD 15-16 (5)57.24+12.4312.20
Anne Lise AndreassenD 60ikke startet
Gabriel GjoneH 13-14 (1)ikke startet

Skien OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Harald OmlandH 17AK (5)59.54+15.2012.52Last ned GPS-spor i gpx-format

Tyrving IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Espen JakobsenH 17AL (13)1.11.017.08
1Geir HoffH 40 (2)1.06.219.58
1Eivind HoffH 50 (5)54.129.23
2Kristine FjeldboD 17AL (6)1.06.10+7.569.56

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor