Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola #1 (Halloween-O)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola #1 (Halloween-O)
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 31 oktober 2018

Lang-A

3 520 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL36.1110.16
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL37.11+1.0010.33
3Rasmus MathisenPorsgrunn OL37.48+1.3710.44
4Dag AusenPorsgrunn OL39.36+3.2511.15
5Frode RobertsenOto39.39+3.2811.15
6Elin BjervaLarvik OK39.51+3.4011.19
7Trond GjelstadSandefjord OK40.03+3.5211.22
8Iver RingheimLarvik OK40.48+4.3711.35
9Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL40.53+4.4211.36
10Henrik Kaupang LyeLarvik OK40.55+4.4411.37
11Jan GatevoldPorsgrunn OL41.05+4.5411.40
12Einar KlavenesSandefjord OK41.09+4.5811.41
13Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL42.39+6.2812.06
14Halvard KornmoPorsgrunn OL43.05+6.5412.14
15Jørgen FrøydLarvik OK43.13+7.0212.16
16Thore KornmoPorsgrunn OL43.52+7.4112.27
17Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL44.11+8.0012.33
18Benjamin GjoneSandefjord OK44.14+8.0312.33
19Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL44.34+8.2312.39
20Helge GisholtOK Skeidi44.49+8.3812.43
21Ole Petter AasrumLarvik OK48.15+12.0413.42
22Tobias MathisenPorsgrunn OL48.39+12.2813.49
23Kjell WestinPorsgrunn OL49.16+13.0513.59
24Gabriel GjoneSandefjord OK54.08+17.5715.22
25Bjørn BendiktsenKonnerud IL54.22+18.1115.26 Last ned GPS-spor i gpx-format
26Kristin Melby JacobsenLardal OL54.33+18.2215.29
27Lenka WestinPorsgrunn OL1.06.29+30.1818.53
28Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.06.30+30.1918.53
29Hilde VassendPorsgrunn OL1.14.05+37.5421.02
30Harald OmlandSkien OK1.17.13+41.0221.56
Elise AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Cornelius BjørkSandefjord OKdiskvalifisert
Wenche EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKdiskvalifisert
Une HoltermannPorsgrunn OLdiskvalifisert
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLdiskvalifisert
Anders KlavenesSandefjord OKdiskvalifisert
Tom KristensenLarvik OKdiskvalifisert
Ingrid MobråthenBotne SKdiskvalifisert
Hanne VassendPorsgrunn OLdiskvalifisert
Jo Børre EikåsSandefjord OKbrutt
Jonas EikåsSandefjord OKbrutt
Tone StoklandSandefjord OKbrutt
Lars FremstadLarvik OKikke startet

Kort-A

2 010 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom AasrumHedrum OL30.1015.00
2Atle RemmePorsgrunn OL30.29+0.1915.09
3Kay JørgensenPorsgrunn OL30.35+0.2515.12
4Eli Marie WiigPorsgrunn OL30.42+0.3215.16
5Hanne HerumOK Skeidi30.44+0.3415.17
6Henrik Repstad StoremyrIL Hauken30.52+0.4215.21
7Kåre ThorbjørnsenLarvik OK36.59+6.4918.23
8Elling AakreAndebu IL47.06+16.5623.25
9Mona GjelstadSandefjord OK1.08.40+38.3034.09
Knut GjoneSandefjord OKbrutt
Vigdis Bakken HamreLarvik OKbrutt
Espen JohnsenHedrum OLbrutt
Morten AndresenOK Skeidiikke startet
Linda BrathagenLarvik OKikke startet

C-løype

1 330 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren Sofie FremstadLarvik OK25.5119.26
2Sigrid Bakken HamreLarvik OK25.53+0.0219.27
3Kristin JohanssonHedrum OL36.36+10.4527.31
4Hanna JohanssonHedrum OL36.40+10.4927.34
5Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi44.35+18.4433.31
Ole Magnus StoremyrIL Haukenikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor