Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Odalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Odalsløpet
Arrangørorganisasjon: Odal OL - Orientering
Dato: søndag 28 april 2019

N-åpen

950 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Samantha BalagtasOdal OL - Orienteringfullført
Sivert DåsnesVang OLfullført
Emma Margrethe FinstadRaumar Orienteringfullført
Erle FosstveitRaumar Orienteringfullført
Tiril HaugenOdal OL - Orienteringfullført
Maja HaugereidVang OLfullført
Sebastian Tangen HoltetEidskog OLfullført
Bo JullumBrandval/Kongsvinger OKfullført
Erik JullumBrandval/Kongsvinger OKfullført
Tryggve Svergja RustadRaumar Orienteringfullført
Esther StenbergVang OLfullført
Mari StenbergVang OLfullført

D 9-10

1 460 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Maren Bleken RudVang OL15.4810.49
Celine Amlie BrennaHeming Orientering29.1520.02

D 11-12

1 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Marianne BergersenEidskog OL26.1214.58
2Mina Bleken RudVang OL30.41+4.2917.32

D 13-14

2 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nora SørbergRaumar Orientering1.01.4724.19
2Oda Marissa BergersenEidskog OL1.01.54+0.0724.22

D 15-16

3 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aasne Sofie EllevoldOdal OL - Orientering1.10.4722.45

D 17-

4 780 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie JohanssonVang OL44.359.19
2Emilie Westli AndersenLøten o-lag51.11+6.3610.42
3Linda EngenRaumar Orientering1.02.17+17.4213.01
4Kaisa SvergjaRaumar Orientering1.11.51+27.1615.01
5Audrun UtskarpenIL GeoForm1.25.59+41.2417.59
6Stine AustadRaumar Orientering1.35.54+51.1920.03

D 35-

3 580 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone Bleken RudVang OL46.1312.54
2Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.03.09+16.5617.38
3May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1.09.05+22.5219.17
4Mari TaraldrudRaumar Orientering1.14.12+27.5920.43
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert

D 45-

3 110 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering40.1012.54
2Anne-Grete AustadRaumar Orientering44.56+4.4614.26
3Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering51.10+11.0016.27
Eli StensliLøten o-lagdiskvalifisert

D 55-

3 110 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Grethe RustadRaumar Orientering33.4410.50
2Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK34.54+1.1011.13
3Helga HaverstadLierbygda OL36.00+2.1611.34
4Linda HanssenØstmarka OK38.38+4.5412.25
5Vanja StaffOL Toten-Troll41.03+7.1913.11
6Kari Elisabeth NatvigNittedal OL42.46+9.0213.45
7Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange42.55+9.1113.47
8Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL44.28+10.4414.17
9Lisa AnnersandOK Tyr46.26+12.4214.55
10Ida EngenRaumar Orientering50.40+16.5616.17
11Wenche BjørnstadRingsaker OK52.13+18.2916.47
12Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb59.59+26.1519.17
13Marianne SpanliLierbygda OL1.01.17+27.3319.42
14Randi Fallbakken BergeLøten o-lag1.14.43+40.5924.01
15Bente GrøndalenHamar OK1.19.16+45.3225.29

D 65-

2 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrete JørandliGjø-Vard OL41.1414.28
2Eva TaraldrudIndre Østfold OK48.01+6.4716.50
3Berit RøsteRingsaker OK56.20+15.0619.45
Kirsten BakkeGjø-Vard OLikke startet

H 9-10

1 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Martin Amlie BrennaHeming Orientering29.1520.02

H 11-12

1 750 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn LandeEidskog OL20.2211.38
2Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange24.02+3.4013.44
3Aleksander Tangen HoltetEidskog OL26.10+5.4814.57
4Alfred Holtan SanderudLillomarka OL28.33+8.1116.18
5Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL32.13+11.5118.24

H 13-14

2 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola DåsnesVang OL35.0413.48
2Ragnar LandeEidskog OL35.31+0.2713.58

H 17-

5 230 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders HagaRaumar Orientering42.028.02
2Kenneth BilstadVang OL42.06+0.048.02
3Jostein Svaland DaleVang OL44.44+2.428.33
4Vetle ChristiansenBækkelagets SK45.28+3.268.41
5Eivind LandeEidskog OL46.52+4.508.57
6Ulf BrennaHeming Orientering48.11+6.099.12
7Svein NygårdLillomarka OL54.17+12.1510.22
8Håkon DåsnesVang OL57.20+15.1810.57
9Jan Ola PedersenVang OL57.46+15.4411.02
10Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK1.00.01+17.5911.28
11Pål StenbergVang OL1.03.44+21.4212.11
12Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.05.42+23.4012.33
13Onno VerberneOL Toten-Troll1.06.16+24.1412.40
14Philip FøyenEidskog OL1.23.02+41.0015.52
15Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1.25.36+43.3416.22
16Per Ole DahlsrudNydalens SK1.28.10+46.0816.51
Håvard GundersenRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 35-

4 780 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten FredhOK Moss56.3911.51
2Stian OverskeidIndre Østfold OK57.36+0.5712.03

H 45-

4 780 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL47.289.55
2Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL48.03+0.3510.03
3Jon Ivar BergersenEidskog OL49.58+2.3010.27
4Guttorm EggeIL GeoForm52.38+5.1011.00
5Svein ThorsbergGrue IL1.20.49+33.2116.54
Niklas StolpeEidskog OLdiskvalifisert

H 55-

3 580 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Harald StaffOL Toten-Troll32.259.03
2Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering35.09+2.449.49
3Bjørn SolbergseterAustmarka IL35.19+2.549.51
4Anders KronbergRaumar Orientering35.22+2.579.52
5Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK37.02+4.3710.20
6Jan-Ove BråthenOK Øst39.39+7.1411.04
7Stein Arne NegårdVang OL40.14+7.4911.14
8Øyvind SørlieHadeland OL40.30+8.0511.18
9Harald BergeLøten o-lag41.48+9.2311.40
10Knut EngenRaumar Orientering41.56+9.3111.42
11Richard Zeiner-GundersenFossum IF42.10+9.4511.46
12Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK42.27+10.0211.51
13Egil RundbergetNydalens SK44.10+11.4512.20
14Leif S. ThingsrudØstmarka OK44.16+11.5112.21
15Tor StrandRaumar Orientering44.18+11.5312.22
16Kristian StorsveenLøten o-lag44.26+12.0112.24
17Morten KongsbergTyrving IL45.46+13.2112.47
18Sigbjørn ModalsliFossum IF46.36+14.1113.01
19Bård NatvigNittedal OL46.54+14.2913.06
20Harald VoldenHamar OK48.25+16.0013.31
21Harald ØstbyeElverum OK49.17+16.5213.45
22Reidar FossumAsker Skiklubb52.04+19.3914.32
23Olav BakkenØstmarka OK52.43+20.1814.43
24Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL55.20+22.5515.27
25Pål Woldstad HanssenEiker OL1.00.31+28.0616.54
26Stein Magnus MoenGrue IL1.03.29+31.0417.43
27Jan SveenRaumar Orientering1.06.19+33.5418.31
Erik GrøndalenHamar OKdiskvalifisert

H 65-

2 850 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK25.128.50
2Ola BroxOL Toten-Troll26.18+1.069.13
3Olav JuliussenRingsaker OK28.03+2.519.50
4Tor SolbergseterAustmarka IL30.08+4.5610.34
5Are EriksenOslostudentenes IK30.42+5.3010.46
6Terje AntonsenRaumar Orientering31.39+6.2711.06
7Leif BillingsøEidskog OL31.45+6.3311.08
8Petter NæssOppsal Orientering33.10+7.5811.38
9Stein NordviElverum OK33.48+8.3611.51
10John Thomas PetersenNittedal OL33.55+8.4311.54
11Knut SkjesetVang OL35.15+10.0312.22
12Knut WikstrømRingsaker OK38.39+13.2713.33
13Odd GundersenRaumar Orientering40.52+15.4014.20
14Knut MalmoRingsaker OK42.59+17.4715.04
15Terje MalmHamar OK47.15+22.0316.34
16Hasse BergstrømTyrving IL49.30+24.1817.22
17Sjur GjestvangOL Toten-Troll55.22+30.1019.25
18Roar SætabergetLunderseter IL55.38+30.2619.31
Arne LandeBø OLdiskvalifisert

H 75-

2 850 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav HøiåsVang OL35.0812.19
2Anders TaraldrudIndre Østfold OK39.37+4.2913.54
3Trond FeiringHamar OK43.51+8.4315.23 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Elling FrøvollSturla, IF44.15+9.0715.31
5Hans LarsenRaumar Orientering50.36+15.2817.45
6Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange52.51+17.4318.32
Klaus EngenEidskog OLikke startet

Utvikling N

1 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Maren Julie FinstadRaumar Orientering27.0818.35
Elise MobrennaOdal OL - Orientering11.428.00
Tristan ZainalOdal OL - Orientering29.5420.28

Utvikling C

1 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mikkel AasnessOdal OL - Orientering25.0114.17
Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst41.5623.57

Utvikling B

2 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Emil SkytterenOdal OL - Orientering1.16.3630.09

Direkte A

3 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Bleken RudVang OL35.4810.00
2Solveig StenbergVang OL54.07+18.1915.06
3Gunnar FosstveitRaumar Orientering58.05+22.1716.13
Sjur GrindstuenIndre Østfold OKikke startet

Direkte B

2 540 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik NæssØstmarka OK30.0711.51
2Erik HaugenRingsaker OK30.37+0.3012.03
3Jens-Henrik SimonsenOK Øst36.27+6.2014.21
4Inger SvalandOL Vallset/Stange38.55+8.4815.19
Per SørbergRaumar Orienteringdiskvalifisert

Direkte C

1 750 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL21.1412.08
2Knut AndersenLøten o-lag31.32+10.1818.01
3Tor SimonsenOK Øst36.12+14.5820.41
4Terje ThrondsenNittedal OL37.33+16.1921.27
5Liv SimonsenOK Øst41.55+20.4123.57
6Tina BjørnstadRaumar Orientering44.10+22.5625.14
7Hans Ola SkytterenGrue IL51.13+29.5929.16
8Eva SkytterenGrue IL51.50+30.3629.37
9Brage FosstveitRaumar Orientering1.00.42+39.2834.41
Berit DalheimLunderseter ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor