Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 20

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 20
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 20 oktober 2018

Lang

6 100 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik EijsinkNydalens SK42.447.00
2Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL49.17+6.338.04
3Tor Andreas AndersenOppsal Orientering49.53+7.098.10
4Odin GramstadVBIL51.11+8.278.23
5Holger SchlaupitzIL GeoForm52.11+9.278.33
6Knut HellandØstmarka OK53.56+11.128.50
7Knut BårtveitBø OL56.22+13.389.14
8Skage GrønnebergHeming Orientering58.37+15.539.36
9Harald IweIL GeoForm1.02.14+19.3010.12
10Ståle HeitmannFossum IF1.02.15+19.3110.12
11Harald Østgaard LundIL GeoForm1.03.24+20.4010.23
12Lars GrandeFBI1.07.42+24.5811.05
13Tor Kristian TallaksenKlubbløs1.09.51+27.0711.27
14Kjetil Sverdrup-ThygesonNGI1.09.54+27.1011.27
15Jon LahlumIL GeoForm1.11.35+28.5111.44
16Bjørn Erik ReinsethHSK-RIFF1.12.30+29.4611.53
17Knut OnsagerIL GeoForm1.16.26+33.4212.31
18Jan Fredrik HelgakerVBIL1.17.21+34.3712.40
19Håvard ChristiansenPrivat1.18.14+35.3012.49
20Trude FixdalIL Koll1.18.26+35.4212.51
21Eskil ÅsmulOL Trollelg1.18.45+36.0112.54
22Erik SauarIL Koll1.19.38+36.5413.03
23Frode JohansenEquinor BIL1.22.37+39.5313.32
24Ole Kristian KristensenKlubbløs1.27.15+44.3114.18
25John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.27.17+44.3314.18
26Per KaarbyFossum IFikke godkjent
27Brita SauarIL Kollikke godkjent
Einar ThorstensenKamp/Vestheim IFikke godkjent

Mellom

4 000 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Georg BuggeAas Jakobsen34.518.42
2Vidar BerteigIL GeoForm38.06+3.159.31
3Roar SigurdsenRingnes BIL39.32+4.419.53
4Eivind RuthVBIL39.40+4.499.55
5Vemund KongsnesØstmarka OK39.56+5.059.59
6Per Morten LefdahlOEC41.25+6.3410.21
7Paul SolheimPrivat41.57+7.0610.29
8Knut-Anders LøkenFossum IF43.05+8.1410.46
9Sindre GylverNTNUI44.11+9.2011.02
10Per Jogeir KarlsbakkVBIL46.21+11.3011.35
11Malin EijsinkNydalens SK47.30+12.3911.52
11Jacob DybwadWSP Engineering47.30+12.3911.52
13May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering47.31+12.4011.52
14Bjørn SandelienVegdirektoratet53.19+18.2813.19
15Stein MyhreOslo sporveier BIL54.06+19.1513.31
16Don SkantzeIL Tyrving55.00+20.0913.45
17Jens HetlandNydalen SK55.12+20.2113.48
18Harald RikheimRådtassene55.35+20.4413.53
19Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere56.17+21.2614.04
20Per-Arne RøstadsandNydalens SK56.39+21.4814.09
21Rune HultgreenIL GeoForm57.24+22.3314.21
22Kristin SletnerRøyken OL58.19+23.2814.34
23Tone Jahren HerudFossum IF59.23+24.3214.50
24Hans Kristian AlvebergPrivat59.38+24.4714.54
25Vincent EijsinkÅS UMB Orientering1.01.09+26.1815.17
26Bo BratsbergPrivat1.03.40+28.4915.55
27Sharon BroadwellIL GeoForm1.03.43+28.5215.55
28Øyvind GylverAsker Skiklubb1.03.53+29.0215.58
29Jo Ulltveit-MoeIL Koll1.08.36+33.4517.09
30Morten HjelmVBIL1.08.43+33.5217.10
31Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm1.10.04+35.1317.31
32Sturle HånesIL GeoForm1.12.06+37.1518.01
33Anne Regine BakstadFriskis&Svettis1.19.33+44.4219.53
34Torbjørn BreistrandPrivat1.43.59+1.09.0825.59
35Tom EdvardsenIL Kollikke godkjent
36Matthew NgOslostudentenes IKikke godkjent

Kort

2 500 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Are CarlssonFossum IF29.3211.48
2Aleidis LøkenHeming Orientering30.49+1.1712.19
3Per OngstadPrivat38.38+9.0615.27
4Egil HusethKamp/Vestheim IF39.09+9.3715.39
5Per HaugenLillomarka OL43.32+14.0017.24
6Gisela SundelinPrivat43.53+14.2117.33
7Knut Tore SolheimNydalens SK48.17+18.4519.18
8Eyvind AasIL GeoForm54.16+24.4421.42
9Bjørn SpjelkavikIL Tyrving55.15+25.4322.06
10Kjell TeiglandØstmarka OK57.17+27.4522.54
11Maren EdvardsenIL Koll57.21+27.4922.56
12Kaare SolhjellPrivat58.06+28.3423.14
13Aud SpjelkavikIL Tyrving58.23+28.5123.21
14Sidsel SandelienVegdirektoratet59.08+29.3623.39
15Aina GrymyrHaugerud IF1.01.34+32.0224.37
16Eilen Arctander VikIL Koll1.03.14+33.4225.17
17Terje TrondsenNittedal OL1.05.07+35.3526.02
18Jon C. FougnerHeming Orientering1.06.11+36.3926.28
19Ping OuyangØstmarka OK1.19.02+49.3031.36
20Steinar RuudKonnerud IL1.20.46+51.1432.18
21Tom Wilhelm SletnerRøyken OL1.21.55+52.2332.46
22August Lea KabbeNydalens SK1.24.47+55.1533.54
23Sigurd HaugerudIL GeoForm1.29.58+1.00.2635.59
24Ørnulf FremmingMeteorologen1.31.14+1.01.4236.29
25Sissel PlejdrupPrivatikke godkjent
26Per GjermoAsker Skiklubbikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor