Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten finale
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: onsdag 5 juni 2019

Fredrikstad SK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Betina ArnesenN-åpen (11)15.2410.16
0Vilma DanevadD -10 (1)23.1712.15
1Emil Husebye AamodtH 13-14 (7)12.466.04
1Sivert FinstadH 13-16C (1)13.116.56
1Jenny DanevadD 11-12 (5)12.146.26
1Göran WinbladH 17- (14)12.504.56
2Marte Hox BrynildsenD 13-14 (5)16.43+1.117.57
3Emma Sofie SteinslandD 15-16 (7)19.13+0.367.23
3Ingrid SteinslandD 11-12 (5)18.27+6.139.42
4Amalie LøkkebergD 15-16 (7)21.29+2.528.15
6Runar Saur ModahlH 17- (14)16.37+3.476.23
10Anne-Sofie Hox BrynildsenD 17- (10)33.54+16.1913.02
11Pål AngvollH 17- (14)22.22+9.328.36
12Vegar ArnesenH 17- (14)23.38+10.489.05

Halden SK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Håkon BryggenN-åpen (11)11.537.55
0Ville Emil WingstedtH -10 (3)14.357.40
1Sigurd Saxe SandvikH 15-16 (6)15.406.01
1Anja WingstedtD 17- (10)17.356.45
2Tore SandvikH 17- (14)14.22+1.325.31
2Runa Lien BackstrømD 17- (10)18.45+1.107.12
2Emma Helene OlsenD 15-16 (7)19.06+0.297.20
3Elias MosebekkH 13-14 (7)13.52+1.066.36
4Herman Lien BackstrømH 15-16 (6)19.11+3.317.22
4Sebastian Bøhn-BryntesenH 13-14 (7)17.50+5.048.29
4Guro BryggenD 17- (10)19.45+2.107.35
5Martin BryggenH 13-14 (7)19.35+6.499.19
5Jens Erik MjølnerødH 50- (7)20.33+3.007.54
5Aksel Johan SandvikH 11-12 (5)34.58+19.2018.24
5Peder BryggenH 15-16 (6)22.14+6.348.33
6Marie Lien BackstrømD 15-16 (7)25.05+6.289.38
6Sverre SandvikH 13-14 (7)23.06+10.2011.00
7Elias ThoresenH 13-14 (7)23.37+10.5111.14
8Alf Kristian HelleH 17- (14)17.12+4.226.36
9Martin BrækkeH 17- (14)17.37+4.476.46
14Linus BjørkeH 17- (14)32.39+19.4912.33
Tor Ragnar AndersenH 50- (7)diskvalifisert
Jakob TorgersenH 17- (14)ikke startet
Balder Hasvik LarsenH 13-16C (1)ikke startet
Terje LarsenH 50- (7)ikke startet

Indre Østfold OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Peder Aabogen HaugaardH 15-16 (6)18.37+2.577.09
4Elma Sagli GudimD 13-14 (5)19.44+4.129.23
5Gea Øiseth BedinD 17- (10)23.27+5.529.01
13Sindre ValsgårdH 17- (14)24.33+11.439.26

OK Moss

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Elise Holm NedrebøN-åpen (11)24.2416.16
2Alfred BjørnerødH 15-16 (6)15.50+0.106.05
2Emma Aune JakobsenD 11-12 (5)17.44+5.309.20
3Marie Lindløv JensenD 17- (10)19.40+2.057.33
4Erik Rytter JakobsenH 17- (14)16.21+3.316.17
5Christopher LadimH 17- (14)16.31+3.416.21
5Julie Sophie WoldD 15-16 (7)23.42+5.059.06
5Sofie Holm NedrebøD 11-12 (5)36.10+23.5619.02
6Tonje HolmD 17- (10)24.09+6.349.17
7Frida Hovgaard EisvangD 15-16 (7)26.38+8.0110.14
7Hanne WoldD 17- (10)24.10+6.359.17
Tore BjørnerødH 50- (7)ikke startet
Sondre LadimH 15-16 (6)ikke startet
Aurora GjølsjøD 17- (10)ikke startet

Sarpsborg OL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Hanna Leonora L.WilhelmsenN-åpen (11)13.248.56
1Øystein JensenH 50- (7)17.336.45
1Solveig Pehrsen-LundeD 15-16 (7)18.377.09
1Wenche LindløvD 50- (3)24.079.16
1Jesper Vonen SvaeH 11-12 (5)15.388.13
1Hermine AndersenD 13-16C (1)29.5815.46
2Eskil Pehrsen-LundeH 11-12 (5)15.57+0.198.23
2Tone Karina IngesenD 50- (3)25.52+1.459.56
2Espen SvaeH 50- (7)18.12+0.397.00
3Ole IngesenH 50- (7)18.47+1.147.13
3Sigrid HaugeD 13-14 (5)17.37+2.058.23
3Heidi BørstadD 50- (3)27.24+3.1710.32
10Bjørn Ketil HansenH 17- (14)21.00+8.108.04

Trøsken IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Celine Agnalt HeggenesN-åpen (11)23.4015.46
0Lucas Kaugerud ThorbjørnsenN-åpen (11)16.1310.48
0Live Ek HedlundN-åpen (11)21.4614.30
0Marie Agnalt HjelbakN-åpen (11)16.2010.53
0Viktor Johannessen NilsenN-åpen (11)22.0214.41
0Marcus Kaugerud ThorbjørnsenN-åpen (11)18.3112.20
0Sander Agnalt HeggenesH -10 (3)29.1115.21
0Halvor Ek HedlundH -10 (3)28.2414.56
1Ingrid Pedersen HolmskauD 13-14 (5)15.327.23
3Theodor Johannessen NilsenH 11-12 (5)30.13+14.3515.54
4Håkon Lillegraven LangsæterH 11-12 (5)30.25+14.4716.00
5Marte Lillegraven LangsæterD 13-14 (5)25.51+10.1912.18
6Mathias Pedersen HolmskauH 15-16 (6)22.37+6.578.41
8Cathrine LillestrandD 17- (10)24.42+7.079.30
9Marit Pedersen HolmskauD 17- (10)26.27+8.5210.10

Varteig OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Enya Marie LarsenN-åpen (11)22.2114.54
2Henrik Julian Fontes AarbuH 13-14 (7)13.25+0.396.23
3Olav Halvorsen SikkelandH 17- (14)15.14+2.245.51
4Eline Noelia LarsenD 11-12 (5)25.45+13.3113.33
4Kjell Einar AndersenH 50- (7)20.03+2.307.42
6Per Olaf KlemsdalH 50- (7)34.17+16.4413.11
7Anders LundeH 17- (14)16.49+3.596.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor