Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ungdomsserien løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ungdomsserien løp 3
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: tirsdag 28 mai 2019

N-åpen

1 800 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Håkon BryggenHalden SK16.038.55
0Amalie Ek-JacobsenFredrikstad SK34.2919.09
0Aisha Rostveit ElmiOK Moss31.2317.26
0Aron Rostveit ElmiOK Moss18.5510.30
0Trym Eng UnderdalOK Moss40.3722.33
0Elise HaugeSarpsborg OL17.059.29
0Live Ek HedlundTrøsken IL36.5120.28
0Elise Holm NedrebøOK Moss33.1218.26
0Julian InderdalOK Moss40.2922.29
0Signe KjerkreitTrøsken IL45.5525.30
0Tora Marie KjerkreitTrøsken IL33.2318.32
0Mira LundsrudOK Moss21.2911.56
0Solan LøkenOK Moss18.5610.31
0Viktor Johannessen NilsenTrøsken IL30.2216.52
0Ahmed OmerTrøsken IL27.5615.31
0Shirin OmerTrøsken IL45.5325.29
0Ludvig SpydevoldVarteig OL27.2715.15
0Trym StrømbergFredrikstad SK19.2310.46
0Hanna WilhelmsenSarpsborg OL21.1811.50
0Anna Elizabeth ÅrbuVarteig OL30.1816.50
Elida EspenesVarteig OLikke startet
Milli EspenesVarteig OLikke startet

D9-10

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK18.398.28
0Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK20.599.32
0Tuva LundsrudOK Moss16.447.36

H9-10

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Trym BreimoOK Moss40.4718.32
0Anders Rostveit ElmiOK Moss26.0911.53
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL51.3423.26
0Isak SolbergFredrikstad SK19.238.48
0Sondre StrømbergFredrikstad SK28.1212.49
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK25.5311.45
0Ville Emil WingstedtHalden SK20.229.15
Sander Agnalt HeggenesTrøsken ILdiskvalifisert

D11-12

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadFredrikstad SK20.258.52
2Emma Aune JakobsenOK Moss22.55+2.309.57
3Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK23.19+2.5410.08
4Sofie Holm NedrebøOK Moss24.41+4.1610.43
5Erle P. WetterhusOK Moss25.00+4.3510.52
6Erle Elise WoldOK Moss26.23+5.5811.28
7Malin Husebye AamodtFredrikstad SK29.37+9.1212.52
8Betina ArnesenFredrikstad SK39.45+19.2017.16
9Una RetteraasenIndre Østfold OK1.16.42+56.1733.20

H11-12

2 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Hovgaard EisvangOK Moss19.478.36
2Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK26.12+6.2511.23
3Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL28.39+8.5212.27
4Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL30.22+10.3513.12
5Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL36.50+17.0316.00
6Peder KjerkreitTrøsken IL38.50+19.0316.53
7Selmer LøkenOK Moss39.35+19.4817.12
8Aksel RekkedalIndre Østfold OK41.25+21.3818.00
9Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL49.35+29.4821.33
Brage KristiansenOK Mossikke startet
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILikke startet
Alvar VedvikOK Mossikke startet

D13-14

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erika Lind-LarsenOK Moss25.2610.35
2Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK32.27+7.0113.31
3Elma Sagli GudimIndre Østfold OK34.47+9.2114.29
4Sigrid Schmitt GranHalden SK38.10+12.4415.54
5Åse Valero KjerkreitHalden SK41.25+15.5917.15
6Sigrid HaugeSarpsborg OL50.10+24.4420.54
7Viola VedvikOK Moss59.39+34.1324.51
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKdiskvalifisert
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken ILikke startet

H13-14

2 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK18.447.48
2Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL21.04+2.208.46
3Martin BryggenHalden SK24.24+5.4010.10
4Audun NordbyFredrikstad SK25.06+6.2210.27
5Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK25.28+6.4410.36
6Elias MosebekkHalden SK33.46+15.0214.04
7Sivert FinstadFredrikstad SK33.59+15.1514.09
8Elias ThoresenHalden SK42.37+23.5317.45
9Birk BreimoOK Moss45.13+26.2918.50
10Eivind ImrikFredrikstad SK49.09+30.2520.28

D15-16

3 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK34.0210.18
2Emma Helene OlsenHalden SK36.05+2.0310.56
3Amalie LøkkebergFredrikstad SK37.08+3.0611.15
4Julie Sophie WoldOK Moss38.25+4.2311.38
5Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL39.05+5.0311.50
6Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK41.25+7.2312.33
7Embla ØvretveitFredrikstad SK44.01+9.5913.20
8Frida Hovgaard EisvangOK Moss50.14+16.1215.13

H15-16

3 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss24.187.21
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK24.31+0.137.25
3Sivert PoppeFredrikstad SK26.30+2.128.01
4Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK27.08+2.508.13
5Sondre LadimOK Moss28.49+4.318.43
6Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss32.40+8.229.53
7William FosserIndre Østfold OK46.07+21.4913.58
8Herman Lien BackstrømHalden SK51.56+27.3815.44
Kristian Gulliksen GjoneFredrikstad SKikke startet

D10-20 Utvikling

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie SåheimFredrikstad SK28.5112.32
Hermine AndersenSarpsborg OLikke startet

H10-20 Utvikling

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Balder Hasvik LarsenHalden SK22.139.39
2Jakob Tungesvik HøstmarkOK Moss43.23+21.1018.51

D17-20

3 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rikke Blakkestad IngesenNOTEAM40.5711.22
2Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK45.42+4.4512.41
3Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK51.23+10.2614.16
4Marte Sletten BergslandTrøsken IL55.06+14.0915.18
Marie Lindløv JensenOK Mossdiskvalifisert

H17-20

3 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christopher LadimOK Moss26.527.27
2Martin BrækkeHalden SK35.44+8.529.55
3Alf Kristian HelleHalden SK39.57+13.0511.05
4Adam KristiansenOK Moss1.04.16+37.2417.51
Linus BjørkeHalden SKdiskvalifisert
Jakob TorgersenHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor