Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap sprint
Arrangørorganisasjon: Byåsen IL
Dato: lørdag 27 oktober 2018

N-åpen

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sverre Nordgård LeirenByåsen ILfullført
Elias StensethByåsen ILfullført
Agnes Wullum-VestadWing OKfullført
Torvin Bergh-HansenByåsen ILikke startet

Foreldre C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti HægstadByåsen IL14.52
2Bente StangnesByåsen IL14.57+0.05
Julie StordalNOTEAMdiskvalifisert

D 11-12

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Ingrid Wollan BenumByåsen ILikke startet
Marie Wollan BenumByåsen ILikke startet

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Maren VikenByåsen IL31.34

D 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lene Berg HanssenByåsen IL22.21
2Helen PalmerByåsen IL22.50+0.29
3Jenny PerssonByåsen IL25.12+2.51
4Hanne VefsnmoByåsen IL25.50+3.29
5Solveig SæternesByåsen IL29.45+7.24
6Andrine VikenByåsen IL33.20+10.59
Hedda Hoff HagenByåsen ILikke startet

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rine HanssenByåsen IL23.21
2Eirin LodgaardByåsen IL27.19+3.58
3Hilde ForbordMalvik IL28.51+5.30
4Turid ArnesenByåsen IL28.58+5.37
5Mari HoffByåsen IL30.37+7.16
6Ingrid Lien JohnsenByåsen IL37.25+14.04

H 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aslak MoxnessByåsen IL13.53
2Johannes StordalByåsen IL14.50+0.57

H 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL24.35
2Ådne StordalByåsen IL28.39+4.04
3Jørgen AuneByåsen IL29.04+4.29
4Herman Bruchmüller SundtByåsen IL30.32+5.57

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erlend AuneByåsen IL23.29
Håkon SæternesByåsen ILdiskvalifisert

H 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter Andreas BerghMalvik IL19.53
2Børge LeirenByåsen IL20.11+0.18
3Torgeir AuneByåsen IL20.38+0.45
4Jérôme SoulardByåsen IL24.14+4.21
5Vegard HansenByåsen IL27.04+7.11
Sigurd StenvikByåsen ILdiskvalifisert

H 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut HagenByåsen IL20.59
2Øyvind SchjelderupWing OK24.06+3.07
3Bjørn BergerByåsen IL26.57+5.58
4Arild HeggesetFreidig27.18+6.19
5Eirik VefsnmoByåsen IL27.46+6.47
6Øystein WiggenByåsen IL30.17+9.18
7Roar ForbordMalvik IL33.48+12.49
Bjarne LienByåsen ILdiskvalifisert

H10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Sondre StensethByåsen IL9.12
0Dagfinn StenvikByåsen IL10.25

D10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Frida HolmqvistByåsen IL12.24
0Sigrid HægstadByåsen IL13.51
0Vilde Nordgård LeirenByåsen IL13.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor