Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett Hordaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett Hordaland
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: søndag 19 mai 2019

D17-

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Varegg Fleridrett 12.02.03
1. Christiane Trösse36.432+1.3136.432+1.31
2. Kårhild Husby Nordstad46.5111.23.341-1-1.31
3. Tora Aasheim Nymark38.2912.02.03100.00
2Fana IL 12.19.27+17.24
1. Dagrun Daltveit Slettebø47.524+12.4047.524+12.40
2. Vibeke Tefre Grieg48.422+1.511.36.343-1+13.00+0.20
3. Rannveig Nordhagen42.532+4.242.19.272-1+17.24+4.24
3Bergens TF 12.19.37+17.34
1. Randi Hole35.12135.121
2. Nina Soligard53.243+6.331.28.362+1+5.02+5.02
3. Siren Greve51.013+12.322.19.373+1+17.34+12.32
4IL Gular 12.37.32+35.29
1. Eli Fjellbirkeland Johannesen41.143+6.0241.143+6.02
2. Mari Fjellbirkeland Johannesen58.194+11.281.39.334+1+15.59+9.57
3. Vibeke Øye57.594+19.302.37.3240+35.29+19.30
5Os Orienteringsklubb 12.53.23+51.20
1. Turid Rognsvåg47.415+12.2947.415+12.29
2. Silje Reistad1.10.196+23.281.58.0050+34.26+21.57
3. Venla Arponen Snilstveit55.236+16.542.53.2350+51.20+16.54
6TIF Viking 13.25.13+1.23.10
1. Inger Lise Angelskår1.26.566+51.441.26.566+51.44
2. Annike Opheim Aase1.04.595+18.082.31.5560+1.08.21+16.37
3. Lise Christensen53.185+14.493.25.1360+1.23.10+14.49
IL Gular 2diskvalifisert
1. Hege Fjellbirkelanddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Marian Kjellevolddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Mai Helen Lingadiskvalifisertdiskvalifisert

H17-

11 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Varegg Fleridrett 11.59.03
1. Stian Rykkje43.472+0.0643.472+0.06
2. Oskar Røen37.3811.21.251-1-0.06
3. Per Harald Löfgren Johansen37.3811.59.03100.00
2Fana IL 12.23.57+24.54
1. Birk Bell Lysaker44.264+0.4544.264+0.45
2. Bjørn Hølleland50.243+12.461.34.502-2+13.25+12.40
3. Jan Kocbach49.073+11.292.23.5720+24.54+11.29
3Gneist, IL 12.35.18+36.15
1. Bjarte Eikanger43.41143.411
2. Bjørn Johannessen Field1.01.158+23.371.44.563+2+23.31+23.31
3. Magne Knudsen50.224+12.442.35.1830+36.15+12.44
4Varegg Fleridrett 22.41.00+41.57
1. Niklas Profors54.135+10.3254.135+10.32
2. Pål Thomassen1.00.347+22.561.54.478+3+33.22+22.50
3. Tore Nymark46.132+8.352.41.004-4+41.57+8.35
5IL Gular 12.47.43+48.40
1. Scott Juvik59.498+16.0859.498+16.08
2. Arne Johannesen50.032+12.251.49.525-3+28.27+12.19
3. Tore Juvik57.515+20.132.47.4350+48.40+20.13
6Os Orienteringsklubb 12.51.01+51.58
1. Andreas Berge55.346+11.5355.346+11.53
2. Anders Tønnessen Rød52.375+14.591.48.114-2+26.46+14.53
3. Steinar Danielsen1.02.507+25.122.51.016+2+51.58+25.12
7Samnanger IL 12.55.26+56.23
1. Per Arne Aadland43.483+0.0743.483+0.07
2. Dag Terje Røen1.10.489+33.101.54.367+4+33.11+33.04
3. Ruben Dyrhovden1.00.506+23.122.55.2670+56.23+23.12
8Gneist, IL 22.57.54+58.51
1. Mads Jørgen Skage58.137+14.3258.137+14.32
2. Arne Wilhelm Knudsen54.156+16.371.52.286-1+31.03+16.31
3. Sturle Nordeide1.05.268+27.482.57.548+2+58.51+27.48
9Bergens TF 13.10.17+1.11.14
1. Andreas Nysæter1.08.199+24.381.08.199+24.38
2. Helge Nysæter50.294+12.511.58.4890+37.23+12.45
3. Brage Iversen1.11.299+33.513.10.1790+1.11.14+33.51
10Fana IL 23.17.07+1.18.04
1. Geir Heksem53.5910+10.1853.5910+10.18
2. Knut Utne1.12.4011+35.022.06.39100+45.14+34.56
3. Hans-Richard Brattbakk1.10.2810+32.503.17.07100+1.18.04+32.50
11Samnanger IL 23.59.49+2.00.46
1. Ida Johanne Aadland1.26.0011+42.191.26.0011+42.19
2. Helge Magnus Erdal1.07.0610+29.282.33.06110+1.11.41+29.22
3. Peter Stoykov1.26.4311+49.053.59.49110+2.00.46+49.05

D13-16

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fana IL 157.59
1. Kristine Bog Vikane24.49124.491
2. Marie Roll-Tørnqvist33.10157.59100.00
2Bergens TF 11.22.34+24.35
1. Helene Nysæter36.013+11.1236.013+11.12
2. Synne Marie Sandviknes46.332+13.231.22.342-1+24.35+13.23
3Fana IL 21.30.00+32.01
1. Karoline Strandenes35.422+10.5335.422+10.53
2. Stine Marie Tefre Grieg54.183+21.081.30.003+1+32.01+21.08

H13-16

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bergens TF 141.14
1. Vegard Velle Sivertsen22.45122.451
2. Andreas Dale18.29141.14100.00
2Fana IL 156.41+15.27
1. Brage Bell Lysaker24.372+1.5224.372+1.52
2. Oskar Heksem32.042+13.3556.4120+15.27+13.35
3Varegg Fleridrett 157.46+16.32
1. Jørgen Rokne Dahle24.413+1.5624.413+1.56
2. Jon Erik Doppelhofer Ervik33.053+14.3657.4630+16.32+14.36
4Bergens TF 21.12.04+30.50
1. Hans Rogstadkjernet38.064+15.2138.064+15.21
2. Isak Wendelbo Nyre33.584+15.291.12.0440+30.50+15.29
5Fana IL 21.22.32+41.18
1. Sondre Batalden39.115+16.2639.115+16.26
2. Judit M. Møller43.215+24.521.22.3250+41.18+24.52

D180

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Bergens TF 12.30.26
1. Bjørg Kocbach40.24140.241
2. Ingjerd Sognnæs43.2511.23.49100.00
3. Anette Strand1.06.3712.30.26100.00

H180

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Askøy OL 11.49.07
1. Tore Svein Nese38.38138.381
2. Egil Karlsen36.172+5.161.14.55100.00
3. Jan Arve Solli34.1211.49.07100.00
2Bergens TF 12.09.02+19.55
1. Alfon Harald Johansen49.073+10.2949.073+10.29
2. Ove Osland31.0111.20.082-1+5.13-5.16
3. Dagfinn Hole48.543+14.422.09.0220+19.55+14.42
3Bergens TF 22.11.42+22.35
1. Knut Gjestemoen49.404+11.0249.404+11.02
2. Erling Strand36.283+5.271.26.0840+11.13+0.11
3. Rune Tonaas45.342+11.222.11.423-1+22.35+11.22
4TIF Viking 12.42.41+53.34
1. Gunnar Knudsen46.042+7.2646.042+7.26
2. Jørn Torgersen40.024+9.011.26.063+1+11.11+3.45
3. Jan Harald Helmich Pedersen1.16.354+42.232.42.414+1+53.34+42.23
Os Orienteringsklubb 1diskvalifisert
1. Tommy Sævareiddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Rolf Norddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ole-Håkon Sælendiskvalifisertdiskvalifisert

D/H11-12

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fana IL 241.11
1. Kristoffer Heldal Hersvik17.31117.311
2. Sofia Daltveit Slettebø23.403+0.3741.11100.00
2Varegg Fleridrett 241.12+0.01
1. Ragna Oline Doppelhofer Ervik18.093+0.3818.093+0.38
2. Marie Thomassen23.03141.122-1+0.01-0.37
3Fana IL 141.21+0.10
1. Erica Juliet Eide17.572+0.2617.572+0.26
2. Ingrid Brattbakk23.242+0.2141.213+1+0.10-0.16

Åpen mix

8 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Varegg Fleridrett 41.17.06
1. Olena Strugalova29.112+0.5629.112+0.56
2. Sofiya Mukhidinova18.218+8.0947.324+2+3.56+3.00
3. Vyacheslav Mukhidinov29.3411.17.061-3-3.56
2Varegg Fleridrett 31.17.46+0.40
1. Gernot Doppelhofer28.15128.151
2. Tonje Rykkje17.497+7.3746.043+2+2.28+2.28
3. Sveinung Rykkje31.422+2.081.17.462-1+0.40-1.48
3Varegg Fleridrett 11.20.51+3.45
1. Linda Rykkje32.244+4.0932.244+4.09
2. Sverre Soløy11.122+1.0043.361-3-4.09
3. Harald Valen37.153+7.411.20.513+2+3.45+3.45
4Os Orienteringsklubb 11.40.23+23.17
1. Jone Peter Reistad32.325+4.1732.325+4.17
2. Marie Pontoppidan15.464+5.3448.186+1+4.42+0.25
3. marianne nummedal52.054+22.311.40.234-2+23.17+18.35
5Gneist, IL 21.42.03+24.57
1. Liv Ormberg34.347+6.1934.347+6.19
2. Lars Olav Tolo13.073+2.5547.415-2+4.05-2.14
3. Bjørn-Inge Skage54.225+24.481.42.0350+24.57+20.52
6Gneist, IL 11.46.53+29.47
1. Hedda Erica Eikanger29.463+1.3129.463+1.31
2. Kirill Eikanger16.005+5.4845.462-1+2.10+0.39
3. Valentina Dimitrova1.01.076+31.331.46.536+4+29.47+27.37
7Samnanger IL 11.59.35+42.29
1. Lisbeth Aadland41.488+13.3341.488+13.33
2. Per Reistad10.12152.0080+8.24-5.09
3. Rune Erdal1.07.357+38.011.59.357-1+42.29+34.05
8Varegg Fleridrett 21.59.39+42.33
1. Tove Aasheim34.226+6.0734.226+6.07
2. Astrid Oline Ervik16.156+6.0350.377+1+7.01+0.54
3. Atle Bergseth1.09.028+39.281.59.398+1+42.33+35.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival