Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint
Arrangørorganisasjon: Gimle IF
Dato: lørdag 4 mai 2019

N-åpen

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Emma BraathenTrøsken IL17.56
0Joel Bronebakk JohanssonHalden SK9.32
0Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK7.55
0India HaavaldsenHalden SK13.59
0Hanna HaldinHalden SK15.13
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL11.14
0Live Ek HedlundTrøsken IL20.46
0Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL16.01
0Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL12.24
0Marie Agnalt HjelbakTrøsken IL14.45
0Elise Holm NedrebøOK Moss12.14
0Signe KjerkreitTrøsken IL18.45
0Tora Marie KjerkreitTrøsken IL14.57
0Edvinas KontautasOK Moss9.53
0Eva KontauteOK Moss11.55
0Signe KvalheimHalden SK10.20
0Solan LøkenOK Moss10.03
0Teodor NilsenTrøsken IL11.07
0Alfred PihelOK Tisaren9.44
0Oskar PihelOK Tisaren12.29

D 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny DanevadFredrikstad SK11.38
2Minna Sofie WingstedtHalden SK13.30+1.52
3Ingrid SteinslandFredrikstad SK15.35+3.57
4Sofie Holm NedrebøOK Moss15.36+3.58
5Lovisa PihelOK Tisaren15.46+4.08
6Thea KvalheimHalden SK15.59+4.21
7Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK17.08+5.30
8Malin Husebye AamodtFredrikstad SK18.09+6.31
9Ingrid Agnalt HjelbakTrøsken IL24.20+12.42

D 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erika Lind-LarsenOK Moss14.24
2Sigrid Schmitt GranHalden SK14.38+0.14
3Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK15.15+0.51
4Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL15.16+0.52
5Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL16.16+1.52
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKdiskvalifisert
Elma Sagli GudimIndre Østfold OKikke startet

D 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hedda Johanne ØvretveitFredrikstad SK16.19

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK17.50
2Frida Hovgaard EisvangOK Moss18.08+0.18
3Embla ØvretveitFredrikstad SK19.03+1.13
Emma Helene OlsenHalden SKikke startet
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SKikke startet

D 17-20

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marieluise Schmitt GranHalden SK19.52
2Marie Lindløv JensenOK Moss21.17+1.25
3Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK26.09+6.17
4Mia Bohlin JønsbergGimle IF26.21+6.29
5Alexandra AngvollFredrikstad SK28.25+8.33
6Ingrid Grønlund MoenGimle IF34.13+14.21

D 21-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bodil HelgerudHalden SK18.19
2Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK19.00+0.41

D 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK21.56
2Tone Karina IngesenSarpsborg OL24.19+2.23
3Wenche LindløvSarpsborg OL25.02+3.06
4Liv Inger PrangerødTistedalen FL25.10+3.14
5Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK25.50+3.54
6Bente LineIndre Østfold OK27.06+5.10
7Heidi BørstadSarpsborg OL30.03+8.07

H 11-12

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK13.06
2Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL13.23+0.17
3Selmer LøkenOK Moss17.40+4.34
4Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL17.54+4.48
5Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL19.31+6.25
6Aksel SandvikHalden SK36.32+23.26
Anders Hovgaard EisvangOK Mossdiskvalifisert

H 13-14

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK13.14
2Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL13.59+0.45
3Elias MosebekkHalden SK15.01+1.47
4Erlend Grønlund MoenGimle IF15.13+1.59
5Audun NordbyFredrikstad SK17.34+4.20
6Vetle FosdalGimle IF20.56+7.42
7Andreas TveterHalden SK22.44+9.30
8Sverre SandvikHalden SK26.02+12.48

H 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd Saxe SandvikHalden SK15.48
2Sondre LadimOK Moss16.17+0.29
3Ludvik SætherFredrikstad SK16.43+0.55
4Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK18.20+2.32
5Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss18.26+2.38
6Jonathan EylertsenHalden SK19.48+4.00
7Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL21.37+5.49
8William FosserIndre Østfold OK23.40+7.52

H 17-20

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Niels Christian HellerudHalden SK14.38
2Sondre OttesenFredrikstad SK16.58+2.20
3Christopher LadimOK Moss17.01+2.23
4Jonatan AuneHalden SK17.15+2.37
5Eirik ImrikFredrikstad SK17.48+3.10
6Jakob TorgersenHalden SK19.00+4.22
7Martin BrækkeHalden SK19.31+4.53
8Runar Saur ModahlFredrikstad SK19.45+5.07
9Linus BjørkeHalden SK26.25+11.47

H 21-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil WingstedtHalden SK14.34
2Andreas JohanssonHalden SK15.19+0.45
3Tore SandvikHalden SK15.44+1.10
4Bent Olav AamodtFredrikstad SK16.29+1.55
5Espen DanevadFredrikstad SK16.53+2.19
6Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK17.12+2.38
7Øyvind LøkenOK Moss18.22+3.48
8Øystein OlsenOK Moss18.33+3.59
9Magnus NordbrødenHalden SK18.42+4.08
10Henning Bratland CarlsenOK Moss18.57+4.23
11Donatas KontautasOK Moss19.23+4.49
12Bjørn BrækkeHalden SK20.11+5.37
13Bernt Inge SteinslandFredrikstad SK20.48+6.14
14Anders BrynildsenFredrikstad SK22.51+8.17
14Pål AngvollFredrikstad SK22.51+8.17

H 50-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen SvaeSarpsborg OL20.35
2Tor Ragnar AndersenHalden SK21.29+0.54
3Asle Sagli GudimIndre Østfold OK21.43+1.08
4Øystein JensenSarpsborg OL22.10+1.35
5Bjørn Axel GranHalden SK22.49+2.14
6Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL24.26+3.51
7Jens Erik MjølnerødHalden SK24.32+3.57
8Terje LarsenHalden SK31.42+11.07

C-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ville Emil WingstedtHalden SK12.42
2Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK28.42+16.00

B-åpen

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida NordbyNOTEAM16.32
2Johannes HedlundTrøsken IL21.29+4.57
3Marianne LøkenOK Moss24.47+8.15
4Tove TesdalIndre Østfold OK25.04+8.32
5Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK30.18+13.46

A-åpen

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ole Johannes NedrebøOK Moss24.25
2Tonje HolmOK Moss25.06+0.41
3Halvor KjerkreitTrøsken IL25.14+0.49
4Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL26.30+2.05
5Sindre ValsgårdIndre Østfold OK28.22+3.57
6Karoline AuneHalden SK31.01+6.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor