Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-Sprint 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-Sprint 3
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: torsdag 25 april 2019

D 11-12

1 590 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia Stensland MelbyeVerdal OK10.356.39
2Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering11.02+0.276.56
3Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering12.00+1.257.32
4Mia ReinåsFrol IL12.01+1.267.33
5Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK13.56+3.218.45
6Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK14.31+3.569.07
7Olea Brønstad LilleløkkenVerdal OK27.55+17.2017.33

D 13-14

2 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering20.2810.04
2Guro HegstadOK Skøynar23.57+3.2911.47
3Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK31.18+10.5015.25

D 15-16

2 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trude MarkhusVerdal OK17.038.23

H 11-12

1 590 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas AlstadFrol IL9.566.14
2Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering12.34+2.387.54
3Sverre Ivar HåskollVerdal OK25.01+15.0515.44
4Edvard Konradsen SætherVerdal OK44.57+35.0128.16

H 13-14

2 030 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Filip Mitchell IversenVerdal OK16.508.17
2Håkon HallanOK Skøynar18.54+2.049.18
3Fredrik Kjønstad UkkelbergFrol IL19.27+2.379.34
4Vinjar Eggen VatneVerdal OK20.54+4.0410.17
5Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK21.52+5.0210.46
6Torstein Gjedrem LundVerdal OK22.36+5.4611.07
7Ole Andreas VeskeOK Skøynar24.56+8.0612.16
8Edvard Skoknes WollVerdal OK25.52+9.0212.44
9Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering32.24+15.3415.57
10Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering34.17+17.2716.53
11William Andre Stormo OpdahlVerdal OK45.41+28.5122.30

H 15-16

2 030 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK11.285.38
2Vegard JermstadSteinkjer OK14.38+3.107.12
3Iver Gjedrem LundVerdal OK15.18+3.507.32
4Olav Gjedrem LundVerdal OK18.25+6.579.04
5Aksel Lie BolstadOK Skøynar23.18+11.5011.28

Åpen 1,5

1 590 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Samantha HolmliVerdal OK29.3118.33
0Albert JacobsenFrol IL46.3629.18
0Mathias JacobsenFrol IL45.1228.25
0live Marie LangøygardFrol IL34.5821.59
0Johanes MatbergFrol IL33.5821.21
0Sander MatbergFrol IL45.0828.23
0Aksel SkjesetFrol IL35.0122.01
0Ville SkjesetFrol IL35.4622.29
0Åsa Skoknes WollVerdal OK23.5115.00
0Mateo HendersonSteinkjer OK22.5314.23
0Eirik Lie BolstadOK Skøynar29.2618.30
0Torje Eggen VatneVerdal OK22.4614.19
0Even Ydse SivertsenVerdal OK23.2814.45
0Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering13.448.38
0Jon Torstein WollVerdal OK23.5115.00
0Brage ReinåsFrol IL14.058.51
0Siri Ydse SivertsenVerdal OK27.3517.20
0Noelle HendersonSteinkjer OK23.3014.46
0Olav Magne Stormo OpdahlVerdal OK29.2518.30
0Kari Halvorsen MelbyeVerdal OK21.4313.39
Sanna SkjesetFrol ILdiskvalifisert
Gustav StandalStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert
Eirin KonradsenVerdal OKikke startet
Eline Konradsen SætherVerdal OKikke startet
Simon Mitchell IversenVerdal OKikke startet

Åpen 2,0

2 030 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnhild KvaalVerdal OK22.4811.13
2Hege HallanOK Skøynar24.41+1.5312.09
3Guro Laksholm GrindbergVerdal OK27.04+4.1613.20
4Kristian MidthjellVerdal OK29.36+6.4814.34
5William Mitchell IversenVerdal OK30.16+7.2814.54
6Selma LangøygardFrol IL31.03+8.1515.17
7Jan Petter JermstadSteinkjer OK33.52+11.0416.40
8Johannes SollidVerdal OK39.00+16.1219.12

Åpen 2,5

2 480 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK14.556.00
2Henrik BelboSteinkjer OK15.40+0.456.19
3Øystein HaugFrol IL15.41+0.466.19
4Håvard VeieOK Skøynar15.48+0.536.22
5Marius MøllerSteinkjer OK16.45+1.506.45
6Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK17.07+2.126.54
7Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering17.23+2.287.00
8Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK17.55+3.007.13
9Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering17.56+3.017.13
10Vidar SkjerveVerdal OK17.57+3.027.14
11Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering18.25+3.307.25
12Hallvar HallanOK Skøynar19.49+4.547.59
13Jon Marius IversenVerdal OK20.05+5.108.05
14Karl Arne MelbyeVerdal OK22.56+8.019.14
15Hans RoslingStjørdals-Blink Orientering23.04+8.099.18
16Kristel HaltbrekkenSteinkjer OK23.34+8.399.30
17Rune BjørgumStjørdals-Blink Orientering24.36+9.419.55
18Sofie HallemVerdal OK24.55+10.0010.02
19Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering27.57+13.0211.16
Bjørn Åge ReinåsFrol ILdiskvalifisert
Atle DengerudSteinkjer OKikke startet
Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor