Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Stafett NTOK og STOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett NTOK og STOK
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 2 juni 2019

D/H11-12

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 132.20
1. Ludvig Langøygard17.416+1.2717.416+1.27
2. Jonas Alstad14.39132.201-5
2Byåsen IL / Frol IL 232.25
1. Sondre Skoglund Leithe16.14116.141
2. Dagfinn Stenvik16.113+1.3232.252+1
3Verdal OK 232.26+0.06
1. Hanna Skjerve17.234+1.0917.234+1.09
2. Mia Stensland Melbye15.032+0.2432.263-1+0.06-1.03
4Stjørdals-Blink Orientering 135.27+3.07
1. Petter Skulbørstad og Gustav Standal17.202+1.0617.202+1.06
2. Emilie Standal18.074+3.2835.274+2+3.07+2.01
5Steinkjer OK 135.37+3.17
1. Noelle Henderson17.234+1.0917.234+1.09
2. Astrid Marie Sandhaugen18.145+3.3535.375+1+3.17+2.08
6Verdal OK 156.56+24.36
1. Helmine Laksholm Grindberg17.213+1.0717.213+1.07
2. Emilie Nubdal Frøseth39.356+24.5656.566+3+24.36+23.29

D13-16

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Verdal OK 13.08.01
1. Mathea Baglo Bjørkeng39.47139.471
2. Anne Eline Vehus Skjerve54.3011.34.1710
3. Fredrikke Baglo Bjørkeng1.33.4413.08.0110

H13-16

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Verdal OK 11.11.57
1. Aleksander Tanem Iversen25.152+0.5825.152+0.58
2. Ludvik Laksholm Grindberg30.204+5.1655.3520+3.19+2.21
3. Martin Vehus Skjerve16.2211.11.571-1
2Verdal OK 21.20.28
1. Iver Gjedrem Lund27.124+2.5527.124+2.55
2. Olav Gjedrem Lund25.04152.161-3
3. Filip Mitchell Iversen28.123+11.501.20.282+1
3Byåsen IL 11.23.03+11.06
1. Erlend Aune25.373+1.2025.373+1.20
2. Aslak Moxness29.593+4.5555.3630+3.20+2.00
3. Vebjørn Bergh-Hansen27.272+11.051.23.0330+11.06+7.46
4Frol IL / Stjørdals-Blink Orientering 11.36.03
1. Magnus Alstad24.17124.171
2. Selma Skjulsvik34.235+9.1958.405+4
3. Ane Skulbørstad37.234+21.011.36.034-1
5OK Skøynar 11.43.06+31.09
1. Guro Hegstad32.075+7.5032.075+7.50
2. Ole Andreas Veske25.452+0.4157.524-1+5.36-2.14
3. Håkon Hallan45.145+28.521.43.065+1+31.09+25.33

D17

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1NTNUI 11.40.51
1. Malin Sandstad33.412+0.1133.412+0.11
2. Åsne Skram Trømborg36.1311.09.541-1
3. Ingrid Lundanes30.5711.40.5110
2NTNUI 41.58.07
1. Anna Ulvensøen33.30133.301
2. Marta Ulvensøen40.262+4.131.13.562+1
3. Jorunn Kvakland44.114+13.141.58.0720
3NTNUI 22.04.13+23.22
1. Tonje Vassend35.173+1.4735.173+1.47
2. Marte Hoff Hagen45.393+9.261.20.5630+11.02+9.15
3. Ingunn Egeberg Vári43.173+12.202.04.1330+23.22+12.20
4Frol IL 12.05.06+24.15
1. Line Sundsvik38.114+4.4138.114+4.41
2. Sara Profors46.114+9.581.24.2240+14.28+9.47
3. Isa Mari Sandstad40.442+9.472.05.0640+24.15+9.47
5NTNUI 32.27.05+46.14
1. Anne Eiken42.567+9.2642.566+9.26
2. Aurora Fossøy48.195+12.061.31.155-1+21.21+11.55
3. Idunn Haavengen55.505+24.532.27.0550+46.14+24.53
6Frol IL 22.40.59+1.00.08
1. Mari Kilskar Grevskott42.266+8.5642.265+8.56
2. Marte Skoglund56.387+20.251.39.046+1+29.10+20.14
3. Marianne Langøygard1.01.556+30.582.40.5960+1.00.08+30.58
Wing OK 1brutt
1. Eva Tesarova41.185+7.48brutt
2. Kjersti Elisabeth Midtbø56.036+19.50brutt
3. ikke startetbrutt

H17

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Frol IL 11.57.26
1. Stian Sundsvik37.02137.021
2. Yngve Skogstad37.0211.14.0410
3. Ulf Forseth Indgaard43.223+3.151.57.2610
2NTNUI 11.59.13+1.47
1. Olai Stensland Lillevold41.435+4.4141.435+4.41
2. Audun Heimdal37.232+0.211.19.062-3+5.02+0.21
3. Rasmus Rørholt Theisen40.0711.59.1320+1.47
3NTNUI 32.05.01+7.35
1. Ulrik Astrup Arnesen41.393+4.3741.393+4.37
2. Quentin Rauturier43.053+6.031.24.4430+10.40+6.03
3. Elias T. Mølnvik40.172+0.102.05.0130+7.35-3.05
4NTNUI 22.20.22+22.56
1. Håkon Fruseth Christiansen41.152+4.1341.152+4.13
2. Olav Milian Schmitt Gran50.105+13.081.31.254+2+17.21+13.08
3. Espen Samuelsen Skiri48.574+8.502.20.2240+22.56+5.35
5NTNUI 42.40.48+43.22
1. Herman Ryen Martinsen41.414+4.3941.414+4.39
2. Øystein Fruseth Christiansen54.386+17.361.36.195+1+22.15+17.36
3. Ole Jørgen Bogen Arenth1.04.296+24.222.40.4850+43.22+21.07
6Freidig 12.50.27+53.01
1. Kjetil Mølnvik1.07.3510+30.331.07.358+30.33
2. Lars Owren47.044+10.021.54.397-1+40.35+10.02
3. Jørgen Fiskum55.485+15.412.50.276-1+53.01+12.26
7Frol IL / Långhundra IF 22.53.18+55.52
1. Simon Jakobsson41.456+4.4341.456+4.43
2. Samuel Hedlund55.397+18.371.37.2460+23.20+18.37
3. Jo Langøygard1.15.547+35.472.53.187+1+55.52+32.32
8Wing OK 14.56.23+2.58.57
1. Johannes Karstein Midtbø1.06.469+29.441.06.467+29.44
2. Gabriel Callanan2.02.119+1.25.093.08.578+1+1.54.53+1.25.09
3. Erling Eide Hustvedt1.47.268+1.07.194.56.2380+2.58.57+1.04.04
Kristiansand OK / NTNUI 5brutt
1. Morten Jørgensen45.137+8.11brutt
2. Ingrid Okkenhaug1.22.138+45.11brutt
3. bruttbrutt
OK Skøynar 1brutt
1. Hallvar Hallan1.06.418+29.39brutt
2. Simen Hegstadikke startetbrutt
3. Trym Nergård Rønningikke startetbrutt

D135

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Malvik IL 12.00.34
1. Sunniva Morgan31.25131.251
2. Hilde Forbord46.192+0.091.17.4410
3. Kjellrun Sporild42.5012.00.3410
2Stjørdals-Blink Orientering 12.18.24+17.50
1. Mari Berger Skjøstad38.502+7.2538.502+7.25
2. Monica Hægstad46.1011.25.0020+7.16
3. Mette Wanvik53.242+10.342.18.2420+17.50+10.34

H135

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Verdal OK 11.47.48
1. Vidar Skjerve34.29134.291
2. Einar Lund40.3311.15.0210
3. Kurt Ove Melbye32.4611.47.4810
2Wing OK 12.10.18+22.30
1. Svein Erik Bratsberg47.445+13.1547.445+13.15
2. Agnar Renolen41.042+0.311.28.483-2+13.46+0.31
3. Fredrik Persson41.303+8.442.10.182-1+22.30+8.44
3Byåsen IL 12.13.17+25.29
1. Vegard Hansen42.303+8.0142.303+8.01
2. Kjell Maroni45.423+5.091.28.122-1+13.10+5.09
3. Øystein Wiggen45.054+12.192.13.173+1+25.29+12.19
4Stjørdals-Blink Orientering 12.18.44+30.56
1. Asle Skulbørstad38.542+4.2538.542+4.25
2. Stig Gulbrandsen1.01.455+21.121.40.395+3+25.37+21.12
3. Jakob Haugen38.052+5.192.18.444-1+30.56+5.19
5Verdal OK 22.35.15+47.27
1. Stein Otto Bjørkeng45.554+11.2645.554+11.26
2. Marius Enes54.424+14.091.40.3740+25.35+14.09
3. Inge Hafstad54.385+21.522.35.155+1+47.27+21.52

H180

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Wing OK 12.11.21
1. Terje Midtbø48.11148.111
2. Rune Stræte37.2911.25.4010
3. Steinar Aasvang45.4112.11.2110
2Verdal OK 12.44.19+32.58
1. Karl Arne Melbye48.142+0.0348.142+0.03
2. Edvin Sivertsen52.492+15.201.41.0320+15.23+15.20
3. Sverre Kristoffersen1.03.162+17.352.44.1920+32.58+17.35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival