Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Stafett NTOK og STOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM Stafett NTOK og STOK
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: søndag 2 juni 2019

H17, etappe 1

10 startende deltakere
PlassNavnLagTidDiff
1Stian SundsvikFrol IL 137.02
2Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI 241.15+4.13
3Ulrik Astrup ArnesenNTNUI 341.39+4.37
4Herman Ryen MartinsenNTNUI 441.41+4.39
5Olai Stensland LillevoldNTNUI 141.43+4.41
6Simon JakobssonFrol IL / Långhundra IF 241.45+4.43
7Morten JørgensenKristiansand OK / NTNUI 545.13+8.11
8Hallvar HallanOK Skøynar 11.06.41+29.39
9Johannes Karstein MidtbøWing OK 11.06.46+29.44
10Kjetil MølnvikFreidig 11.07.35+30.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor