Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blåveisløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blåveisløpet
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: onsdag 1 mai 2019

N-åpen

1 930 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kristian AlstadFrol ILfullført
Eystein AskeFreidigfullført
Jonathan Heggdal LeirsethFrol ILfullført
Laura HegstadOK Skøynarfullført
Erik HemmingFrol ILfullført
Håkon HemmingFrol ILfullført
Nora HemmingFrol ILfullført
Noelle HendersonSteinkjer OKfullført
Matilde Tanem IversenVerdal OKfullført
Sanna Salater IversenFrol ILfullført
Tom Rune IversenFrol ILfullført
Silja Jansdottir JermstadNOTEAMfullført
Leander JohansenFrol ILfullført
Elvira Nubdal JohnsenVerdal OKfullført
Live Marie LangøygardFrol ILfullført
Nikolai LianFrol ILfullført
Eirik Lie BolstadOK Skøynarfullført
Sigve Lie BolstadOK Skøynarfullført
Iver Hov LomsdalFrol ILfullført
Sander MatbergFrol ILfullført
Åsmund NordgulenNOTEAMfullført
Gunvor Oline ReeOK Skøynarfullført
Kristoffer ReeOK Skøynarfullført
Sander Salater IversenFrol ILfullført
Grete SalaterFrol ILfullført
Amanda SalsethFrol ILfullført
Edvard SalsethFrol ILfullført
Hedda SandbergOK Skøynarfullført
Matheo SandbergOK Skøynarfullført
Savannah SandbergOK Skøynarfullført
Karoline Ertsås SkeiFrol ILfullført
Bine SkjervoldFrol ILfullført
Aksel Sandstad SkjesetFrol ILfullført
Sanna Sandstad SkjesetFrol ILfullført
Ville Sandstad SkjesetFrol ILfullført
Sigurd Skoglund LeitheFrol ILfullført
Heidi StendahlFrol ILfullført
Othelie Lian StrandFrol ILfullført
Einar SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført
Guro SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført
Kristina UkkelbergFrol ILfullført
Petter Løvås ValstadFrol ILfullført
Sivert Løvås ValstadFrol ILfullført
Ludvig Granli VeieNOTEAMfullført
Isak ØfstiFrol ILfullført
Olav ØfstiFrol ILfullført
Theodor ReeOK Skøynardiskvalifisert
Jonatan AarnesStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Signe HaugFrol ILikke startet
Isak KristiansenFrol ILikke startet
Aksel Mathias RønningFrol ILikke startet

C2

1 960 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond IversenVerdal OK29.2314.59
2Ingrid TanemVerdal OK43.19+13.5622.06
3Rigmor StandalStjørdals-Blink Orientering46.48+17.2523.52
4Guro Laksholm GrindbergVerdal OK47.26+18.0324.12
Tore LaksholmVerdal OKfullført
Brage ReinåsFrol ILdiskvalifisert

B2,5

2 240 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre LomsdalFrol IL23.2610.27
2Mona Elisabeth Gjedrem LundVerdal OK33.06+9.4014.46
3Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering34.39+11.1315.28
4Jon Marius IversenVerdal OK36.24+12.5816.15
5Terje RianStjørdals-Blink Orientering41.37+18.1118.34
6Lars GrindbergVerdal OK43.43+20.1719.30
7Hege HegstadOK Skøynar45.48+22.2220.26
8Jan Petter JermstadSteinkjer OK2.12.35+1.49.0959.11
Hege HallanOK Skøynarikke startet

A4,5

4 600 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kurt Ove MelbyeVerdal OK37.468.12
2Gunnar VatnFrol IL43.08+5.229.22
3Svein Anders MelhusSteinkjer OK48.28+10.4210.32
4Rolf AlstadFrol IL48.30+10.4410.32
5Fredrik PersonWing OK50.32+12.4610.59
6Arnbe GrevskottFrol IL57.06+19.2012.24
7Marte SkoglundFrol IL1.00.37+22.5113.10
8Olav Martin IndgaardFrol IL1.07.02+29.1614.34
9Magnhild ForsethFrol IL1.08.44+30.5814.56
10Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1.12.03+34.1715.39
11Randi JensenFrol IL1.12.47+35.0115.49
12Helge EriksenByåsen IL1.19.04+41.1817.11

D 9-10

2 020 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eira Forsbak AsplemFreidig31.0515.23
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK42.4821.11
Selma LangøygardFrol IL28.2814.05
Malin RianStjørdals-Blink Orientering21.3610.41
Solveig Skoglund LeitheFrol IL33.0216.21
Jenny Elisabeth TalsethFrol IL45.3722.34

D 11-12

1 960 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering22.5411.41
2Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK30.49+7.5515.43
3Mia ReinåsFrol IL34.17+11.2317.29
4Mia Stensland MelbyeVerdal OK34.31+11.3717.36
5Karita MøllerSteinkjer OK34.43+11.4917.42
6Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK45.08+22.1423.01
7Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering48.47+25.5324.53
Nora Sofie AarnesStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Idun AaenStjørdals-Blink Orienteringikke startet

D 13-14

2 240 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tora KittilsenFreidig29.4813.18
2Sigrid HaugskottOL Trollelg31.49+2.0114.12
3Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering38.39+8.5117.15
4Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK44.28+14.4019.51
5Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK57.26+27.3825.38
6Guro HegstadOK Skøynar1.05.54+36.0629.25
7Una KittilsenFreidig1.07.50+38.0230.16
8Marita AskeFreidig1.08.43+38.5530.40
9Nora HalvorsenFreidig1.22.46+52.5836.56
Selma SkjulsvikFrol ILdiskvalifisert
Maria Strømdal WikFreidigdiskvalifisert

D 15-16

2 460 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea Spets StorhovFreidig31.4412.53
2Ane Malene KolstadFreidig33.08+1.2413.28
3Trude MarkhusVerdal OK35.52+4.0814.34
4Anna Aurora NolteFreidig45.53+14.0918.39
5Mathea Baglo BjørkengVerdal OK48.01+16.1719.31
6Vilde Talgø-KristiansenFreidig51.01+19.1720.44
Mari EidsmoFreidigikke startet

D 17-20

3 140 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK34.2110.56
2Vilde Lereim StorliFreidig52.36+18.1516.45
3Stine AuneNidarøst OK1.04.57+30.3620.41
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.14.24+40.0323.41

D 21-

4 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Line SundsvikFrol IL44.049.34
2Elen Katrine Skjerve BredesenFrol IL46.13+2.0910.02
3Kine Sofie SandstadFrol IL47.41+3.3710.21
4Guro TorpeFrol IL54.08+10.0411.46
5Randi Johanne SkjerveFrol IL1.12.03+27.5915.39
6Julie Frydenlund KristoffersenStorforshei IF1.25.17+41.1318.32

D 40-

3 140 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Angell-PetersenFreidig37.4011.59
2Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering40.53+3.1313.01
3Tina Strømdal WikFreidig58.32+20.5218.38
4Mette Resell NolteFreidig1.00.02+22.2219.07
5Margot Bolstad LynumFreidig1.11.00+33.2022.36
6Marianne LangøygardFrol IL1.43.06+1.05.2632.50

D 50-

2 460 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone AlmåsIL Leik34.3414.03
2Heidi ArnesenFreidig36.01+1.2714.38
3Hilde ForbordMalvik IL37.32+2.5815.15
4Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering37.54+3.2015.24
5Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering39.06+4.3215.53
6Gunhild BredesenVerdal OK41.55+7.2117.02
7Mona J. MølnvikFreidig51.32+16.5820.56
8Åse Rita EllingsenWing OK54.31+19.5722.09
9Mai Iren AlmåsIL Leik1.04.09+29.3526.04
10Gunhild KvistadSteinkjer OK1.06.15+31.4126.55
Gro Sandstad EidsmoFreidigikke startet

D 60-

2 460 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete Berge OwrenFreidig41.4316.57
2Marit Hæreid SandstadFrol IL44.51+3.0818.13
3Guri BjørndalByåsen IL45.14+3.3118.23
Kari Halvorsen MelbyeVerdal OKdiskvalifisert

D 70-

2 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Margrethe KvamFrol IL1.23.5837.29
Berit KjesbuStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

H 9-10

2 020 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Daniel AlstadFrol IL29.3714.39
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK22.4111.13
Erlend GrønliFreidig15.287.39
Mateo HendersonSteinkjer OK22.4811.17
Johannes MatbergFrol IL47.2823.29
Mads Stensland MelbyeVerdal OK24.0111.53
William Mitchell IversenVerdal OK16.047.57
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering22.1110.58
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering35.4417.41
Ovid Baglo BjørkengVerdal OKikke startet

H 11-12

1 960 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas AlstadFrol IL18.549.38
2Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering27.50+8.5614.12
3Gustavas UrbonasFrol IL27.58+9.0414.16
4Ludvig LangøygardFrol IL31.04+12.1015.51
5Sondre Skoglund LeitheFrol IL31.41+12.4716.09
6Sverre Ivar HåskollVerdal OK1.39.51+1.20.5750.56
Edvard Konradsen SætherVerdal OKdiskvalifisert
Sivert Gudding BarliVerdal OKikke startet

H 13-14

2 240 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus AlstadFrol IL19.318.42
2Kristoffer Strømdal WikFreidig20.45+1.149.15
3Aleksander Tanem IversenVerdal OK26.03+6.3211.37
4Filip Mitchell IversenVerdal OK30.20+10.4913.32
5Ole Andreas VeskeOK Skøynar34.36+15.0515.26
6Vegard Lereim StorliFreidig42.29+22.5818.57
7Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK43.32+24.0119.26
8Håkon HallanOK Skøynar44.11+24.4019.43
9Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK46.00+26.2920.32
10Alf Petter LynumFreidig57.21+37.5025.36
11Fredrik Kjønstad UkkelbergFrol IL1.19.56+1.00.2535.41
Tristan HalvorsenFreidigikke startet
Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orienteringikke startet

H 15-16

3 140 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK29.569.31
2Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK37.26+7.3011.55
3Emil GrønliFreidig41.17+11.2113.08
4Ådne Krogstad StendahlFrol IL42.49+12.5313.38
5Vetle Grønvik EkraFreidig48.57+19.0115.35
6Vegard JermstadSteinkjer OK49.42+19.4615.49
7Vemund MølnvikFreidig52.11+22.1516.37
8Iver Gjedrem LundVerdal OK1.07.20+37.2421.26
9Aksel Lie BolstadOK Skøynar1.59.47+1.29.5138.08
Petter Andreas LonaWing OKikke startet
Iver Dalsaune ThunFreidigikke startet
August Hopstad NykvistWing OKikke startet

H 17-20

4 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias AlstadFrol IL30.546.43
2Vegard KittilsenFreidig33.15+2.217.13
3Anders HaugskottOL Trollelg33.42+2.487.19
4Petter Liabakk EriksenByåsen IL40.02+9.088.42
5Jonas GrønliFreidig41.44+10.509.04
6Hallvar HallanOK Skøynar43.25+12.319.26
7Henrik BelboSteinkjer OK1.03.34+32.4013.49
8Johannes LangaasNidarøst OK1.22.23+51.2917.54
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OKdiskvalifisert

H 21-

5 640 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Carl Petter LyngenFrol IL42.177.29
2Espen SundsvikFrol IL42.46+0.297.34
3Johan Asphjell BjørnaasFrol IL48.24+6.078.34
4Kjetil MølnvikFreidig52.13+9.569.15
5Ola KeiseråsIL Leik53.25+11.089.28
6Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering59.37+17.2010.34
7Agnar RenolenWing OK1.00.35+18.1810.44
8Ole Morten FrøsethVerdal OK1.09.47+27.3012.22
Stig Magnar LøvåsFreidigdiskvalifisert
Morten StrandWing OKikke startet
Håvard VassendenFrol ILikke startet

H 40-

4 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Atle DengerudSteinkjer OK40.138.44
2Pål KittilsenFreidig40.53+0.408.53
3Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering47.55+7.4210.25
4Terje RønningOK Skøynar49.32+9.1910.46
5Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering50.01+9.4810.52
6Håvard LorangeFreidig50.23+10.1010.57
7Jo LangøygardFrol IL59.24+19.1112.54
8Bjørn Åge ReinåsFrol IL1.03.25+23.1213.47
Eivind LonaWing OKbrutt
Svein Anders MelhusSteinkjer OKikke startet
Bjørnar LynumFreidigikke startet
Tomas EidsmoFreidigikke startet

H 50-

3 140 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein Terje KolstadFreidig33.1410.35
2Arne OkkenhaugVerdal OK34.39+1.2511.02
3Jens Even StorhovFreidig35.24+2.1011.16
4Einar LundVerdal OK36.51+3.3711.44
5Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering37.16+4.0211.52
6Tor Ove HallemVerdal OK37.54+4.4012.04
7Vidar SkjerveVerdal OK38.14+5.0012.10
8Øyvind SchjelderupWing OK40.01+6.4712.44
9Andreas BolstadOK Skøynar41.32+8.1813.13
10Frode HaugskottOL Trollelg43.38+10.2413.53
11Øystein WiggenByåsen IL47.10+13.5615.01
12Harald StorrønningByåsen IL49.38+16.2415.48
13Jostein AlvestadWing OK51.41+18.2716.27
14Geir PaulsenOL Trollelg1.01.44+28.3019.39 Last ned GPS-spor i gpx-format
15Inge HafstadVerdal OK1.11.42+38.2822.50
16Rune BjørgumStjørdals-Blink Orientering2.00.43+1.27.2938.26
Arne TalsethFrol ILdiskvalifisert

H 60-

2 460 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Edvin SivertsenVerdal OK36.4414.55
2Geir OwrenFreidig37.27+0.4315.13
3Karl Arne MelbyeVerdal OK44.36+7.5218.07
4Tor GjermstadWing OK1.00.04+23.2024.25

H 70-

2 460 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Olav VennevikFreidig43.0117.29
2Roar ForbordMalvik IL44.17+1.1618.00
3Ivar ReinåsFrol IL44.33+1.3218.06
4Magnus LandstadFreidig53.41+10.4021.49
5Rolf KarsetSteinkjer OK56.26+13.2522.56
6Tom BuggeByåsen IL58.24+15.2323.44
7Bjørn Olav NygårdFrol IL58.49+15.4823.54
8Svein Endre HoveByåsen IL1.03.28+20.2725.47
9Robert StrømWing OK1.26.35+43.3435.11
Frode StensrudOL Trollelgdiskvalifisert
Ole Jørgen MjøsundSpillum ILikke startet

H 80-

2 240 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders LaugloOL Trollelg38.3417.13
2Stig Arild HaugskottOL Trollelg45.15+6.4120.12
3Johannes SollidVerdal OK1.01.15+22.4127.20
Arne SæterhaugByåsen ILbrutt

Utvikling C

1 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Torstein Gjedrem LundVerdal OK30.4215.39

Utvikling B

2 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Brage AsplemFreidig28.5612.54
Olav Gjedrem LundVerdal OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor