Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NC mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NC mellom
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: søndag 17 mars 2019

D 11-12

3 090 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø31.4910.17

D 13-14

4 320 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø41.089.31
2Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-Tromsø48.15+7.0711.10
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsødiskvalifisert

D 17-20

6 470 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlin HaavengenKongsberg OL40.046.11
2Ane Sofie KroghOppsal Orientering40.56+0.526.19
3Åsne HaavengenKongsberg OL45.48+5.447.04
4Jenny BaklidKonnerud IL46.45+6.417.13
5Tora IndregardIL BUL-Tromsø52.27+12.238.06
6Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø56.14+16.108.41

D 21-

6 470 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna UlvensøenNTNUI35.485.31
2Evine Westli AndersenLøten o-lag37.52+2.045.51
3Emilie Westli AndersenLøten o-lag42.56+7.086.38
4Idunn HaavengenNTNUI1.03.38+27.509.50
Torun AnkjellNordreisa ILdiskvalifisert

D 40-

6 220 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid KvistadKongsberg OL45.527.22
2Arnhild KroghOppsal Orientering47.09+1.177.34
3Arntraut GötschIL BUL-Tromsø50.45+4.538.09
4Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø1.05.09+19.1710.28

D 50-

4 510 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove HeimdalKonnerud IL37.308.18
2Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø42.19+4.499.22
3Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll45.49+8.1910.09
4Hege HeibergHadeland OL55.39+18.0912.20

H 15-16

6 220 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning StrandIL BUL-Tromsø47.257.37
Jo Randar HolmøyHadeland OLdiskvalifisert

H 17-20

8 350 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL42.015.01
2Aslak HeimdalKonnerud IL43.02+1.015.09
3Per Clemet WisløffAsker Skiklubb45.25+3.245.26
4Trygve MyhrAsker Skiklubb48.03+6.025.45

H 21-

8 350 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Hol MoholdtWing OK37.074.26
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb43.40+6.335.13
3Bendik MyrvangIL BUL-Tromsø56.58+19.516.49
4Vegard Blomseth JohnsenNTNUI57.31+20.246.53
5Odd-Ivan LorentsenOK Silsand59.31+22.247.07
6Sondre LorentsenOK Silsand1.02.55+25.487.32
7Geir Holm GundersenKonnerud IL1.17.38+40.319.17
KyongSa RiIL BUL-Tromsøikke startet
Daniel Carløy SkjønsfjellNordreisa ILikke startet

H 40-

6 470 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn HaavengenKongsberg OL43.386.44
2Rune GraversenIL BUL-Tromsø59.02+15.249.07

H 50-

6 220 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll37.536.05
2Børge HarveyIL BUL-Tromsø42.24+4.316.49
3Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø44.47+6.547.11
4Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø45.47+7.547.21
5Axel Juell TheisenMellembygd OL47.08+9.157.34
6Atle IversenIL BUL-Tromsø47.29+9.367.38
7Helge Aronsen HæstadIL BUL-Tromsø47.43+9.507.40
8Svein Harald HansenOK Silsand48.02+10.097.43
Roar PedersenOppsal Orienteringbrutt
Hans-Martin VaengSørreisa OLikke startet

H 60-

4 510 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn52.1011.34

Åpen lang

6 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål JakobsenNOTEAM45.517.22
2Johanne GydesønNOTEAM55.41+9.508.57
3Klara GraversenIL BUL-Tromsø1.04.37+18.4610.23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor