Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NC sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NC sprint
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 16 mars 2019

Asker Skiklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Vegard GulbrandsenH 21-21.21+2.445.06
3Trygve MyhrH 17-2022.41+1.435.25
4Per Clemet WisløffH 17-2023.17+2.195.34

Bardu IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Knut Øyvind JohansenH 21-ikke startet

Hadeland OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Jo Randar HolmøyH 15-1627.29+5.298.41
4Hege HeibergD 50-29.48+9.1111.25

IL BUL-Tromsø

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ronja Götsch IversenD 11-1233.0615.45
1Astrid Elida Vaeng BernhardsenD 13-1428.2910.01
1Klara GraversenD 15-1626.249.17
1Henning StrandH 15-1622.006.57
2Eline Andrea Vaeng BernhardsenD 13-1429.34+1.0510.24
2Elisa Götsch IversenD 15-1627.00+0.369.30
2Liv Karen JohannessenD 50-22.30+1.538.37
2Børge HarveyH 50-19.51+1.506.16
2Rune GraversenH 40-30.48+7.528.27
3Anlaug Elise ThomasjordD 13-1449.46+21.1717.31
3Arntraut GötschD 40-23.10+1.267.19
4Idunn StrandD 17-2022.17+2.076.07
4Anna KarlqvistD 40-31.03+9.199.49
4Atle IversenH 50-22.48+4.477.12
4Ola BrattlieÅpen lang29.26+4.489.18
5Bendik MyrvangH 21-30.45+12.087.21
5Jan-Hugo HanssenH 50-23.00+4.597.16
6Tora IndregardD 17-2026.46+6.367.21
6Ole-André HelgaasH 50-23.07+5.067.18
7Ane-Marte Borg HanssenD 17-2029.52+9.428.12
8Helge Aronsen HæstadH 50-24.05+6.047.37
KyongSa RiH 21-diskvalifisert

Kongsberg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marlin HaavengenD 17-2020.105.32
1Ingrid KvistadD 40-21.446.52
1Bjørn HaavengenH 40-22.566.18
5Åsne HaavengenD 17-2023.10+3.006.21

Konnerud IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Styrk Hundseid KamsvågH 17-2020.585.00
1Tove HeimdalD 50-20.377.53
2Aslak HeimdalH 17-2022.14+1.165.19
2Jenny BaklidD 17-2021.16+1.065.50
6Geir Holm GundersenH 21-37.05+18.288.52

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Evine Westli AndersenD 21-19.29+0.415.21
3Emilie Westli AndersenD 21-22.07+3.196.04

Mellembygd OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Axel Juell TheisenH 50-24.38+6.377.47

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Johanne GydesønÅpen kortdiskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gard MyhrÅpen lang24.387.47

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Pål JakobsenÅpen lang25.22+0.448.01

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Adrian MoeÅpen lang28.35+3.579.02

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ole Kristian MyrenÅpen lang31.05+6.279.50

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Solveig BørresenÅpen lang42.45+18.0713.31

NTNUI

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anna UlvensøenD 21-18.485.09
3Vegard Blomseth JohnsenH 21-28.15+9.386.45
4Idunn HaavengenD 21-29.35+10.478.07

OK Silsand

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Svein Harald HansenH 50-22.17+4.167.03
4Odd-Ivan LorentsenH 21-28.57+10.206.55
Sondre LorentsenH 21-diskvalifisert

OL Toten-Troll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Erlend SlokvikH 50-18.015.42
3Kjersti SmåstuenD 50-25.24+4.479.43

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jon Herman UlvensøenH 60-26.3410.10

Oppsal Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Arnhild KroghD 40-22.47+1.037.12
3Ane Sofie KroghD 17-2021.29+1.195.54
5Una BratlieD 21-30.49+12.018.27
7Roar PedersenH 50-23.51+5.507.32

Sørreisa OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Hans-Martin VaengH 50-ikke startet

Wing OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars Hol MoholdtH 21-18.374.27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor