Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NC sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NC sprint
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 16 mars 2019

D 11-12

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø33.0615.45

D 13-14

2 840 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø28.2910.01
2Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø29.34+1.0510.24
3Anlaug Elise ThomasjordIL BUL-Tromsø49.46+21.1717.31

D 15-16

2 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Klara GraversenIL BUL-Tromsø26.249.17
2Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø27.00+0.369.30

D 17-20

3 640 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlin HaavengenKongsberg OL20.105.32
2Jenny BaklidKonnerud IL21.16+1.065.50
3Ane Sofie KroghOppsal Orientering21.29+1.195.54
4Idunn StrandIL BUL-Tromsø22.17+2.076.07
5Åsne HaavengenKongsberg OL23.10+3.006.21
6Tora IndregardIL BUL-Tromsø26.46+6.367.21
7Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø29.52+9.428.12

D 21-

3 640 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna UlvensøenNTNUI18.485.09
2Evine Westli AndersenLøten o-lag19.29+0.415.21
3Emilie Westli AndersenLøten o-lag22.07+3.196.04
4Idunn HaavengenNTNUI29.35+10.478.07
5Una BratlieOppsal Orientering30.49+12.018.27

D 40-

3 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid KvistadKongsberg OL21.446.52
2Arnhild KroghOppsal Orientering22.47+1.037.12
3Arntraut GötschIL BUL-Tromsø23.10+1.267.19
4Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø31.03+9.199.49

D 50-

2 610 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove HeimdalKonnerud IL20.377.53
2Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø22.30+1.538.37
3Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll25.24+4.479.43
4Hege HeibergHadeland OL29.48+9.1111.25

H 15-16

3 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning StrandIL BUL-Tromsø22.006.57
2Jo Randar HolmøyHadeland OL27.29+5.298.41

H 17-20

4 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL20.585.00
2Aslak HeimdalKonnerud IL22.14+1.165.19
3Trygve MyhrAsker Skiklubb22.41+1.435.25
4Per Clemet WisløffAsker Skiklubb23.17+2.195.34

H 21-

4 180 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Hol MoholdtWing OK18.374.27
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb21.21+2.445.06
3Vegard Blomseth JohnsenNTNUI28.15+9.386.45
4Odd-Ivan LorentsenOK Silsand28.57+10.206.55
5Bendik MyrvangIL BUL-Tromsø30.45+12.087.21
6Geir Holm GundersenKonnerud IL37.05+18.288.52
Sondre LorentsenOK Silsanddiskvalifisert
KyongSa RiIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Knut Øyvind JohansenBardu ILikke startet

H 40-

3 640 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn HaavengenKongsberg OL22.566.18
2Rune GraversenIL BUL-Tromsø30.48+7.528.27

H 50-

3 160 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll18.015.42
2Børge HarveyIL BUL-Tromsø19.51+1.506.16
3Svein Harald HansenOK Silsand22.17+4.167.03
4Atle IversenIL BUL-Tromsø22.48+4.477.12
5Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø23.00+4.597.16
6Ole-André HelgaasIL BUL-Tromsø23.07+5.067.18
7Roar PedersenOppsal Orientering23.51+5.507.32
8Helge Aronsen HæstadIL BUL-Tromsø24.05+6.047.37
9Axel Juell TheisenMellembygd OL24.38+6.377.47
Hans-Martin VaengSørreisa OLikke startet

H 60-

2 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn26.3410.10

Åpen kort

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Johanne GydesønNOTEAMdiskvalifisert

Åpen lang

3 160 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gard MyhrNOTEAM24.387.47
2Pål JakobsenNOTEAM25.22+0.448.01
3Adrian MoeNOTEAM28.35+3.579.02
4Ola BrattlieIL BUL-Tromsø29.26+4.489.18
5Ole Kristian MyrenNOTEAM31.05+6.279.50
6Solveig BørresenNOTEAM42.45+18.0713.31

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival