Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NC ski-o langdistanse, ski-o helg på Hedmarksvidda

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NC ski-o langdistanse, ski-o helg på Hedmarksvidda
Arrangørorganisasjoner: Løten o-lag / Vang OL
Dato: søndag 20 januar 2019

N-åpen

1 470 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Maren Bleken RudVang OLfullført
Jonah EnghHamar OKfullført
Tuva HaugeIL Tyrvingfullført
Vilde HaugeBærums Verk Iffullført
Pål Solli KvikstadOL Toten-Trollfullført
Elias MolundIL Tyrvingfullført
Emil Engh SagvoldOL Toten-Trollfullført
Martine Engh SagvoldOL Toten-Trollfullført
Julie Gjessing SkjesetVang OLfullført
Einar ØstvoldHeming Orienteringfullført
Emma Pedersen ElverhøiVang OLikke startet

D 11-12

2 130 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK11.215.19
2Vilde BergeHadeland OL13.46+2.256.27
3Mina Bleken RudVang OL15.39+4.187.20
4Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK16.32+5.117.45
5Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL17.44+6.238.19

D 13-14

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie ScheeleNydalens SK25.158.25
2Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb26.08+0.538.42
3Anne ØstvoldHeming Orientering29.16+4.019.45
4Mari Ovidia RanestadHamar OK31.02+5.4710.20
5Maren HenriksenVang OL37.36+12.2112.32
Mari AarsethNydalens SKikke startet

D 15-16

4 240 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Melby JacobsenLardal OL27.586.35
2Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK29.37+1.396.59
3Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL32.45+4.477.43
4Martine SkjelsvikLillehammer OK34.12+6.148.03
5Inga Skaarer WiklundNydalens SK35.56+7.588.28
6Emma EngehultNotodden OL37.48+9.508.54
7Ingvild GustafssonKongsberg OL38.00+10.028.57
8Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK39.09+11.119.14
9Kathinka Zahl HagenFossum IF40.25+12.279.31
10Hedda SpangbergKonnerud IL41.01+13.039.40
11Henriette BergLøten o-lag43.50+15.5210.20
12June Rogstad BekkevoldLøten o-lag44.32+16.3410.30
13Ingrid MobråthenBotne SK45.51+17.5310.48
14Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK50.06+22.0811.48
15Tiril HolenKonnerud IL57.54+29.5613.39
Tiril KihleKonnerud ILdiskvalifisert
Ane Malene KolstadFreidigikke startet

D 17-20

9 490 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marlin HaavengenKongsberg OL1.00.166.21
2Synne StrandLierbygda OL1.01.32+1.166.29
3Eliane DeiningerIFK Mora OK1.04.12+3.566.45
4Oda ScheeleNydalens SK1.06.10+5.546.58
5Kristine KravdalGjø-Vard OL1.06.18+6.026.59
6Emelie BrudinIFK Mora OK1.07.19+7.037.05
7Åsne HaavengenKongsberg OL1.07.30+7.147.06
8Ane Sofie KroghOppsal Orientering1.08.53+8.377.15
9Idunn StrandIL BUL-Tromsø1.09.52+9.367.21
10Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.11.18+11.027.30
11Clara JohanssonOK Skärmen1.19.47+19.318.24
12Ada WulfsbergNydalens SK1.23.38+23.228.48
13Live ØstvoldHeming Orientering1.28.04+27.489.16
14Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1.30.13+29.579.30
Julia WannerIFK Mora OKikke startet
Jenny BaklidKonnerud ILikke startet

D 21-

11 750 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna UlvensøenNTNUI1.03.585.26
2Marta UlvensøenNTNUI1.08.07+4.095.47
3Evine Westli AndersenLøten o-lag1.09.16+5.185.53
4Tilla Farnes HennumLierbygda OL1.10.21+6.235.59
5Maren Jansson HaverstadLierbygda OL1.11.01+7.036.02
6Ida LindkvistNTNUI1.16.17+12.196.29
7Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI1.20.05+16.076.48
8Sarah PerssonÅtvidabergs IF1.21.43+17.456.57
9Margrethe WisløffNTNUI1.26.36+22.387.22
10Anne Willkommen EikenNTNUI1.32.22+28.247.51
11Marte Fallbakken BergeLøten o-lag1.40.04+36.068.30
Kristine FjeldRingsaker OKdiskvalifisert
Marit Melby JacobsenLardal OLikke startet

D 40-

7 270 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Zsuzsa FeyIL Tyrving53.107.18
2Arnhild KroghOppsal Orientering1.05.47+12.379.02
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orienteringbrutt

D 50-

5 920 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid KvistadKongsberg OL46.327.51
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering52.07+5.358.48
3Gunhild HennumLierbygda OL53.41+7.099.04
4Hege SolerødGjø-Vard OL53.52+7.209.05 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Tove HeimdalKonnerud IL57.37+11.059.43
6Vanja StaffOL Toten-Troll1.00.41+14.0910.15
7Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK1.01.33+15.0110.23
8Marianne MyklebustHamar OK1.03.57+17.2510.48
9Mette SpangbergKonnerud IL1.05.30+18.5811.03
10Anne MadslienNydalens SK1.06.02+19.3011.09
11Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.06.08+19.3611.10
12Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll1.06.12+19.4011.10
13Helga HaverstadLierbygda OL1.17.57+31.2513.10
14Hege HeibergHadeland OL2.04.31+1.17.5921.01
Hilda ØfsthusAsker Skiklubbdiskvalifisert
Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Isa HeggedalKonnerud ILikke startet

D 60-

4 240 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit RøsteRingsaker OK1.04.5715.19

H 11-12

2 130 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ask Felland SætnanFossum IF12.576.04
2Emil FingarsenElverum OK13.34+0.376.22
3Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange13.54+0.576.31
4Magnus MolundIL Tyrving14.57+2.007.01
5Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll15.45+2.487.23
6Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK19.43+6.469.15
7Lars FlaskerudOL Toten-Troll19.47+6.509.17
8Peder MoOL Toten-Troll30.01+17.0414.05

H 13-14

4 240 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL32.517.44
2Ola DåsnesVang OL38.01+5.108.57
3Amund FlaskerudOL Toten-Troll42.24+9.3310.00
4Mikkel RastadAsker Skiklubb44.26+11.3510.28
5Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL48.15+15.2411.22
6Eirik Olsen KirkevikHamar OK50.03+17.1211.48
7Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll54.40+21.4912.53
8Mathias BirkelundAsker Skiklubb56.28+23.3713.19
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

H 15-16

5 920 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL35.245.58
2Mats LindaasElverum OK41.08+5.446.56
3Hugo PerssonÅtvidabergs IF43.19+7.557.19
4Fridtjof ReuschHeming Orientering46.16+10.527.48
5Arne BerganKongsberg OL46.20+10.567.49
6Sander Tonjer FingarsenElverum OK48.19+12.558.09
7Henning StrandIL BUL-Tromsø49.01+13.378.16
8Atle Nikolai WølloKongsberg OL50.41+15.178.33
9Birk Felland SætnanFossum IF50.58+15.348.36
10Benjamin GjoneSandefjord OK56.05+20.419.28
11Gustav Andresen SkotteFossum IF56.49+21.259.35
12Mikael BirkelundAsker Skiklubb59.44+24.2010.05
13Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.01.25+26.0110.22
14Gaute LindaasElverum OK1.03.16+27.5210.41
15Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb1.08.46+33.2211.36
16Jo Randar HolmøyHadeland OL1.12.50+37.2612.18
Jakob RastadAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jonas AarsethNydalens SKikke startet

H 17-20

11 750 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eskil FrøislandVang OL58.134.57
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.00.19+2.065.08
3Aslak HeimdalKonnerud IL1.00.37+2.245.09
4Even LindaasVang OL1.00.55+2.425.11
5Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1.01.58+3.455.16
6Jonatan StahlIFK Mora OK1.02.46+4.335.20
7Isak JonssonNydalens SK1.04.06+5.535.27
8Trygve MyhrAsker Skiklubb1.04.13+6.005.27
9Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL1.05.20+7.075.33
10Sondre YtterbøAsker Skiklubb1.06.34+8.215.39
11Njaal Ellegaard MelbyVang OL1.07.31+9.185.44
12Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK1.09.42+11.295.55
13Jørgen WulfsbergNTNUI1.11.23+13.106.04
14Kristian ØstermannHeming Orientering1.18.20+20.076.40
15Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.20.33+22.206.51
16Jostein Svaland DaleVang OL1.26.49+28.367.23
17Simen BallangrudOL Toten-Troll1.28.09+29.567.30
18Jakob MoOL Toten-Troll1.40.02+41.498.30
19Ole Johan BråtenVang OL1.50.16+52.039.23
Tobias EspedalNydalens SKdiskvalifisert

H 21-

15 330 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Hol MoholdtWing OK1.08.594.29
2Jørgen MadslienNTNUI1.10.47+1.484.37
3Øyvind WiggenByåsen IL1.13.45+4.464.48
4Jørgen BaklidKonnerud IL1.13.47+4.484.48
5Bjørnar KvåleHadeland OL1.14.10+5.114.50
6Øystein Kvaal ØsterbøWing OK1.18.27+9.285.07
7Audun HeimdalKonnerud IL1.18.32+9.335.07
8Ove SætraHadeland OL1.22.45+13.465.23
9Klaus CsucsIFK Mora OK1.22.51+13.525.24
10Øyvind WatterdalHadeland OL1.24.11+15.125.29
11Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.24.13+15.145.29
12Jakob Kalvig SkoganNTNUI1.40.27+31.286.33
13Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1.44.25+35.266.48
14Henrik EijsinkNydalens SK1.45.38+36.396.53

H 40-

9 490 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders HaugeAsker Skiklubb55.425.52
2Øyvind LienGjø-Vard OL1.04.28+8.466.47
3Knut Jostein SætnanFossum IF1.08.00+12.187.09
4Christian ReuschHeming Orientering1.22.29+26.478.41
5Anders SollienOL Toten-Troll1.24.06+28.248.51
6Kjetil MolundIL Tyrving1.26.12+30.309.04
7Håvard KvammeOL Toten-Troll1.35.34+39.5210.04
Bjørn BergeHadeland OLdiskvalifisert
André JægtvikKonnerud ILikke startet

H 50-

7 270 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonny I HansenIL BUL-Tromsø45.086.12
2Erlend SlokvikOL Toten-Troll45.21+0.136.14
3Thomas PerssonÅtvidabergs IF46.38+1.306.24
4Lars LystadNydalens SK48.28+3.206.40
5Kim Farnes HansenLierbygda OL48.50+3.426.43
6Lasse ArnesenHeming Orientering50.13+5.056.54
7Ole Petter HaugenNydalens SK56.22+11.147.45
8Harald Eide-FredriksenHeming Orientering1.00.16+15.088.17
9Kjetil EspedalNydalens SK1.02.43+17.358.37
10Øystein WiggenByåsen IL1.05.50+20.429.03
11Per GustafssonKongsberg OL1.09.37+24.299.34
12Geir Holm GundersenSturla, IF1.12.06+26.589.55
13Roger ØstvoldHeming Orientering1.23.16+38.0811.27
Tommy OlsenHamar OKdiskvalifisert
Bjørnar TollefsenOK Østdiskvalifisert
Mons Kr. LøvfaldNydalens SKikke startet
Morten HeirFossum IFikke startet

H 60-

5 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn53.209.00
2Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL55.56+2.369.26
3Frode BergersenHamar OK1.00.16+6.5610.10 Last ned GPS-spor i gpx-format
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegnikke startet

Direkte Lang

9 490 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stine Olsen KirkevikHamar OK59.336.16
2Adrian OpheimNTNUI1.09.26+9.537.18
3Marianne DæhliNydalens SK1.23.53+24.208.50
4Even ErlienGjø-Vard OL1.24.48+25.158.56
5Stein H. HagenFossum IF1.26.23+26.509.06
6Charlotte LindkvistIk Jarl Rättvik1.45.12+45.3911.05
Henning SpjelkavikIL Tyrvingikke startet

Direkte Kort

4 240 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein RastadAsker Skiklubb29.106.52
2Andreas HuberHamar OK34.53+5.438.13
3Rune EngehultNotodden OL35.17+6.078.19
4Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL41.56+12.469.53
5Harald BerganKongsberg OL42.35+13.2510.02
6Arne ArnesenHamar OK43.25+14.1510.14
7Lea HnilicaIFK Mora OK44.02+14.5210.23
8Per Anders YtterbøAsker Skiklubb46.21+17.1110.55
9Erik HaugenRingsaker OK52.59+23.4912.29
10Hanne KvåleHadeland OL55.27+26.1713.04
11Sigurd KvammeOL Toten-Troll57.23+28.1313.32
12Guro MoOL Toten-Troll1.00.02+30.5214.09
Anne FrøislandVang OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor