Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløp og NM mellom, ski-o helg på Hedmarksvidda

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløp og NM mellom, ski-o helg på Hedmarksvidda
Arrangørorganisasjoner: Løten o-lag / Vang OL
Dato: lørdag 19 januar 2019

Asker Skiklubb

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Øystein RastadH 40- (13)36.076.12
2Silje Ruud FossheimD 13 (3)42.41+21.5113.35
2Bjørn MartiniDirekte Lang (10)38.09+2.266.58
2Jonas MyhrH 16HL (17)32.43+2.035.58
3Mathias BirkelundH 13 (5)30.14+11.129.37
3Sara MartiniD 14HL (9)20.58+2.246.40
4Mikkel RastadH 13 (5)33.50+14.4810.46
5Jorun RuudD 50- (17)36.29+5.428.23
5Ragnhild Øfsthus GravirD 14HL (9)22.18+3.447.06
6Terje HenriksenH 50- (23)32.05+4.527.09
8Mikael BirkelundH 15HL (15)43.50+18.559.47
9Jakob RastadH 15HL (15)45.08+20.1310.04
10Per Anders YtterbøDirekte Lang (10)1.37.59+1.02.1617.54
10Simen Aure SkogedalH 16HL (17)44.53+14.138.12
12Henrik Fredriksen AasH 17NM (40)36.52+5.325.19
13Vilmer NybergH 15HL (15)51.06+26.1111.24
14Anna Øfsthus GravirD 17NM (25)38.26+7.196.36
14Per Clemet WisløffH 17NM (40)38.06+6.465.29
14Martin Johannessen LinneboH 15HL (15)54.20+29.2512.07
15Andreas M. EdvardsenH 17NM (40)38.14+6.545.31
15Emil Ruud FossheimH 15HL (15)1.09.00+44.0515.24
17Øyvind Johannessen LinneboH 50- (23)47.47+20.3410.39
18Trygve MyhrH 17NM (40)40.10+8.505.47
21Sondre YtterbøH 17NM (40)41.42+10.226.01
22Anders HaugeH 17NM (40)42.23+11.036.06
25Felix FinsrudH 17NM (40)47.46+16.266.53
Hilda ØfsthusD 50- (17)diskvalifisert
Kristian Fredriksen AasH 16HL (17)diskvalifisert
Arne FossheimH 50- (23)ikke startet

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Ingrid MobråthenD 16HL (16)49.05+19.3410.57
19Yngve MobråthenH 50- (23)1.06.30+39.1714.50

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Øyvind WiggenH 17NM (40)36.11+4.515.13
13Øystein WiggenH 50- (23)40.05+12.528.56

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Viktor Meland-TangenH 11-12 (8)14.42+2.056.04
10Håkon Meland-TangenH 40- (13)51.21+15.148.50

Elverum OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Emil Tonjer FingarsenH 11-12 (8)14.36+1.596.01
5Sander Tonjer FingarsenH 16HL (17)40.58+10.187.29
6Mats LindaasH 16HL (17)41.14+10.347.32
Aksel Tonjer FingarsenN-åpen (9)fullført
Gaute LindaasH 16HL (17)diskvalifisert

Fet OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ragnhild Mathea HelmersenD 16HL (16)32.02+2.317.09

Fossum IF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ask Felland SætnanH 11-12 (8)12.375.12
2Knut Jostein SætnanH 40- (13)39.50+3.436.51
3Kathinka Zahl HagenD 15HL (7)38.37+8.348.52
7Signe HoloD 14HL (9)33.36+15.0210.42
7Birk Felland SætnanH 16HL (17)41.22+10.427.33
7Stein HagenDirekte Lang (10)54.12+18.299.54
8Øystein HoloH 50- (23)33.41+6.287.31
14Gustav Andresen SkotteH 16HL (17)54.55+24.1510.02
14Selma Tørudbakken JendalD 16HL (16)59.58+30.2713.23
16Arild AndresenH 50- (23)46.55+19.4210.28
29Eivind Berner MyhreH 17NM (40)52.35+21.157.35

Freidig

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ane Malene KolstadD 16HL (16)ikke startet

Fältjägarnas IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingrid StengårdDirekte Lang (10)35.436.31

Gjø-Vard OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Even LienH 13 (5)19.026.03
1Lars LienH 15HL (15)24.555.33
2Marie KravdalD 14HL (9)18.46+0.125.58
3Hege SolerødD 50- (17)33.18+2.317.39Last ned GPS-spor i gpx-format
3Øyvind LienH 40- (13)40.15+4.086.55
4Eiril Erlien SolerødD 11-12 (7)17.07+5.247.04
5Eline KravdalD 11-12 (7)17.38+5.557.17
5Emma Visted-HansenD 15HL (7)47.43+17.4010.58
12Even ErlienH 40- (13)54.27+18.209.22
12Kristine KravdalD 17NM (25)38.15+7.086.35
Sigmund HansenH 40- (13)ikke startet

Hadeland OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Vilde BergeD 11-12 (7)16.57+5.147.00
5Hanne KvåleDirekte Kort (6)32.16+8.3510.16
6Bjørn BergeH 40- (13)43.12+7.057.26
7Bjørnar KvåleH 17NM (40)35.41+4.215.08
10Øyvind WatterdalH 17NM (40)36.39+5.195.17
10Ove SætraH 17NM (40)36.39+5.195.17
10Jo Randar HolmøyH 15HL (15)48.49+23.5410.53
13Hege HeibergD 50- (17)59.12+28.2513.36

Hamar OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Arne ArnesenDirekte Kort (6)23.417.32
1Stine Olsen KirkevikD 40- (6)27.456.11
4Emma Bangstad BergersenD 16HL (16)31.12+1.416.57
8Mari Ovidia RanestadD 14HL (9)36.16+17.4211.32
10Marianne MyklebustD 50- (17)45.01+14.1410.20
Eirik Olsen KirkevikH 13 (5)diskvalifisert
Frode BergersenH 60- (3)diskvalifisert

Heming Orientering

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Hanne Marthe ØstvoldD 40- (6)1.02.40+34.5513.59
4Fridtjof ReuschH 15HL (15)29.42+4.476.37
7Lasse ArnesenH 50- (23)32.35+5.227.16
9Christian ReuschH 40- (13)49.24+13.178.30
19Live ØstvoldD 17NM (25)45.50+14.437.53
19Ulrik Astrup ArnesenH 17NM (40)40.32+9.125.50
31Kristian ØstermannH 17NM (40)53.32+22.127.43
33Magnus Eide-FredriksenH 17NM (40)1.01.47+30.278.54
Signe Astrup ArnesenD 50- (17)diskvalifisert
Harald Eide-FredriksenH 50- (23)diskvalifisert

Ik Jarl Rättvik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Charlotte LindkvistDirekte Lang (10)52.24+16.419.34

IL BUL-Tromsø

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jonny I HansenH 50- (23)27.29+0.166.08
11Henning StrandH 16HL (17)45.00+14.208.13
12Liv Karen JohannessenD 50- (17)45.57+15.1010.33
17Idunn StrandD 17NM (25)45.18+14.117.47

IL Koll

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Christian Fredrik BorgH 15HL (15)28.01+3.066.15
4Pauline MyklebustD 14HL (9)21.24+2.506.48
4Martin Christoffer BorgH 14HL (11)42.49+6.429.50
7Jonas HickenH 14HL (11)53.02+16.5512.11

IL Tyrving

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Henning SpjelkavikDirekte Lang (10)38.11+2.286.58
4Kjetil MolundH 40- (13)42.54+6.477.23
13Zsuzsa FeyD 17NM (25)38.17+7.106.35
Tuva HaugeN-åpen (9)fullført
Elias MolundN-åpen (9)fullført
Magnus MolundH 11-12 (8)diskvalifisert

Kongsberg OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ingrid KvistadD 50- (17)30.477.04
1Andreas Myrvold SkovlystH 14HL (11)36.078.18
2Ingvild GustafssonD 15HL (7)32.09+2.067.23
3Kristin EgerD 40- (6)51.05+23.2011.24
3Atle Nikolai WølloH 16HL (17)38.25+7.457.01
5Per Øivind EgerH 50- (23)30.48+3.356.52
5Marlin HaavengenD 17NM (25)35.11+4.046.03
7Marte EgerD 11-12 (7)19.30+7.478.03
7Halvor LøkenH 15HL (15)37.31+12.368.22
8Harald BerganDirekte Lang (10)59.11+23.2810.49
9Syver LøkenH 50- (23)35.32+8.197.55
11Åsne HaavengenD 17NM (25)38.04+6.576.33
12Arne BerganH 15HL (15)49.39+24.4411.04
13Johan EgerH 16HL (17)52.07+21.279.31
18Per GustafssonH 50- (23)49.15+22.0210.59
18Helene EgerD 17NM (25)45.27+14.207.49

Konnerud IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Isa HeggedalD 50- (17)32.57+2.107.34
2Jørgen BaklidH 17NM (40)31.31+0.114.32
3Mille Vasshaug JægtvikD 16HL (16)30.01+0.306.42
5Styrk Hundseid KamsvågH 17NM (40)35.02+3.425.03
6Tove HeimdalD 50- (17)36.30+5.438.23
8Lars BaklidH 40- (13)45.25+9.187.49
9Audun HeimdalH 17NM (40)36.38+5.185.17
11Mette SpangbergD 50- (17)45.50+15.0310.32
11Tiril HolenD 16HL (16)47.13+17.4210.32
15Tiril KihleD 16HL (16)1.05.15+35.4414.33
Amanda Skyttersæter SaugerudD 17NM (25)diskvalifisert
Hedda SpangbergD 16HL (16)diskvalifisert
Aslak HeimdalH 17NM (40)diskvalifisert
André JægtvikH 40- (13)ikke startet
Jenny BaklidD 17NM (25)ikke startet

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristin Melby JacobsenD 16HL (16)29.32+0.016.35
Marit Melby JacobsenD 17NM (25)ikke startet

Lierbygda OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ingemar Jansson HaverstadH 60- (3)35.47+0.248.13
3Maren Jansson HaverstadD 17NM (25)32.15+1.085.33
4Kim Farnes HansenH 50- (23)30.01+2.486.42
7Helga HaverstadD 50- (17)38.36+7.498.52
7Synne StrandD 17NM (25)36.36+5.296.17
Tilla Farnes HennumD 17NM (25)diskvalifisert

Lillehammer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 16HL (16)29.316.35
6Ole Gunnar Kleppa MadslienH 15HL (15)32.42+7.477.17
7Martine SkjelsvikD 16HL (16)37.28+7.578.21

Lillomarka OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jonathan WoodhouseH 14HL (11)40.24+4.179.17
5Elena GrandDirekte Lang (10)48.23+12.408.50
6Håkon BogasonH 14HL (11)45.37+9.3010.29
Eskil BrændenH 14HL (11)diskvalifisert
Line SletnerD 40- (6)diskvalifisert

Løten o-lag

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Evine Westli AndersenD 17NM (25)32.04+0.575.31
4June Rogstad BekkevoldD 15HL (7)45.24+15.2110.26
7Henriette BergD 15HL (7)1.00.58+30.5514.00
15Emilie Westli AndersenD 17NM (25)41.06+9.597.04
20Marte Fallbakken BergeD 17NM (25)46.45+15.388.02

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Arthur BrunborgH 16HL (17)44.51+14.118.11

Notodden OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Emma EngehultD 16HL (16)42.13+12.429.25
12Rune EngehultH 50- (23)37.01+9.488.15

NTNUI

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anna UlvensøenD 17NM (25)31.075.21
3Jørgen MadslienH 17NM (40)33.51+2.314.53
4Marta UlvensøenD 17NM (25)33.17+2.105.43
6Anniken Eriksrud KarlsenD 17NM (25)35.24+4.176.05
8Anne Willkommen EikenD 17NM (25)37.11+6.046.23
16Margrethe WisløffD 17NM (25)43.10+12.037.25
24Jørgen WulfsbergH 17NM (40)44.21+13.016.23
26Jakob Kalvig SkoganH 17NM (40)49.46+18.267.10
Vegard Blomseth JohnsenH 17NM (40)diskvalifisert
Adrian OpheimH 17NM (40)diskvalifisert

Nydalens SK

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eira Skaarer WiklundD 13 (3)20.506.38
1Helene ScheeleD 11-12 (7)11.434.50
1Marie ScheeleD 14HL (9)18.345.54
1Teodor Mo HjelsethH 16HL (17)30.405.36
1Inga Skaarer WiklundD 15HL (7)30.036.54
2Axel AaldeH 15HL (15)27.53+2.586.13
3Jon Iver BakkenH 50- (23)29.33+2.206.35
4Kasper Bakken UlsethH 16HL (17)38.36+7.567.03
5Helena AxelssonD 40- (6)1.22.50+55.0518.29
5Jappe HjelsethH 40- (13)43.03+6.567.24
6Mari AarsethD 14HL (9)29.04+10.309.15
6Pia Young VikD 16HL (16)33.08+3.377.23
8Gaute BerganH 16HL (17)42.42+12.027.48
10Nils BerganH 50- (23)35.50+8.377.59
10Oda ScheeleD 17NM (25)37.41+6.346.29
10Elise Wærp HaugeD 16HL (16)44.25+14.549.54
11Bjørn HaugeH 40- (13)53.21+17.149.10
11Per Ola UlsethH 50- (23)36.03+8.508.02
12Jonas AarsethH 16HL (17)48.44+18.048.54
14Mons Kr. LøvfaldH 50- (23)42.16+15.039.26
16Isak JonssonH 17NM (40)38.27+7.075.32
17Kornelius Kriszat-LøvfaldH 17NM (40)39.45+8.255.44
22Marianne DæhliD 17NM (25)48.46+17.398.23
23Ada WulfsbergD 17NM (25)54.54+23.479.26
23Lars LystadH 17NM (40)43.44+12.246.18
27Audun BerganH 17NM (40)49.49+18.297.11
28Henrik EijsinkH 17NM (40)51.34+20.147.26
Anne MadslienD 50- (17)diskvalifisert
Hanne Wærp HaugeD 13 (3)diskvalifisert
Tobias EspedalH 17NM (40)diskvalifisert
Ole Petter HaugenH 50- (23)diskvalifisert
Anders Håvard LarsenH 16HL (17)diskvalifisert
Maiken Skirstad MoD 40- (6)ikke startet
Tiril Ebon EspedalD 14HL (9)ikke startet

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Bjørnar TollefsenH 17NM (40)52.48+21.287.37

OL Toten-Troll

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Erlend SlokvikH 50- (23)27.136.04
2Amund FlaskerudH 13 (5)25.44+6.428.11
6Ole Solli KvikstadH 11-12 (8)17.33+4.567.15
7Anders SollienH 40- (13)45.15+9.087.47
7Lars FlaskerudH 11-12 (8)21.03+8.268.41
8Vanja StaffD 50- (17)41.55+11.089.38
8Johannes Bjørke SollienH 14HL (11)59.56+23.4913.46
9Sigurd KvammeDirekte Lang (10)1.21.07+45.2414.49
13Håvard KvammeH 40- (13)55.40+19.339.34
32Simen BallangrudH 17NM (40)57.21+26.018.16
34Jakob MoH 17NM (40)1.04.12+32.529.15
Pål Solli KvikstadN-åpen (9)fullført
Emil Engh SagvoldN-åpen (9)fullført
Martine Engh SagvoldN-åpen (9)fullført
Kjersti SmåstuenD 50- (17)diskvalifisert

OL Trollelg

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Eskil ÅsmulH 40- (13)ikke startet

OL Tønsberg og omegn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tore WatterdalH 60- (3)35.238.08
Jon Herman UlvensøenH 60- (3)ikke startet

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Magnus Svaland DaleH 11-12 (8)13.35+0.585.36

Oppsal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Arnhild KroghD 40- (6)41.23+13.389.14
2Jakob A. GjedeboH 14HL (11)38.52+2.458.56
9Ane Sofie KroghD 17NM (25)37.18+6.116.25

Raumar Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Håvard EikH 14HL (11)diskvalifisert

Ringsaker OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Erik HaugenDirekte Kort (6)29.07+5.269.16
4Kristin Hasle HaslestadD 50- (17)34.21+3.347.53
4Geir Myhr ØienDirekte Lang (10)44.57+9.148.13
5Torgrim Hasle HaslestadH 11-12 (8)16.16+3.396.43
13Ingeborg Hasle HaslestadD 16HL (16)56.43+27.1212.39
Berit RøsteD 60- (1)44.3514.11
Eyvind Hasle HaslestadH 14HL (11)diskvalifisert

Sandefjord OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ellen Strøm JuliussenDirekte Kort (6)26.30+2.498.26
6Anna Strøm JuliussenD 11-12 (7)18.07+6.247.29
9Gjendine Gjelstad RebårdD 16HL (16)42.57+13.269.35
11Benjamin GjoneH 15HL (15)49.20+24.2511.00

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Unn Mette KlopbakkenD 50- (17)44.27+13.4010.13

Sturla, IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Marie KvarmeD 15HL (7)51.33+21.3011.51
15Geir Holm GundersenH 50- (23)46.29+19.1610.22
20Jon Erik KvarmeH 50- (23)1.56.13+1.29.0025.56

Vang OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mina Bleken RudD 11-12 (7)15.26+3.436.22
4Anne FrøislandDirekte Kort (6)31.58+8.1710.10
6Sunniva Alm-KristiansenDirekte Kort (6)43.53+20.1213.58
6Eskil FrøislandH 17NM (40)35.13+3.535.04
9Maren HenriksenD 14HL (9)38.29+19.5512.15
13Even LindaasH 17NM (40)37.55+6.355.28
20Jostein Svaland DaleH 17NM (40)41.41+10.216.00
35Ole Johan BråtenH 17NM (40)1.20.41+49.2111.38
Maren Bleken RudN-åpen (9)fullført
Emma Pedersen ElverhøiN-åpen (9)fullført
Julie Gjessing SkjesetN-åpen (9)fullført
Njaal Ellegaard MelbyH 17NM (40)diskvalifisert

Varteig OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Henrik Julian Fontes AarbuH 14HL (11)42.52+6.459.51

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lars Hol MoholdtH 17NM (40)31.204.31
4Øystein Kvaal ØsterbøH 17NM (40)35.01+3.415.03

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Ingrid Marie Stubban HygenD 17NM (25)47.39+16.328.12

Åtvidabergs IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Hugo PerssonH 15HL (15)31.09+6.146.57
Thomas PerssonH 50- (23)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor