Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløp og NM mellom, ski-o helg på Hedmarksvidda

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløp og NM mellom, ski-o helg på Hedmarksvidda
Arrangørorganisasjoner: Løten o-lag / Vang OL
Dato: lørdag 19 januar 2019

N-åpen

1 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Maren Bleken RudVang OLfullført
Emma Pedersen ElverhøiVang OLfullført
Aksel Tonjer FingarsenElverum OKfullført
Tuva HaugeIL Tyrvingfullført
Pål Solli KvikstadOL Toten-Trollfullført
Elias MolundIL Tyrvingfullført
Emil Engh SagvoldOL Toten-Trollfullført
Martine Engh SagvoldOL Toten-Trollfullført
Julie Gjessing SkjesetVang OLfullført

D 11-12

2 420 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK11.434.50
2Mina Bleken RudVang OL15.26+3.436.22
3Vilde BergeHadeland OL16.57+5.147.00
4Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL17.07+5.247.04
5Eline KravdalGjø-Vard OL17.38+5.557.17
6Anna Strøm JuliussenSandefjord OK18.07+6.247.29
7Marte EgerKongsberg OL19.30+7.478.03

D 13

3 140 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eira Skaarer WiklundNydalens SK20.506.38
2Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb42.41+21.5113.35
Hanne Wærp HaugeNydalens SKdiskvalifisert

D 14HL

3 140 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie ScheeleNydalens SK18.345.54
2Marie KravdalGjø-Vard OL18.46+0.125.58
3Sara MartiniAsker Skiklubb20.58+2.246.40
4Pauline MyklebustIL Koll21.24+2.506.48
5Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb22.18+3.447.06
6Mari AarsethNydalens SK29.04+10.309.15
7Signe HoloFossum IF33.36+15.0210.42
8Mari Ovidia RanestadHamar OK36.16+17.4211.32
9Maren HenriksenVang OL38.29+19.5512.15
Tiril Ebon EspedalNydalens SKikke startet

D 15HL

4 350 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inga Skaarer WiklundNydalens SK30.036.54
2Ingvild GustafssonKongsberg OL32.09+2.067.23
3Kathinka Zahl HagenFossum IF38.37+8.348.52
4June Rogstad BekkevoldLøten o-lag45.24+15.2110.26
5Emma Visted-HansenGjø-Vard OL47.43+17.4010.58
6Marie KvarmeSturla, IF51.33+21.3011.51
7Henriette BergLøten o-lag1.00.58+30.5514.00

D 16HL

4 480 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK29.316.35
2Kristin Melby JacobsenLardal OL29.32+0.016.35
3Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL30.01+0.306.42
4Emma Bangstad BergersenHamar OK31.12+1.416.57
5Ragnhild Mathea HelmersenFet OL32.02+2.317.09
6Pia Young VikNydalens SK33.08+3.377.23
7Martine SkjelsvikLillehammer OK37.28+7.578.21
8Emma EngehultNotodden OL42.13+12.429.25
9Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK42.57+13.269.35
10Elise Wærp HaugeNydalens SK44.25+14.549.54
11Tiril HolenKonnerud IL47.13+17.4210.32
12Ingrid MobråthenBotne SK49.05+19.3410.57
13Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK56.43+27.1212.39
14Selma Tørudbakken JendalFossum IF59.58+30.2713.23
15Tiril KihleKonnerud IL1.05.15+35.4414.33
Hedda SpangbergKonnerud ILdiskvalifisert
Ane Malene KolstadFreidigikke startet

D 17NM

5 810 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna UlvensøenNTNUI31.075.21
2Evine Westli AndersenLøten o-lag32.04+0.575.31
3Maren Jansson HaverstadLierbygda OL32.15+1.085.33
4Marta UlvensøenNTNUI33.17+2.105.43
5Marlin HaavengenKongsberg OL35.11+4.046.03
6Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI35.24+4.176.05
7Synne StrandLierbygda OL36.36+5.296.17
8Anne Willkommen EikenNTNUI37.11+6.046.23
9Ane Sofie KroghOppsal Orientering37.18+6.116.25
10Oda ScheeleNydalens SK37.41+6.346.29
11Åsne HaavengenKongsberg OL38.04+6.576.33
12Kristine KravdalGjø-Vard OL38.15+7.086.35
13Zsuzsa FeyIL Tyrving38.17+7.106.35
14Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb38.26+7.196.36
15Emilie Westli AndersenLøten o-lag41.06+9.597.04
16Margrethe WisløffNTNUI43.10+12.037.25
17Idunn StrandIL BUL-Tromsø45.18+14.117.47
18Helene EgerKongsberg OL45.27+14.207.49
19Live ØstvoldHeming Orientering45.50+14.437.53
20Marte Fallbakken BergeLøten o-lag46.45+15.388.02
21Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK47.39+16.328.12
22Marianne DæhliNydalens SK48.46+17.398.23
23Ada WulfsbergNydalens SK54.54+23.479.26
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILdiskvalifisert
Tilla Farnes HennumLierbygda OLdiskvalifisert
Marit Melby JacobsenLardal OLikke startet
Jenny BaklidKonnerud ILikke startet

D 40-

4 480 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stine Olsen KirkevikHamar OK27.456.11
2Arnhild KroghOppsal Orientering41.23+13.389.14
3Kristin EgerKongsberg OL51.05+23.2011.24
4Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.02.40+34.5513.59
5Helena AxelssonNydalens SK1.22.50+55.0518.29
Line SletnerLillomarka OLdiskvalifisert
Maiken Skirstad MoNydalens SKikke startet

D 50-

4 350 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid KvistadKongsberg OL30.477.04
2Isa HeggedalKonnerud IL32.57+2.107.34
3Hege SolerødGjø-Vard OL33.18+2.317.39 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK34.21+3.347.53
5Jorun RuudAsker Skiklubb36.29+5.428.23
6Tove HeimdalKonnerud IL36.30+5.438.23
7Helga HaverstadLierbygda OL38.36+7.498.52
8Vanja StaffOL Toten-Troll41.55+11.089.38
9Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering44.27+13.4010.13
10Marianne MyklebustHamar OK45.01+14.1410.20
11Mette SpangbergKonnerud IL45.50+15.0310.32
12Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø45.57+15.1010.33
13Hege HeibergHadeland OL59.12+28.2513.36
Hilda ØfsthusAsker Skiklubbdiskvalifisert
Signe Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Anne MadslienNydalens SKdiskvalifisert
Kjersti SmåstuenOL Toten-Trolldiskvalifisert

D 60-

3 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Berit RøsteRingsaker OK44.3514.11

H 11-12

2 420 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ask Felland SætnanFossum IF12.375.12
2Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange13.35+0.585.36
3Emil Tonjer FingarsenElverum OK14.36+1.596.01
4Viktor Meland-TangenBækkelagets SK14.42+2.056.04
5Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK16.16+3.396.43
6Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll17.33+4.567.15
7Lars FlaskerudOL Toten-Troll21.03+8.268.41
Magnus MolundIL Tyrvingdiskvalifisert

H 13

3 140 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL19.026.03
2Amund FlaskerudOL Toten-Troll25.44+6.428.11
3Mathias BirkelundAsker Skiklubb30.14+11.129.37
4Mikkel RastadAsker Skiklubb33.50+14.4810.46
Eirik Olsen KirkevikHamar OKdiskvalifisert

H 14HL

4 350 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL36.078.18
2Jakob A. GjedeboOppsal Orientering38.52+2.458.56
3Jonathan WoodhouseLillomarka OL40.24+4.179.17
4Martin Christoffer BorgIL Koll42.49+6.429.50
5Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL42.52+6.459.51
6Håkon BogasonLillomarka OL45.37+9.3010.29
7Jonas HickenIL Koll53.02+16.5512.11
8Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll59.56+23.4913.46
Eskil BrændenLillomarka OLdiskvalifisert
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OKdiskvalifisert
Håvard EikRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 15HL

4 480 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL24.555.33
2Axel AaldeNydalens SK27.53+2.586.13
3Christian Fredrik BorgIL Koll28.01+3.066.15
4Fridtjof ReuschHeming Orientering29.42+4.476.37
5Hugo PerssonÅtvidabergs IF31.09+6.146.57
6Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK32.42+7.477.17
7Halvor LøkenKongsberg OL37.31+12.368.22
8Mikael BirkelundAsker Skiklubb43.50+18.559.47
9Jakob RastadAsker Skiklubb45.08+20.1310.04
10Jo Randar HolmøyHadeland OL48.49+23.5410.53
11Benjamin GjoneSandefjord OK49.20+24.2511.00
12Arne BerganKongsberg OL49.39+24.4411.04
13Vilmer NybergAsker Skiklubb51.06+26.1111.24
14Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb54.20+29.2512.07
15Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1.09.00+44.0515.24

H 16HL

5 470 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK30.405.36
2Jonas MyhrAsker Skiklubb32.43+2.035.58
3Atle Nikolai WølloKongsberg OL38.25+7.457.01
4Kasper Bakken UlsethNydalens SK38.36+7.567.03
5Sander Tonjer FingarsenElverum OK40.58+10.187.29
6Mats LindaasElverum OK41.14+10.347.32
7Birk Felland SætnanFossum IF41.22+10.427.33
8Gaute BerganNydalens SK42.42+12.027.48
9Arthur BrunborgNittedal OL44.51+14.118.11
10Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb44.53+14.138.12
11Henning StrandIL BUL-Tromsø45.00+14.208.13
12Jonas AarsethNydalens SK48.44+18.048.54
13Johan EgerKongsberg OL52.07+21.279.31
14Gustav Andresen SkotteFossum IF54.55+24.1510.02
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
Anders Håvard LarsenNydalens SKdiskvalifisert

H 17NM

6 930 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Hol MoholdtWing OK31.204.31
2Jørgen BaklidKonnerud IL31.31+0.114.32
3Jørgen MadslienNTNUI33.51+2.314.53
4Øystein Kvaal ØsterbøWing OK35.01+3.415.03
5Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL35.02+3.425.03
6Eskil FrøislandVang OL35.13+3.535.04
7Bjørnar KvåleHadeland OL35.41+4.215.08
8Øyvind WiggenByåsen IL36.11+4.515.13
9Audun HeimdalKonnerud IL36.38+5.185.17
10Øyvind WatterdalHadeland OL36.39+5.195.17
10Ove SætraHadeland OL36.39+5.195.17
12Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb36.52+5.325.19
13Even LindaasVang OL37.55+6.355.28
14Per Clemet WisløffAsker Skiklubb38.06+6.465.29
15Andreas M. EdvardsenAsker Skiklubb38.14+6.545.31
16Isak JonssonNydalens SK38.27+7.075.32
17Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK39.45+8.255.44
18Trygve MyhrAsker Skiklubb40.10+8.505.47
19Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering40.32+9.125.50
20Jostein Svaland DaleVang OL41.41+10.216.00
21Sondre YtterbøAsker Skiklubb41.42+10.226.01
22Anders HaugeAsker Skiklubb42.23+11.036.06
23Lars LystadNydalens SK43.44+12.246.18
24Jørgen WulfsbergNTNUI44.21+13.016.23
25Felix FinsrudAsker Skiklubb47.46+16.266.53
26Jakob Kalvig SkoganNTNUI49.46+18.267.10
27Audun BerganNydalens SK49.49+18.297.11
28Henrik EijsinkNydalens SK51.34+20.147.26
29Eivind Berner MyhreFossum IF52.35+21.157.35
30Bjørnar TollefsenOK Øst52.48+21.287.37
31Kristian ØstermannHeming Orientering53.32+22.127.43
32Simen BallangrudOL Toten-Troll57.21+26.018.16
33Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering1.01.47+30.278.54
34Jakob MoOL Toten-Troll1.04.12+32.529.15
35Ole Johan BråtenVang OL1.20.41+49.2111.38
Tobias EspedalNydalens SKdiskvalifisert
Vegard Blomseth JohnsenNTNUIdiskvalifisert
Njaal Ellegaard MelbyVang OLdiskvalifisert
Adrian OpheimNTNUIdiskvalifisert
Aslak HeimdalKonnerud ILdiskvalifisert

H 40-

5 810 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein RastadAsker Skiklubb36.076.12
2Knut Jostein SætnanFossum IF39.50+3.436.51
3Øyvind LienGjø-Vard OL40.15+4.086.55
4Kjetil MolundIL Tyrving42.54+6.477.23
5Jappe HjelsethNydalens SK43.03+6.567.24
6Bjørn BergeHadeland OL43.12+7.057.26
7Anders SollienOL Toten-Troll45.15+9.087.47
8Lars BaklidKonnerud IL45.25+9.187.49
9Christian ReuschHeming Orientering49.24+13.178.30
10Håkon Meland-TangenBækkelagets SK51.21+15.148.50
11Bjørn HaugeNydalens SK53.21+17.149.10
12Even ErlienGjø-Vard OL54.27+18.209.22
13Håvard KvammeOL Toten-Troll55.40+19.339.34
Sigmund HansenGjø-Vard OLikke startet
André JægtvikKonnerud ILikke startet
Eskil ÅsmulOL Trollelgikke startet

H 50-

4 480 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll27.136.04
2Jonny I HansenIL BUL-Tromsø27.29+0.166.08
3Jon Iver BakkenNydalens SK29.33+2.206.35
4Kim Farnes HansenLierbygda OL30.01+2.486.42
5Per Øivind EgerKongsberg OL30.48+3.356.52
6Terje HenriksenAsker Skiklubb32.05+4.527.09
7Lasse ArnesenHeming Orientering32.35+5.227.16
8Øystein HoloFossum IF33.41+6.287.31
9Syver LøkenKongsberg OL35.32+8.197.55
10Nils BerganNydalens SK35.50+8.377.59
11Per Ola UlsethNydalens SK36.03+8.508.02
12Rune EngehultNotodden OL37.01+9.488.15
13Øystein WiggenByåsen IL40.05+12.528.56
14Mons Kr. LøvfaldNydalens SK42.16+15.039.26
15Geir Holm GundersenSturla, IF46.29+19.1610.22
16Arild AndresenFossum IF46.55+19.4210.28
17Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb47.47+20.3410.39
18Per GustafssonKongsberg OL49.15+22.0210.59
19Yngve MobråthenBotne SK1.06.30+39.1714.50
20Jon Erik KvarmeSturla, IF1.56.13+1.29.0025.56
Harald Eide-FredriksenHeming Orienteringdiskvalifisert
Ole Petter HaugenNydalens SKdiskvalifisert
Thomas PerssonÅtvidabergs IFdiskvalifisert
Arne FossheimAsker Skiklubbikke startet

H 60-

4 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn35.238.08
2Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL35.47+0.248.13
Frode BergersenHamar OKdiskvalifisert
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegnikke startet

Direkte Lang

5 470 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid StengårdFältjägarnas IF35.436.31
2Bjørn MartiniAsker Skiklubb38.09+2.266.58
3Henning SpjelkavikIL Tyrving38.11+2.286.58
4Geir Myhr ØienRingsaker OK44.57+9.148.13
5Elena GrandLillomarka OL48.23+12.408.50
6Charlotte LindkvistIk Jarl Rättvik52.24+16.419.34
7Stein HagenFossum IF54.12+18.299.54
8Harald BerganKongsberg OL59.11+23.2810.49
9Sigurd KvammeOL Toten-Troll1.21.07+45.2414.49
10Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.37.59+1.02.1617.54

Direkte Kort

3 140 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arne ArnesenHamar OK23.417.32
2Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK26.30+2.498.26
3Erik HaugenRingsaker OK29.07+5.269.16
4Anne FrøislandVang OL31.58+8.1710.10
5Hanne KvåleHadeland OL32.16+8.3510.16
6Sunniva Alm-KristiansenVang OL43.53+20.1213.58

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor