Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NC mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NC mellomdistanse
Arrangørorganisasjoner: Nordmarka Skiorienteringsklubb / Sør-Trøndelag
Dato: lørdag 16 februar 2019

N-åpen

1 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ovid Baglo BjørkengVerdal OKfullført

D 13-14

2 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK30.1310.12
Ine Bohnhorst TegdanFreidigdiskvalifisert

D 15-16

3 130 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari EidsmoFreidig21.597.01
2Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK22.52+0.537.18
3Kristin Melby JacobsenLardal OL23.30+1.317.30
4Ane Malene KolstadFreidig27.06+5.078.39
5Mathea Baglo BjørkengVerdal OK31.56+9.5710.12

D 17-20

3 740 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Sofie KroghOppsal Orientering25.486.53
2Oda ScheeleNydalens SK26.35+0.477.06
3Jenny BaklidKonnerud IL28.49+3.017.42
4Kristine KravdalGjø-Vard OL29.11+3.237.48
5Ida Sofie HjortlandLarvik OK33.11+7.238.52
6Andrea RanvikKonnerud IL34.15+8.279.09
7Vera MelkildFreidig34.58+9.109.20
8Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK36.04+10.169.38
9Live ØstvoldHeming Orientering38.04+12.1610.10
10Anniken RanvikKonnerud IL39.14+13.2610.29
11Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering40.45+14.5710.53
12Vilde Årøen LykkeEmblem IL42.50+17.0211.27
13Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss43.00+17.1211.29
Rikke Gjeitnes DahleEmblem ILdiskvalifisert
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubbdiskvalifisert
Frida HaugskottOL Trollelgikke startet
Synne StrandLierbygda OLikke startet

D 21-

4 370 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna UlvensøenNTNUI24.425.39
2Audhild Bakken RognstadEmblem IL26.43+2.016.06
3Tilla Farnes HennumLierbygda OL27.08+2.266.12
4Maren Jansson HaverstadLierbygda OL28.34+3.526.32
5Valborg MadslienLillehammer OK29.02+4.206.38
6Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI29.14+4.326.41
7Åsne Skram TrømborgNTNUI32.00+7.187.19
8Marta UlvensøenNTNUI34.45+10.037.57
9Margrethe WisløffNTNUI37.08+12.268.29
10Kristin BrekkeNTNUI37.10+12.288.30
11Ingvild BrekkeNTNUI37.44+13.028.38
12Hedvig ÅstebølNTNUI38.29+13.478.48
13Ingrid OkkenhaugNTNUI40.30+15.489.16
14Sunniva OmdalNTNUI41.10+16.289.25
15Aurora FossøyNTNUI42.13+17.319.39
16Vibeke NørstebøNTNUI42.33+17.519.44
17Mali Gederaas KanstadNTNUI42.54+18.129.49
18Marte Hoff HagenNTNUI45.24+20.4210.23
19Idunn HaavengenNTNUI45.58+21.1610.31
20Fanni Jauhojärvi MarkussenNTNUI47.51+23.0910.56
Synne FossøyNTNUIdiskvalifisert
Johanne de PresnoNTNUIdiskvalifisert
Ingvild WangNTNUIdiskvalifisert
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Marit Melby JacobsenLardal OLikke startet
Anne Willkommen EikenNTNUIikke startet
Emilie Westli AndersenLøten o-lagikke startet
Marte Fallbakken BergeLøten o-lagikke startet
Evine Westli AndersenLøten o-lagikke startet

D 40-

3 740 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin HaugskottOL Trollelg34.369.15

D 50-

3 740 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne MadslienNydalens SK35.359.30
2Tove HeimdalKonnerud IL39.51+4.1610.39
3Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering40.17+4.4210.46

H 11-12

1 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias LeroyerFreidig15.538.37
2Dagfinn StenvikByåsen IL18.59+3.0610.19
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stangeikke startet

H 13-14

2 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Andreas VeskeOK Skøynar42.0914.14

H 15-16

3 740 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK25.186.45
2Mats LindaasElverum OK33.22+8.048.55
3Emil Reinertsen LeroyerFreidig33.31+8.138.57
4Erlend AuneByåsen IL38.58+13.4010.25
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert
Kasper Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert

H 17-20

4 370 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aslak HeimdalKonnerud IL23.175.19
2Isak JonssonNydalens SK24.10+0.535.31
3Per Clemet WisløffAsker Skiklubb24.43+1.265.39
4Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb25.17+2.005.47
5Styrk Hundseid KamsvågKonnerud IL25.30+2.135.50
6Trygve MyhrAsker Skiklubb25.38+2.215.51
7Even LindaasVang OL27.18+4.016.14
8Trym Nergård RønningOK Skøynar27.57+4.406.23
9Petter Liabakk EriksenByåsen IL29.48+6.316.49
10Bjørn Anders FlågenHeming Orientering30.37+7.207.00
10Anders HaugskottOL Trollelg30.37+7.207.00
12Aksel VeskeOK Skøynar38.11+14.548.44
13Lavran ThorstensenNTNUI39.06+15.498.56
Sivert LaukliNTNUIdiskvalifisert
Sondre YtterbøAsker Skiklubbikke startet
Eskil FrøislandVang OLikke startet

H 21-

5 150 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Hol MoholdtWing OK23.324.34
2Jørgen BaklidKonnerud IL23.59+0.274.39
3Jørgen MadslienNTNUI25.09+1.374.53
4Audun HeimdalKonnerud IL25.12+1.404.53
5Øyvind WiggenByåsen IL25.34+2.024.57
6Øyvind WatterdalHadeland OL27.49+4.175.24
7Christian HohlWing OK28.36+5.045.33
8Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb29.20+5.485.41
9Håvard Mo VaadalNTNUI29.34+6.025.44
10Elias T. MølnvikNTNUI29.59+6.275.49
11Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering30.03+6.315.50
12Rasmus Rørholt TheisenNTNUI30.32+7.005.55
13Emil GranqvistNTNUI31.08+7.366.02
14Olav Andreas RemmenOL Trollelg33.54+10.226.34
15Jakob Kalvig SkoganNTNUI34.15+10.436.39
16Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI34.30+10.586.41
17Anders Felde OlaussenNTNUI35.27+11.556.53
18Adrian OpheimNTNUI37.13+13.417.13
19Espen Samuelsen SkiriNTNUI37.36+14.047.18
20Brage JørumNTNUI40.44+17.127.54
21Olav Milian Schmitt GranNTNUI40.45+17.137.54
22Vegard Vaeng BernhardsenNTNUI50.07+26.359.43
Jakob MestvedthagenNTNUIdiskvalifisert
Markus GladEmblem ILdiskvalifisert
Matias Hodne HanischKristiansand OKikke startet
Martin HosetBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Ove SætraHadeland OLikke startet
Bjørnar KvåleHadeland OLikke startet
Øystein Kvaal ØsterbøWing OKikke startet

H 40-

4 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torgeir AuneByåsen IL31.047.06
2Jørgen TegdanFreidig31.27+0.237.11
3Terje RønningOK Skøynar37.36+6.328.36

H 50-

3 740 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond SletnerFreidig30.208.06
2Ole Petter HaugenNydalens SK32.50+2.308.46
3Ole Edvard HjortlandLarvik OK37.22+7.029.59
4Geir Holm GundersenSturla, IF37.45+7.2510.05
5Knut HagenByåsen IL42.11+11.5111.16
6Agnar RenolenWing OK42.22+12.0211.19
7Øyvind SchjelderupWing OK45.23+15.0312.08

H 60-

3 130 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

Direkte lang

4 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik SandqvistNOTEAM36.168.17
2Hanne VefsnmoByåsen IL38.29+2.138.48
3Jørgen AuneByåsen IL49.28+13.1211.19

Direkte kort

3 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Solem AuneByåsen IL30.329.45
2Kent Hjortland OddvikLarvik OK31.38+1.0610.06
3Hanne Helmine RogstadNidarøst OK42.55+12.2313.42
4Stine AuneNidarøst OK47.46+17.1415.15
Bjørn BaklidKonnerud ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor