Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup senior - Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup senior - Fellesstart
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: søndag 22 september 2019

Asker Skiklubb

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Vegard GulbrandsenH 21-E (22)ikke startet

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ingeborg EideD 21-E (17)52.34+1.378.40
7Emma ArnesenD 21-E (17)1.02.24+11.2710.17
Øyvind WiggenH 21-E (22)ikke startet

Bækkelagets SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Marthe GløersenD 21-E (17)1.05.28+14.3110.48
8Mathias GløersenH 21-E (22)54.04+6.027.18
11Lone BrochmannD 21-E (17)1.06.25+15.2810.57
Mai Elin B. WatsonD 21-E (17)diskvalifisert

Fossum IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Ragnhild HjermstadD 21-E (17)1.06.19+15.2210.56

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Hans Petter MathisenH 21-E (22)51.34+3.326.58
Gaute Hallan SteiwerH 21-E (22)ikke startet
Håvard WedegeH 21-E (22)ikke startet

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Håvard Sandstad EidsmoH 21-E (22)48.36+0.346.34
Hanne SandstadD 21-E (17)ikke startet
Mattis HoltH 21-E (22)ikke startet
Sindre JohannessenH 21-E (22)ikke startet

Frol IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Yngve SkogstadH 21-E (22)48.41+0.396.34
5Eirin Svanøe-HafstadD 21-E (17)54.06+3.098.55
6Carl Petter LyngenH 21-E (22)53.50+5.487.16
7Ulf Forseth IndgaardH 21-E (22)53.59+5.577.17
13Maren GrandeD 21-E (17)1.06.36+15.3910.59
Stian SundsvikH 21-E (22)diskvalifisert

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Arntraut GötschD 21-E (17)53.57+3.008.54

IL Leik

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Andreas SølbergH 21-E (22)54.13+6.117.19
10Ola KeiseråsH 21-E (22)1.01.38+13.368.19

Konnerud IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Maiken Økern HågårdD 21-E (17)diskvalifisert

Kristiansand OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Dag BlandkjennH 21-E (22)ikke startet

NTNUI

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalH 21-E (22)48.026.29
3Ingrid LundanesD 21-E (17)53.53+2.568.53
5Ulrik Astrup ArnesenH 21-E (22)53.45+5.437.15
6Karen Oline KolstadD 21-E (17)54.50+3.539.02
9Malin SandstadD 21-E (17)1.06.08+15.1110.54
11Rasmus Rørholt TheisenH 21-E (22)1.07.02+19.009.03
13Olav Milian Schmitt GranH 21-E (22)1.07.20+19.189.05
14Ingrid OkkenhaugD 21-E (17)1.21.59+31.0213.31
14Espen Samuelsen SkiriH 21-E (22)1.10.42+22.409.33
Idunn HaavengenD 21-E (17)diskvalifisert
Eirik Langedal BreivikH 21-E (22)diskvalifisert
Øystein Fruseth ChristiansenH 21-E (22)diskvalifisert
Jakob Kalvig SkoganH 21-E (22)diskvalifisert
Vegard Jarvis WestergårdH 21-E (22)diskvalifisert
Martin Borge HeirH 21-E (22)ikke startet

Nydalens SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Silje Ekroll JahrenD 21-E (17)50.578.24
15Sander H. RogndokkenH 21-E (22)1.25.14+37.1211.31
Bojan BlumensteinH 21-E (22)diskvalifisert
Anne M Hausken NordbergD 21-E (17)ikke startet

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Olav Andreas RemmenH 21-E (22)1.07.12+19.109.04

Tyrving IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Oda J SikkelandD 21-E (17)1.06.33+15.3610.58
Karl FremstadH 21-E (22)ikke startet
Håkon Jarvis WestergårdH 21-E (22)ikke startet

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Markus Kjærner-SembH 21-E (22)diskvalifisert
Kristine FjellangerD 21-E (17)ikke startet
Per Harald Löfgren JohansenH 21-E (22)ikke startet
Oskar RøenH 21-E (22)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor