Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup senior - Fellesstart

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup senior - Fellesstart
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: søndag 22 september 2019

D 21-E

6 060 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje Ekroll JahrenNydalens SK50.578.24
2Ingeborg EideByåsen IL52.34+1.378.40
3Ingrid LundanesNTNUI53.53+2.568.53
4Arntraut GötschIL BUL-Tromsø53.57+3.008.54
5Eirin Svanøe-HafstadFrol IL54.06+3.098.55
6Karen Oline KolstadNTNUI54.50+3.539.02
7Emma ArnesenByåsen IL1.02.24+11.2710.17
8Marthe GløersenBækkelagets SK1.05.28+14.3110.48
9Malin SandstadNTNUI1.06.08+15.1110.54
10Ragnhild HjermstadFossum IF1.06.19+15.2210.56
11Lone BrochmannBækkelagets SK1.06.25+15.2810.57
12Oda J SikkelandTyrving IL1.06.33+15.3610.58
13Maren GrandeFrol IL1.06.36+15.3910.59
14Ingrid OkkenhaugNTNUI1.21.59+31.0213.31
Idunn HaavengenNTNUIdiskvalifisert
Maiken Økern HågårdKonnerud ILdiskvalifisert
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SKdiskvalifisert
Kristine FjellangerVaregg Fleridrettikke startet
Anne M Hausken NordbergNydalens SKikke startet
Hanne SandstadFreidigikke startet

H 21-E

7 400 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalNTNUI48.026.29
2Håvard Sandstad EidsmoFreidig48.36+0.346.34
3Yngve SkogstadFrol IL48.41+0.396.34
4Hans Petter MathisenFredrikstad SK51.34+3.326.58
5Ulrik Astrup ArnesenNTNUI53.45+5.437.15
6Carl Petter LyngenFrol IL53.50+5.487.16
7Ulf Forseth IndgaardFrol IL53.59+5.577.17
8Mathias GløersenBækkelagets SK54.04+6.027.18
9Andreas SølbergIL Leik54.13+6.117.19
10Ola KeiseråsIL Leik1.01.38+13.368.19
11Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.07.02+19.009.03
12Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.07.12+19.109.04
13Olav Milian Schmitt GranNTNUI1.07.20+19.189.05
14Espen Samuelsen SkiriNTNUI1.10.42+22.409.33
15Sander H. RogndokkenNydalens SK1.25.14+37.1211.31
Bojan BlumensteinNydalens SKdiskvalifisert
Eirik Langedal BreivikNTNUIdiskvalifisert
Øystein Fruseth ChristiansenNTNUIdiskvalifisert
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Jakob Kalvig SkoganNTNUIdiskvalifisert
Stian SundsvikFrol ILdiskvalifisert
Vegard Jarvis WestergårdNTNUIdiskvalifisert
Dag BlandkjennKristiansand OKikke startet
Karl FremstadTyrving ILikke startet
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubbikke startet
Martin Borge HeirNTNUIikke startet
Mattis HoltFreidigikke startet
Sindre JohannessenFreidigikke startet
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrettikke startet
Oskar RøenVaregg Fleridrettikke startet
Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SKikke startet
Håvard WedegeFredrikstad SKikke startet
Håkon Jarvis WestergårdTyrving ILikke startet
Øyvind WiggenByåsen ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor