Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sprintliga, heatfinaler - Trondheim

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sprintliga, heatfinaler - Trondheim
Arrangørorganisasjon: Nidarøst OK
Dato: søndag 1 september 2019

H21-A

3 970 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil AhlbäckFossum IF12.313.09
2Dag BlandkjennKristiansand OK12.37+0.063.10
3Kasper FosserHeming Orientering12.38+0.073.10
4Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK12.40+0.093.11
5Audun HeimdalNTNUI12.41+0.103.11
6Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg12.42+0.113.11

H21-B

3 970 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK13.043.17
2Oskar AndrénIL Leik13.05+0.013.17
3Vegard Jarvis WestergårdNTNUI13.13+0.093.19
4Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL14.00+0.563.31
5Oskar StørmerFossum IF14.28+1.243.38
Marius AurebekkKristiansand OKikke startet

H21-C

3 970 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard Sandstad EidsmoFreidig13.183.21
2Jørgen BaklidKonnerud IL13.24+0.063.22
3Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrett13.48+0.303.28
4Ulrik Astrup ArnesenNTNUI14.04+0.463.32
5Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb14.08+0.503.33
Jon Aukrust OsmoenNydalens SKdiskvalifisert

H21-D

3 970 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders HaugskottOL Trollelg14.143.35
2Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK14.16+0.023.35
3Mats EidsmoFreidig14.17+0.033.35
4Ove BaardsgaardOL Trollelg14.58+0.443.46
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFdiskvalifisert

H21-E

3 970 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aslak HeimdalKonnerud IL15.083.48
2Elias Skjolden SørensenLillomarka OL15.43+0.353.57
3Lars SandstadFreidig16.13+1.054.05
4Frank SandbergFlyfemkamp20.03+4.555.03
Øyvind WiggenByåsen ILikke startet

H21-F

3 970 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias AlstadFrol IL14.153.35
2Petter Liabakk EriksenByåsen IL14.58+0.433.46
3Vegard KittilsenFreidig15.55+1.404.00
4Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI16.21+2.064.07
Simen Spets StorhovFreidigdiskvalifisert
Mathias BjuganNTNUIikke startet
Lars Maukon MurenNTNUIikke startet

H21-G

3 970 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Gaute FriestadNTNUIikke startet
Magnus GjerstadVaregg Fleridrettikke startet
Elias JonssonNydalens SKikke startet
Morten JørgensenKristiansand OKikke startet
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet

D21-A

3 290 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrine BenjaminsenLillomarka OL13.434.10
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF13.44+0.014.10
3Anine LomeHamar OK13.46+0.034.11
4Ingeborg EideByåsen IL13.51+0.084.12
5Silje Ekroll JahrenNydalens SK13.55+0.124.13
6Sigrid AlexandersenNTNUI14.04+0.214.16

D21-B

3 290 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine FjellangerVaregg Fleridrett14.404.27
2Runa FremstadLarvik OK14.55+0.154.32
3Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK14.56+0.164.32
4Marthe GløersenBækkelagets SK14.57+0.174.32
5Ingrid LundanesNTNUI15.25+0.454.41
6Eirin Svanøe-HafstadFrol IL17.59+3.195.27

D21-C

3 290 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Susen LöschÄrla IF14.204.21
2Frida HaugskottOL Trollelg14.33+0.134.25
3Ragnhild EideByåsen IL14.48+0.284.29
4Lene Berg HanssenByåsen IL14.52+0.324.31
5Malin SandstadNTNUI14.54+0.344.31
Lone BrochmannBækkelagets SKdiskvalifisert

D21-D

3 290 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synnøve BråtenVegårshei IL14.534.31
2Marie OlaussenFredrikstad SK14.54+0.014.31
3Oda J SikkelandTyrving IL14.57+0.044.32
4Maren GrandeFrol IL15.08+0.154.35
5Triin JäädmaaNTNUI15.23+0.304.40
6Ragnhild HjermstadFossum IF16.15+1.224.56

D21-E

3 290 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Line FurlandNTNUI15.564.50
2Aurora GjølsjøOK Moss16.12+0.164.55
3Hedda Raadal BjørloHalden SK16.28+0.325.00
4Marte Hoff HagenNTNUI17.09+1.135.12
5Sunniva OmdalNTNUI17.32+1.365.19

D21-F

3 290 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlin HaavengenKongsberg OL14.594.33
2Tilla Farnes HennumNTNUI15.21+0.224.39
3Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg16.40+1.415.03
Emma ArnesenByåsen ILdiskvalifisert

D21-G

3 290 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margrethe WisløffNTNUI18.485.42
Tonje VassendNTNUIikke startet

D21-H

3 290 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille KatlaFossum IF15.424.46
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKikke startet
Karen Oline KolstadNTNUIikke startet
Hanne VassendPorsgrunn OLikke startet

Prøve kort

3 290 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Stine AuneNidarøstdiskvalifisert
Hane Helmine RogstadNidarøstdiskvalifisert

Prøve lang

3 970 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Stig Magnar LøvåsFreidigdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor