Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VM granskingsløp mellom / WOC Selection races middle

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VM granskingsløp mellom / WOC Selection races middle
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 7 juli 2019

D21E Norway

4 460 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne AndersenFredrikstad SK34.01
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK35.06+1.05
3Kamilla OlaussenFredrikstad SK35.14+1.13
4Ingeborg EideByåsen IL35.32+1.31
5Saila KinniFIN national team36.16+2.15
6Synnøve BråtenVegårshei IL36.29+2.28
7Venla HarjuFIN national team36.35+2.34
8Catherine TaylorOK Södertörn36.43+2.42
9Merja RantanenFIN national team36.47+2.46
10Ingrid LundanesNTNUI37.08+3.07
11Silje Ekroll JahrenNydalens SK37.12+3.11
12Marie OlaussenFredrikstad SK37.37+3.36
13Susen LöschÄrla IF38.24+4.23
14Megan Carter-DaviesRajamaen Rykmentti38.45+4.44
15Charlotte WatsonLillomarka OL38.46+4.45
16Kine Hallan SteiwerHalden SK38.56+4.55
17Laura RamsteinØsterrike40.22+6.21
18Eveliina HirvonenHalden SK40.26+6.25
19Arntraut GötschIL BUL-Tromsø40.50+6.49
20Ursula KadanØsterrike40.51+6.50
21Andrine BenjaminsenLillomarka OL40.52+6.51
22Hanna WisniewskaPolish Team41.06+7.05
23Kateryna DzemaUkraine National Team41.13+7.12
24Siri UlvestadNydalens SK41.26+7.25
25Ragne WiklundNydalens SK41.54+7.53
26Anna Nilsson SimkovicsØsterrike42.29+8.28
27Ingjerd MyhreKongsberg OL42.41+8.40
28Lizzie InghamHalden SK43.00+8.59
29Delphine PoirotLillomarka OL43.10+9.09
30Dorothea MüllerNational Team Germany43.14+9.13
31Anja ArbterØsterrike43.18+9.17
32Jo ShepherdHalden SK43.19+9.18
33Olena PitirimovaUkraine National Team43.20+9.19
34Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK43.37+9.36
35Christiane TrösseVaregg Fleridrett44.26+10.25
36Birte FriedrichsNational Team Germany44.37+10.36
37Lone BrochmannBækkelagets SK44.47+10.46
38Olha PanchenkoUkraine National Team44.53+10.52
39Niamh CorbettTeam Ireland46.06+12.05
40Ewa GwozdzPolish Team46.21+12.20
41Galina RibediucHellas Orientering46.53+12.52
42Patricia NiekeNational Team Germany47.04+13.03
42Paula StarkeNational Team Germany47.04+13.03
44Carina PolzerØsterrike48.47+14.46
45Cecilie AndersenBOK49.14+15.13
46Lucyna WiktorGöteborg Majorna OK50.22+16.21
47Roisin LongTeam Ireland50.44+16.43
48Kate MorrisonOK Linné51.23+17.22
49Filipa RodriguesJärla Orientering51.50+17.49
Aleksandra HornikPolish Teamdiskvalifisert
Aoife McCavanaTeam Irelanddiskvalifisert
Ida Marie Næss BjørgulHalden SKdiskvalifisert
Marika TeiniFIN national teamikke startet
Malin SandstadNTNUIikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor