Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VM granskingsløp mellom / WOC Selection races middle

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VM granskingsløp mellom / WOC Selection races middle
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 7 juli 2019

D21E Norway

4 460 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenFredrikstad SK34.017.37
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK35.06+1.057.52
3Kamilla OlaussenFredrikstad SK35.14+1.137.53
4Ingeborg EideByåsen IL35.32+1.317.58
5Saila KinniFIN national team36.16+2.158.07
6Synnøve BråtenVegårshei IL36.29+2.288.10
7Venla HarjuFIN national team36.35+2.348.12
8Catherine TaylorOK Södertörn36.43+2.428.13
9Merja RantanenFIN national team36.47+2.468.14
10Ingrid LundanesNTNUI37.08+3.078.19
11Silje Ekroll JahrenNydalens SK37.12+3.118.20
12Marie OlaussenFredrikstad SK37.37+3.368.26
13Susen LöschÄrla IF38.24+4.238.36
14Megan Carter-DaviesRajamaen Rykmentti38.45+4.448.41
15Charlotte WatsonLillomarka OL38.46+4.458.41
16Kine Hallan SteiwerHalden SK38.56+4.558.43
17Laura RamsteinØsterrike40.22+6.219.03
18Eveliina HirvonenHalden SK40.26+6.259.03
19Arntraut GötschIL BUL-Tromsø40.50+6.499.09
20Ursula KadanØsterrike40.51+6.509.09
21Andrine BenjaminsenLillomarka OL40.52+6.519.09
22Hanna WisniewskaPolish Team41.06+7.059.12
23Kateryna DzemaUkraine National Team41.13+7.129.14
24Siri UlvestadNydalens SK41.26+7.259.17
25Ragne WiklundNydalens SK41.54+7.539.23
26Anna Nilsson SimkovicsØsterrike42.29+8.289.31
27Ingjerd MyhreKongsberg OL42.41+8.409.34
28Lizzie InghamHalden SK43.00+8.599.38
29Delphine PoirotLillomarka OL43.10+9.099.40
30Dorothea MüllerNational Team Germany43.14+9.139.41
31Anja ArbterØsterrike43.18+9.179.42
32Jo ShepherdHalden SK43.19+9.189.42
33Olena PitirimovaUkraine National Team43.20+9.199.42
34Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOK43.37+9.369.46
35Christiane TrösseVaregg Fleridrett44.26+10.259.57
36Birte FriedrichsNational Team Germany44.37+10.3610.00
37Lone BrochmannBækkelagets SK44.47+10.4610.02
38Olha PanchenkoUkraine National Team44.53+10.5210.03
39Niamh CorbettTeam Ireland46.06+12.0510.20
40Ewa GwozdzPolish Team46.21+12.2010.23
41Galina RibediucHellas Orientering46.53+12.5210.30
42Patricia NiekeNational Team Germany47.04+13.0310.33
42Paula StarkeNational Team Germany47.04+13.0310.33
44Carina PolzerØsterrike48.47+14.4610.56
45Cecilie AndersenBOK49.14+15.1311.02
46Lucyna WiktorGöteborg Majorna OK50.22+16.2111.17
47Roisin LongTeam Ireland50.44+16.4311.22
48Kate MorrisonOK Linné51.23+17.2211.31
49Filipa RodriguesJärla Orientering51.50+17.4911.37
Aleksandra HornikPolish Teamdiskvalifisert
Aoife McCavanaTeam Irelanddiskvalifisert
Ida Marie Næss BjørgulHalden SKdiskvalifisert
Marika TeiniFIN national teamikke startet
Malin SandstadNTNUIikke startet

H21E Norway

5 540 m, 95 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav LundanesHalden SK33.346.03
2Yngve SkogstadFrol IL34.58+1.246.18
3Paul SirumFrol IL34.59+1.256.18
4Torgeir NørbechTyrving IL35.06+1.326.20
5Magne DæhliHalden SK35.18+1.446.22
6Ruslan GlibovUkraine National Team35.27+1.536.23
7Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL35.31+1.576.24
8Jon Aukrust OsmoenNydalens SK35.51+2.176.28
9Audun HeimdalNTNUI35.54+2.206.28
10Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering36.06+2.326.30
11Stian SundsvikFrol IL36.23+2.496.34
12Bjørn EkebergTyrving IL36.25+2.516.34
13Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK36.40+3.066.37
14Ralph StreetBækkelagets SK37.02+3.286.41
15Miika KirmulaFIN national team37.18+3.446.43
16Vegard DanielsenKristiansand OK37.22+3.486.44
17Jo Forseth IndgaardFrol IL37.32+3.586.46
18Hans Petter MathisenFredrikstad SK37.47+4.136.49
19Robert MerlØsterrike38.13+4.396.53
20Dag BlandkjennKristiansand OK38.17+4.436.54
21Håvard WedegeFredrikstad SK38.18+4.446.54
22Topi SyrjäläinenFIN national team38.23+4.496.55
23Gernot YmsénØsterrike38.24+4.506.55
24Arturs PaulinsKalevan rasti38.29+4.556.56
25Aleksi NiemiFIN national team38.36+5.026.58
25Peter HodkinsonLillomarka OL38.36+5.026.58
27Jesse LaukkarinenHalden SK38.37+5.036.58
28Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett38.42+5.086.59
29Graham GristwoodKalevan rasti38.47+5.137.00
30Anders NordbergNydalens SK38.56+5.227.01
31Rudolfs ZernisÄrla IF39.08+5.347.03
32Matthew SpeakeBækkelagets SK39.57+6.237.12
33Bojan BlumensteinNydalens SK40.02+6.287.13
34Martins SirmaisTurun Metsänkävijät40.30+6.567.18
35Edgars BertuksTurun Metsänkävijät40.31+6.577.18
36Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb40.41+7.077.20
37Mathias PeterØsterrike40.45+7.117.21
38Nicolas SimoninTeam Ireland40.48+7.147.21
39Micha¿ OlejnikPolish Team40.58+7.247.23
40Alasdair McLeodLillomarka OL41.15+7.417.26
41Alex CarcasTurun Metsänkävijät41.38+8.047.30
42Janis TamuzsNavi41.52+8.187.33
43Olli-Markus TaivainenFredrikstad SK41.55+8.217.33
44Duncan CoombsTyrving IL42.01+8.277.35
45Kuba Dr¿gowskiPolish Team42.02+8.287.35
46Ben MitchellRajamaen Rykmentti42.16+8.427.37
47Jarkko HuovilaFIN national team42.25+8.517.39
48Herman Ryen MartinsenNTNUI42.27+8.537.39
49Erik DöhlerNational Team Germany42.33+8.597.40
50Ole HennselerNational Team Germany42.44+9.107.42
51Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK42.47+9.137.43
52Denys ShcherbakovUkraine National Team43.05+9.317.46
53Conor ShortTeam Ireland43.08+9.347.47
54Henrik EijsinkNydalens SK43.16+9.427.48
55Ruairi ShortTeam Ireland43.23+9.497.49
56Uldis UpitisTurun Metsänkävijät43.27+9.537.50
57Peter BraySouthern Navigators43.34+10.007.51
58Andreas SølbergIL Leik43.52+10.187.55
59Mikolaj DutkowskiUKS ARKADY Raszków43.55+10.217.55
60Artem PanchenkoUkraine National Team44.01+10.277.56
61Bjarne FriedrichsNational Team Germany44.06+10.327.57
62Joshua DudleyIFK Göteborg Orientering44.22+10.488.00
63Leonas MockunasHellas Orientering44.41+11.078.03
64Colm MoranTeam Ireland44.43+11.098.04
65Hector HainesIFK Lidingö SOK44.46+11.128.04
66Paul PruzinaTeam Ireland44.51+11.178.05
67William GardnerIFK Lidingö SOK45.34+12.008.13
68Jan Erik NaessFossum IF45.44+12.108.15
69Colin KolbeAngelniemen Ankkuri46.14+12.408.20
70Martin Borge HeirNTNUI46.42+13.088.25
71Henry McNultyBækkelagets SK46.53+13.198.27
72Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK47.01+13.278.29
73Matthias GröllØsterrike47.07+13.338.30
74Duncan BirtwistleOD47.10+13.368.30
75Sverre Turter SandvoldNydalens SK48.06+14.328.40
76Matthias KretzschmarNational Team Germany48.13+14.398.42
77Chris SmithardForth Valley Orienteers48.17+14.438.42
78Krzysztof Wo¿owczykPolish Team48.21+14.478.43
79Olav Milian Schmitt GranNTNUI48.28+14.548.44
80Manuel HortaMalungs OK48.58+15.248.50
81Vitalii HychkoUkraine National Team49.59+16.259.01
82Seamus O'BoyleTeam Ireland51.06+17.329.13
83Matthew FellbaumTurun Metsänkävijät52.22+18.489.27
84Felix SpäthIFK Lidingö SOK53.48+20.149.42
85Cillin CorbettTeam Ireland54.56+21.229.54
86Darren BurkeTeam Ireland56.40+23.0610.13
87Ole Jørgen Bogen ArenthNTNUI58.01+24.2710.28
88Josh O'Sullivan-HourihanTeam Ireland59.12+25.3810.41
89KyongSa RiIL BUL-Tromsø1.02.42+29.0811.19
90Jens WaechterTeam Ireland1.06.44+33.1012.02
Jarmo TonderFIN national teamdiskvalifisert
Elias KuukkaFIN national teamdiskvalifisert
Alexander ChepelinHalden SKdiskvalifisert
Mark StephensTeam Irelanddiskvalifisert
Olai Stensland LillevoldNTNUIdiskvalifisert
Josh BeechEspoon Suuntaikke startet
Lars SandstadFreidigikke startet
Ivar LundanesTyrving ILikke startet

D21E World

4 450 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove AlexanderssonStora Tuna OK33.467.35
2Sabine HauswirthSwiss Orienteering Team34.14+0.287.41
3Lina StrandGöteborg Majorna OK34.16+0.307.42
4Simona AebersoldSwiss Orienteering Team34.30+0.447.45
5Irina NybergTeam Russia35.50+2.048.03
6Elin MånssonIFK Göteborg Orientering36.16+2.308.08
7Lilian ForsgrenOK Tisaren36.19+2.338.09
8Elena RoosSwiss Orienteering Team36.37+2.518.13
9Paula GrossSwiss Orienteering Team37.00+3.148.18
10Evely KaasikuTeam Estonia37.09+3.238.20
11Svetlana MironovaTeam Russia37.44+3.588.28
12Lisa RisbyOk Kåre37.52+4.068.30
13Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund37.59+4.138.32
14Sarina JenzerSwiss Orienteering Team38.04+4.188.33
15Tatyana RiabkinaTeam Russia38.05+4.198.33
16Sara HagströmIFK Göteborg Orientering38.19+4.338.36
17Josefin TjernlundOK Tisaren38.38+4.528.40
18Julia JakobSwiss Orienteering Team39.05+5.198.46
19Laura JoonasTeam Estonia39.28+5.428.52
20Johanna ÖbergOK Linné39.30+5.448.52
21Emma BjessmoIFK Lidingö SOK39.40+5.548.54
22Annika RihmaTeam Estonia39.45+5.598.55
23Denisa KosováCzech national team39.57+6.118.58
24Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbund40.28+6.429.05
25Sofie BachmannSwiss Orienteering Team40.31+6.459.06
26Alva OlssonLinköpings OK40.34+6.489.06
27Kajsa RisbyOk Kåre40.38+6.529.07
28Adela IndrakovaCzech national team40.45+6.599.09
29Anna BachmanIFK Lidingö SOK40.54+7.089.11
30Emily KempAngelniemen Ankkuri40.56+7.109.11
31Anina BrunnerSwiss Orienteering Team41.21+7.359.17
32Line CederbergDansk Orienterings-Forbund41.34+7.489.20
32Barbora VyhnálkováCzech national team41.34+7.489.20
34Natalia GemperleTeam Russia41.35+7.499.20
35Lisa HolerSwiss Orienteering Team41.39+7.539.21
36Sina TommerSwiss Orienteering Team41.48+8.029.23
37Maria MagnussonSävedalens AIK42.11+8.259.28
38Anna StickovaCzech national team42.36+8.509.34
39Martina RuchSwiss Orienteering Team42.50+9.049.37
40Florence HanauerFRA - National team43.08+9.229.41
41Katrin MuellerSwiss Orienteering Team43.10+9.249.42
42Tereza CechovaCzech national team43.15+9.299.43
43Vendula HorcickovaCzech national team43.42+9.569.49
44Barbora ZhanalovaCzech national team43.43+9.579.49
45Marianne HaugTeam Estonia44.34+10.4810.00
46Lenka MechlovaCzech national team45.02+11.1610.07
47Andrea RoggoHalden SK46.47+13.0110.30
48Maëlle BeauvirFRA - National team46.48+13.0210.31
49Johanna Börjesson ErikssonMalungs OK46.49+13.0310.31
50Jennie Börjesson ErikssonMalungs OK47.46+14.0010.44
51Rahela BrunnerGöteborg Majorna OK48.08+14.2210.48
52Isia BassetFRA - National team49.33+15.4711.08
53Marcia MürnerSwiss Orienteering Team50.17+16.3111.17
Miri Thrane ØdumDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Chloé HaberkornFRA - National teamdiskvalifisert
Cécile FoltzerFRA - National teamdiskvalifisert
Helena KarlssonIFK Lidingö SOKdiskvalifisert
Deborah StadlerSwiss Orienteering Teamikke startet

H21E World

5 430 m, 82 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil SvenskStora Tuna OK32.075.54
2Lucas BassetFRA - National team33.08+1.016.06
3Gustav BergmanOK Ravinen33.09+1.026.06
4Simon ImarkTullinge SK33.18+1.116.07
5Johan HögstrandIFK Göteborg33.34+1.276.10
6William LindMalungs OK33.46+1.396.13
7Johan RunessonIFK Lidingö SOK33.55+1.486.14
8Simon HectorSnättringe SK34.37+2.306.22
9Anton JohanssonOK Orion34.52+2.456.25
10Olle KaleredStora Tuna OK35.03+2.566.27
11Albin RidefeltOK Linné35.08+3.016.28
12Martin RegbornHagaby GoIF35.14+3.076.29
13Andreas KyburzSwiss Orienteering Team35.23+3.166.30
14Martin HubmannSwiss Orienteering Team35.30+3.236.32
15Oskar SjöbergOK Linné35.40+3.336.34
16Frederic TranchandFRA - National team35.46+3.396.35
17Florian HowaldSwiss Orienteering Team35.52+3.456.36
18Jonas EggerSwiss Orienteering Team36.12+4.056.40
19Pavel KubatCzech national team36.20+4.136.41
20Filip DahlgrenHagaby GoIF36.23+4.166.42
21Daniel HubmannSwiss Orienteering Team36.29+4.226.43
22Nicolas RioFRA - National team36.40+4.336.45
22Vojt¿ch KrálCzech national team36.40+4.336.45
24Anton SjökvistStora Tuna OK36.42+4.356.45
25Isac von KrusenstiernaOk Kåre36.48+4.416.46
26Christoph MeierSwiss Orienteering Team36.53+4.466.47
27Oskar AndrénIL Leik36.58+4.516.48
28Max Peter BejmerIFK Göteborg37.07+5.006.50
29Marek MinarCzech national team37.16+5.096.51
30Tobia PezzatiSwiss Orienteering Team37.28+5.216.53
31Jens RönnolsJärla Orientering37.37+5.306.55
32Jerker LysellRehns BK37.39+5.326.56
33Rassmus AnderssonOK Linné37.48+5.416.57
34Florian SchneiderSwiss Orienteering Team37.58+5.516.59
35Timo SildTeam Estonia38.05+5.587.00
36Milos NykodymCzech national team38.33+6.267.05
37Philippe AdamskiFRA - National team38.52+6.457.09
37Emil GranqvistNTNUI38.52+6.457.09
39Jonáš Hubá¿ekCzech national team38.55+6.487.10
40Daniel MartinssonGöteborg Majorna OK39.00+6.537.10
41Pascal BuchsSwiss Orienteering Team39.01+6.547.11
42Henrik JohannessonStora Tuna OK39.08+7.017.12
43Sven HellmüllerSwiss Orienteering Team39.14+7.077.13
44Damien RenardFRA - National team39.15+7.087.13
45Raffael Huber SvenssonIFK Mora OK39.19+7.127.14
46Tue LassenDansk Orienterings-Forbund39.24+7.177.15
47Kristo HeinmannTeam Estonia39.29+7.227.16
48Joey HadornSwiss Orienteering Team39.39+7.327.18
49Jan BendákCzech national team39.47+7.407.19
50Tomas KubelkaCzech national team39.54+7.477.20
51Vincent CoupatFRA - National team40.10+8.037.23
51Nick GebertSwiss Orienteering Team40.10+8.037.23
53Andrin GründlerSwiss Orienteering Team40.27+8.207.26
54Quentin RauturierFRA - National team40.44+8.377.30
54Vojtech SykoraCzech national team40.44+8.377.30
56Loïc CapbernFRA - National team40.45+8.387.30
57Björn CederbergDansk Orienterings-Forbund40.48+8.417.30
58Noah ZbindenSwiss Orienteering Team41.03+8.567.33
59Ludvig ÅhlundMalungs OK41.04+8.577.33
60Riccardo RancanSwiss Orienteering Team41.14+9.077.35
61Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna41.27+9.207.38
62Jesper SvenskStora Tuna OK42.01+9.547.44
63Matt DoyleAbominable O-Men42.27+10.207.49
64Søren BobachDansk Orienterings-Forbund42.33+10.267.50
65Simon NavratilCzech national team42.43+10.367.52
66Otakar HirsCzech national team42.54+10.477.54
66Daniel VandasCzech national team42.54+10.477.54
68Stepan MudrakCzech national team43.30+11.238.00
69Emil ØbroDansk Orienterings-Forbund43.55+11.488.05
70Maxime RauturierFRA - National team44.09+12.028.07
71Kenny KivikasTeam Estonia44.30+12.238.11
72Florian AttingerSwiss Orienteering Team44.33+12.268.12
73Timo SuterSwiss Orienteering Team44.44+12.378.14
74Andrin BieriSwiss Orienteering Team46.25+14.188.32
75Simon DubachSwiss Orienteering Team46.34+14.278.34
76Arnaud PerrinGöteborg Majorna OK47.51+15.448.48
77Kristian VadHorsens OK48.33+16.268.56
78Joel Börjesson ErikssonStorviks IF50.02+17.559.12
79Remo RuchSwiss Orienteering Team50.49+18.429.21
80Jannis SchönleberSwiss Orienteering Team54.07+22.009.57
Mathieu PerrinFRA - National teamdiskvalifisert
Ueli WerrenSwiss Orienteering Teamdiskvalifisert
Matthias KyburzSwiss Orienteering Teamikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor