Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VM granskingsløp lang / WOC Selection races long

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VM granskingsløp lang / WOC Selection races long
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 5 juli 2019

D21E Norway

9 160 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Venla HarjuFIN national team1.17.308.27
2Marika TeiniFIN national team1.19.10+1.408.38
3Marianne AndersenFredrikstad SK1.20.35+3.058.47
4Saila KinniFIN national team1.21.33+4.038.54
5Merja RantanenFIN national team1.21.54+4.248.56
6Andrine BenjaminsenLillomarka OL1.23.10+5.409.04
7Anne M Hausken NordbergNydalens SK1.23.38+6.089.07
8Jo ShepherdHalden SK1.24.48+7.189.15
9Ingeborg EideByåsen IL1.26.19+8.499.25
10Charlotte WatsonLillomarka OL1.26.53+9.239.29
11Kine Hallan SteiwerHalden SK1.28.24+10.549.39
12Marie OlaussenFredrikstad SK1.29.02+11.329.43
13Eveliina HirvonenHalden SK1.29.11+11.419.44
14Hanna WisniewskaPolish Team1.31.01+13.319.56
15Megan Carter-DaviesRajamaen Rykmentti1.31.45+14.1510.00
16Susen LöschÄrla IF1.32.48+15.1810.07
17Laura RamsteinØsterrike1.34.10+16.4010.16
18Ida Marie Næss BjørgulHalden SK1.35.20+17.5010.24
19Ursula KadanØsterrike1.36.34+19.0410.32
20Birte FriedrichsNational Team Germany1.36.49+19.1910.34
21Galina RibediucHellas Orientering1.41.42+24.1211.06
22Aleksandra HornikPolish Team1.42.19+24.4911.10
23Cecilie AndersenBOK1.43.16+25.4611.16
24Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1.43.29+25.5911.17
25Patricia NiekeNational Team Germany1.44.49+27.1911.26
26Olena PitirimovaUkraine National Team1.44.56+27.2611.27
27Lone BrochmannBækkelagets SK1.45.27+27.5711.30
28Paula StarkeNational Team Germany1.46.18+28.4811.36
29Anna Nilsson SimkovicsØsterrike1.46.31+29.0111.37
30Lucyna WiktorGöteborg Majorna OK1.49.04+31.3411.54
31Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.50.43+33.1312.05
32Ewa GwozdzPolish Team1.52.28+34.5812.16
33Filipa RodriguesJärla Orientering1.59.15+41.4513.01
34Niamh CorbettTeam Ireland2.02.19+44.4913.21
35Kate MorrisonOK Linné2.03.23+45.5313.28
36Aoife McCavanaTeam Ireland2.07.57+50.2713.58
37Roisin LongTeam Ireland2.17.12+59.4214.58
Ausrine KutkaiteIFK Lidingö SOKdiskvalifisert
Ingrid LundanesNTNUIdiskvalifisert
Siri UlvestadNydalens SKdiskvalifisert
Silje Ekroll JahrenNydalens SKdiskvalifisert
Kateryna DzemaUkraine National Teamdiskvalifisert
Anja ArbterØsterrikediskvalifisert
Catherine TaylorOK Södertörndiskvalifisert
Malin SandstadNTNUIikke startet

H21E Norway

13 680 m, 73 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav LundanesHalden SK1.28.276.27
2Magne DæhliHalden SK1.28.56+0.296.30
3Jon Aukrust OsmoenNydalens SK1.32.09+3.426.44
4Torgeir NørbechTyrving IL1.32.31+4.046.45
5Audun HeimdalNTNUI1.33.34+5.076.50
6Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK1.34.16+5.496.53
7Yngve SkogstadFrol IL1.36.16+7.497.02
8Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL1.36.19+7.527.02
9Dag BlandkjennKristiansand OK1.37.38+9.117.08
10Gernot YmsénØsterrike1.37.43+9.167.08
11Paul SirumFrol IL1.39.12+10.457.15
12Bojan BlumensteinNydalens SK1.39.16+10.497.15
13Graham GristwoodKalevan rasti1.40.23+11.567.20
14Jo Forseth IndgaardFrol IL1.40.57+12.307.22
15Hector HainesIFK Lidingö SOK1.41.04+12.377.23
16Denys ShcherbakovUkraine National Team1.41.17+12.507.24
17Rudolfs ZernisÄrla IF1.41.37+13.107.25
18Robert MerlØsterrike1.42.56+14.297.31
19Håvard WedegeFredrikstad SK1.43.31+15.047.34
20Magne HagaRaumar Orientering1.43.50+15.237.35
21Alexander ChepelinHalden SK1.43.57+15.307.35
22Arturs PaulinsKalevan rasti1.45.28+17.017.42
23Andreas SølbergIL Leik1.45.31+17.047.42
24Anders HagaRaumar Orientering1.45.33+17.067.42
25Artem PanchenkoUkraine National Team1.45.35+17.087.43
26William GardnerIFK Lidingö SOK1.46.14+17.477.45
27Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.46.56+18.297.49
28Janis TamuzsNavi1.47.16+18.497.50
29Matthew SpeakeBækkelagets SK1.47.32+19.057.51
30Uldis UpitisTurun Metsänkävijät1.47.37+19.107.52
31Vegard DanielsenKristiansand OK1.47.53+19.267.53
31Duncan CoombsTyrving IL1.47.53+19.267.53
33Micha¿ OlejnikPolish Team1.47.54+19.277.53
34Peter BraySouthern Navigators1.49.23+20.567.59
35Ole HennselerNational Team Germany1.50.04+21.378.02
36Alex CarcasTurun Metsänkävijät1.50.31+22.048.04
37Henrik EijsinkNydalens SK1.50.57+22.308.06
38Bjarne FriedrichsNational Team Germany1.52.47+24.208.14
38Alasdair McLeodLillomarka OL1.52.47+24.208.14
40Alan CherryNydalens SK1.53.52+25.258.19
41Jan Erik NaessFossum IF1.54.01+25.348.20
42Martins SirmaisTurun Metsänkävijät1.54.40+26.138.22
43Chris SmithardForth Valley Orienteers1.56.15+27.488.29
44Matthias KretzschmarNational Team Germany1.57.11+28.448.33
45Krzysztof Wo¿owczykPolish Team1.57.56+29.298.37
46Ruairi ShortTeam Ireland1.58.11+29.448.38
47Nicolas SimoninTeam Ireland1.59.01+30.348.42
48Kuba Dr¿gowskiPolish Team1.59.50+31.238.45
49Duncan BirtwistleOD2.00.37+32.108.49
50Joshua DudleyIFK Göteborg Orientering2.02.06+33.398.55
51Mikolaj DutkowskiUKS ARKADY Raszków2.03.00+34.338.59
52Conor ShortTeam Ireland2.05.39+37.129.11
53Manuel HortaMalungs OK2.07.03+38.369.17
54Ben MitchellRajamaen Rykmentti2.11.22+42.559.36
55Matthew FellbaumTurun Metsänkävijät2.15.03+46.369.52
56Paul PruzinaTeam Ireland2.15.54+47.279.56
57Olav Milian Schmitt GranNTNUI2.16.50+48.2310.00
58Daniel MarstonBækkelagets SK2.18.28+50.0110.07
Colm MoranTeam Irelanddiskvalifisert
Seamus O'BoyleTeam Irelanddiskvalifisert
Mark StephensTeam Irelanddiskvalifisert
KyongSa RiIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Erik DöhlerNational Team Germanydiskvalifisert
Colin KolbeAngelniemen Ankkuridiskvalifisert
Felix SpäthIFK Lidingö SOKdiskvalifisert
Stian SundsvikFrol ILdiskvalifisert
Herman Ryen MartinsenNTNUIdiskvalifisert
Hans Petter MathisenFredrikstad SKdiskvalifisert
Vetle Ruud BråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Vitalii HychkoUkraine National Teamdiskvalifisert
Miika KirmulaFIN national teamdiskvalifisert
Topi SyrjäläinenFIN national teamdiskvalifisert
Olli-Markus TaivainenFredrikstad SKdiskvalifisert
Lars SandstadFreidigikke startet
Elias KuukkaFIN national teamikke startet
Aleksi NiemiFIN national teamikke startet
Jarkko HuovilaFIN national teamikke startet
Josh BeechEspoon Suuntaikke startet

D21E World

9 400 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lina StrandGöteborg Majorna OK1.15.328.02
2Tove AlexanderssonStora Tuna OK1.16.38+1.068.09
3Natalia GemperleTeam Russia1.19.10+3.388.25
4Sara HagströmIFK Göteborg Orientering1.21.13+5.418.38
5Johanna ÖbergOK Linné1.21.34+6.028.40
6Anna BachmanIFK Lidingö SOK1.22.09+6.378.44
7Julia JakobSwiss Orienteering Team1.23.16+7.448.51
8Sabine HauswirthSwiss Orienteering Team1.23.57+8.258.55
9Lisa RisbyOk Kåre1.24.04+8.328.56
10Lilian ForsgrenOK Tisaren1.25.59+10.279.08
11Alva OlssonLinköpings OK1.26.28+10.569.11
12Sarina JenzerSwiss Orienteering Team1.27.22+11.509.17
13Svetlana MironovaTeam Russia1.27.55+12.239.21
14Elena RoosSwiss Orienteering Team1.30.08+14.369.35
15Simona AebersoldSwiss Orienteering Team1.30.19+14.479.36
16Emma BjessmoIFK Lidingö SOK1.30.27+14.559.37
17Paula GrossSwiss Orienteering Team1.30.34+15.029.38
18Josefin TjernlundOK Tisaren1.30.37+15.059.38
19Isia BassetFRA - National team1.31.23+15.519.43
20Sofie BachmannSwiss Orienteering Team1.32.31+16.599.50
21Vendula HorcickovaCzech national team1.32.45+17.139.52
22Maria MagnussonSävedalens AIK1.33.55+18.239.59
23Adela IndrakovaCzech national team1.34.03+18.3110.00
24Line CederbergDansk Orienterings-Forbund1.34.21+18.4910.02
25Kajsa RisbyOk Kåre1.34.40+19.0810.04
26Martina RuchSwiss Orienteering Team1.35.26+19.5410.09
27Denisa KosováCzech national team1.35.27+19.5510.09
27Evely KaasikuTeam Estonia1.35.27+19.5510.09
27Caroline GjøtterupDansk Orienterings-Forbund1.35.27+19.5510.09
30Helena KarlssonIFK Lidingö SOK1.36.26+20.5410.15
31Lenka MechlovaCzech national team1.36.34+21.0210.16
32Johanna Börjesson ErikssonMalungs OK1.37.46+22.1410.24
33Katrin MuellerSwiss Orienteering Team1.39.34+24.0210.35
34Lisa HolerSwiss Orienteering Team1.39.57+24.2510.37
35Jennie Börjesson ErikssonMalungs OK1.40.07+24.3510.39
36Laura JoonasTeam Estonia1.40.08+24.3610.39
37Sina TommerSwiss Orienteering Team1.41.41+26.0910.49
38Deborah StadlerSwiss Orienteering Team1.43.00+27.2810.57
39Barbora ZhanalovaCzech national team1.44.42+29.1011.08
40Tilda JohanssonOK Orion1.44.47+29.1511.08
41Miri Thrane ØdumDansk Orienterings-Forbund1.45.11+29.3911.11
42Anina BrunnerSwiss Orienteering Team1.45.26+29.5411.12
43Rahela BrunnerGöteborg Majorna OK1.46.39+31.0711.20
44Barbora VyhnálkováCzech national team1.48.03+32.3111.29
45Florence HanauerFRA - National team1.48.50+33.1811.34
46Anna StickovaCzech national team1.49.34+34.0211.39
47Andrea RoggoHalden SK1.50.42+35.1011.46
48Tereza CechovaCzech national team1.51.59+36.2711.54
49Cécile FoltzerFRA - National team1.53.27+37.5512.04
50Annika RihmaTeam Estonia1.55.32+40.0012.17
51Chloé HaberkornFRA - National team1.58.21+42.4912.35
Marcia MürnerSwiss Orienteering Teamdiskvalifisert
Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Irina NybergTeam Russiadiskvalifisert
Elin MånssonIFK Göteborg Orienteringdiskvalifisert
Maëlle BeauvirFRA - National teamikke startet
Tatyana RiabkinaTeam Russiaikke startet

H21E World

13 370 m, 80 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil SvenskStora Tuna OK1.25.486.25
2Lucas BassetFRA - National team1.28.53+3.056.38
3Albin RidefeltOK Linné1.29.32+3.446.41
4Daniel HubmannSwiss Orienteering Team1.29.43+3.556.42
5Johan RunessonIFK Lidingö SOK1.30.55+5.076.48
6Martin RegbornHagaby GoIF1.31.38+5.506.51
7Florian HowaldSwiss Orienteering Team1.32.39+6.516.55
8Martin HubmannSwiss Orienteering Team1.33.13+7.256.58
9Simon ImarkTullinge SK1.34.17+8.297.03
10Simon HectorSnättringe SK1.34.28+8.407.03
11Filip DahlgrenHagaby GoIF1.34.45+8.577.05
12Nicolas RioFRA - National team1.34.53+9.057.05
13Olle KaleredStora Tuna OK1.34.59+9.117.06
14Rassmus AnderssonOK Linné1.35.14+9.267.07
15Jonas EggerSwiss Orienteering Team1.35.20+9.327.07
16Florian SchneiderSwiss Orienteering Team1.36.20+10.327.12
17Frederic TranchandFRA - National team1.36.22+10.347.12
18Anton SjökvistStora Tuna OK1.36.35+10.477.13
19Pavel KubatCzech national team1.36.45+10.577.14
20Isac von KrusenstiernaOk Kåre1.36.55+11.077.14
21Max Peter BejmerIFK Göteborg1.37.11+11.237.16
22Timo SildTeam Estonia1.37.57+12.097.19
23Milos NykodymCzech national team1.37.59+12.117.19
24Anton JohanssonOK Orion1.38.05+12.177.20
25Joey HadornSwiss Orienteering Team1.38.21+12.337.21
26Andreas KyburzSwiss Orienteering Team1.38.25+12.377.21
27Oskar AndrénIL Leik1.39.15+13.277.25
28Tomas KubelkaCzech national team1.40.18+14.307.30
29Vincent CoupatFRA - National team1.41.01+15.137.33
30Riccardo RancanSwiss Orienteering Team1.41.48+16.007.36
31Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna1.41.54+16.067.37
32Christoph MeierSwiss Orienteering Team1.42.03+16.157.37
33Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK1.42.37+16.497.40
34Mathieu PerrinFRA - National team1.44.41+18.537.49
35Pascal BuchsSwiss Orienteering Team1.44.51+19.037.50
36Ueli WerrenSwiss Orienteering Team1.44.56+19.087.50
37Simon DubachSwiss Orienteering Team1.44.57+19.097.50
38Damien RenardFRA - National team1.45.04+19.167.51
39Loïc CapbernFRA - National team1.45.11+19.237.52
40Noah ZbindenSwiss Orienteering Team1.46.08+20.207.56
41Jesper SvenskStora Tuna OK1.46.41+20.537.58
42Florian AttingerSwiss Orienteering Team1.47.55+22.078.04
43Philippe AdamskiFRA - National team1.48.33+22.458.07
44Nick GebertSwiss Orienteering Team1.49.07+23.198.09
45Tobia PezzatiSwiss Orienteering Team1.49.29+23.418.11
46Raffael Huber SvenssonIFK Mora OK1.49.30+23.428.11
47Remo RuchSwiss Orienteering Team1.50.04+24.168.13
48Ludvig ÅhlundMalungs OK1.50.08+24.208.14
49Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna1.51.02+25.148.18
50Maxime RauturierFRA - National team1.51.05+25.178.18
51Daniel MartinssonGöteborg Majorna OK1.51.07+25.198.18
52Jannis SchönleberSwiss Orienteering Team1.52.05+26.178.22
53Andrin BieriSwiss Orienteering Team1.52.51+27.038.26
54Vojtech SykoraCzech national team1.52.59+27.118.27
55Timo SuterSwiss Orienteering Team1.53.02+27.148.27
56Daniel VandasCzech national team1.53.09+27.218.27
57Jan BendákCzech national team1.53.31+27.438.29
58Kristo HeinmannTeam Estonia1.54.50+29.028.35
59Otakar HirsCzech national team1.57.34+31.468.47
60Kenny KivikasTeam Estonia1.58.14+32.268.50
61Simon NavratilCzech national team1.58.35+32.478.52
62Andrin GründlerSwiss Orienteering Team1.59.18+33.308.55
63Jonáš Hubá¿ekCzech national team2.01.03+35.159.03
64Sven HellmüllerSwiss Orienteering Team2.02.43+36.559.10
65Marek MinarCzech national team2.06.23+40.359.27
66Joel Börjesson ErikssonStorviks IF2.17.19+51.3110.16
Vojt¿ch KrálCzech national teamdiskvalifisert
Stepan MudrakCzech national teamdiskvalifisert
Kristian VadHorsens OKdiskvalifisert
Emil ØbroDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Björn CederbergDansk Orienterings-Forbunddiskvalifisert
Quentin RauturierFRA - National teamdiskvalifisert
Arnaud PerrinGöteborg Majorna OKdiskvalifisert
Emil GranqvistNTNUIdiskvalifisert
Jens RönnolsJärla Orienteringdiskvalifisert
Jerker LysellRehns BKdiskvalifisert
Henrik JohannessonStora Tuna OKdiskvalifisert
William LindMalungs OKdiskvalifisert
Gustav BergmanOK Ravinendiskvalifisert
Matthias KyburzSwiss Orienteering Teambrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor