Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VM granskingsløp lang / WOC Selection races long

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VM granskingsløp lang / WOC Selection races long
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: fredag 5 juli 2019

Klasser: Visa alla | D21E-NOR | H21E-NOR | D21E-World | H21E-World

H21E Norway

13 680 m, 73 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav LundanesHalden SK1.28.27
2Magne DæhliHalden SK1.28.56+0.29
3Jon Aukrust OsmoenNydalens SK1.32.09+3.42
4Torgeir NørbechTyrving IL1.32.31+4.04
5Audun HeimdalNTNUI1.33.34+5.07
6Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK1.34.16+5.49
7Yngve SkogstadFrol IL1.36.16+7.49
8Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL1.36.19+7.52
9Dag BlandkjennKristiansand OK1.37.38+9.11
10Gernot YmsénØsterrike1.37.43+9.16
11Paul SirumFrol IL1.39.12+10.45
12Bojan BlumensteinNydalens SK1.39.16+10.49
13Graham GristwoodKalevan rasti1.40.23+11.56
14Jo Forseth IndgaardFrol IL1.40.57+12.30
15Hector HainesIFK Lidingö SOK1.41.04+12.37
16Denys ShcherbakovUkraine National Team1.41.17+12.50
17Rudolfs ZernisÄrla IF1.41.37+13.10
18Robert MerlØsterrike1.42.56+14.29
19Håvard WedegeFredrikstad SK1.43.31+15.04
20Magne HagaRaumar Orientering1.43.50+15.23
21Alexander ChepelinHalden SK1.43.57+15.30
22Arturs PaulinsKalevan rasti1.45.28+17.01
23Andreas SølbergIL Leik1.45.31+17.04
24Anders HagaRaumar Orientering1.45.33+17.06
25Artem PanchenkoUkraine National Team1.45.35+17.08
26William GardnerIFK Lidingö SOK1.46.14+17.47
27Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.46.56+18.29
28Janis TamuzsNavi1.47.16+18.49
29Matthew SpeakeBækkelagets SK1.47.32+19.05
30Uldis UpitisTurun Metsänkävijät1.47.37+19.10
31Vegard DanielsenKristiansand OK1.47.53+19.26
31Duncan CoombsTyrving IL1.47.53+19.26
33Micha¿ OlejnikPolish Team1.47.54+19.27
34Peter BraySouthern Navigators1.49.23+20.56
35Ole HennselerNational Team Germany1.50.04+21.37
36Alex CarcasTurun Metsänkävijät1.50.31+22.04
37Henrik EijsinkNydalens SK1.50.57+22.30
38Bjarne FriedrichsNational Team Germany1.52.47+24.20
38Alasdair McLeodLillomarka OL1.52.47+24.20
40Alan CherryNydalens SK1.53.52+25.25
41Jan Erik NaessFossum IF1.54.01+25.34
42Martins SirmaisTurun Metsänkävijät1.54.40+26.13
43Chris SmithardForth Valley Orienteers1.56.15+27.48
44Matthias KretzschmarNational Team Germany1.57.11+28.44
45Krzysztof Wo¿owczykPolish Team1.57.56+29.29
46Ruairi ShortTeam Ireland1.58.11+29.44
47Nicolas SimoninTeam Ireland1.59.01+30.34
48Kuba Dr¿gowskiPolish Team1.59.50+31.23
49Duncan BirtwistleOD2.00.37+32.10
50Joshua DudleyIFK Göteborg Orientering2.02.06+33.39
51Mikolaj DutkowskiUKS ARKADY Raszków2.03.00+34.33
52Conor ShortTeam Ireland2.05.39+37.12
53Manuel HortaMalungs OK2.07.03+38.36
54Ben MitchellRajamaen Rykmentti2.11.22+42.55
55Matthew FellbaumTurun Metsänkävijät2.15.03+46.36
56Paul PruzinaTeam Ireland2.15.54+47.27
57Olav Milian Schmitt GranNTNUI2.16.50+48.23
58Daniel MarstonBækkelagets SK2.18.28+50.01
Colm MoranTeam Irelanddiskvalifisert
Seamus O'BoyleTeam Irelanddiskvalifisert
Mark StephensTeam Irelanddiskvalifisert
KyongSa RiIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Erik DöhlerNational Team Germanydiskvalifisert
Colin KolbeAngelniemen Ankkuridiskvalifisert
Felix SpäthIFK Lidingö SOKdiskvalifisert
Stian SundsvikFrol ILdiskvalifisert
Herman Ryen MartinsenNTNUIdiskvalifisert
Hans Petter MathisenFredrikstad SKdiskvalifisert
Vetle Ruud BråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Vitalii HychkoUkraine National Teamdiskvalifisert
Miika KirmulaFIN national teamdiskvalifisert
Topi SyrjäläinenFIN national teamdiskvalifisert
Olli-Markus TaivainenFredrikstad SKdiskvalifisert
Lars SandstadFreidigikke startet
Elias KuukkaFIN national teamikke startet
Aleksi NiemiFIN national teamikke startet
Jarkko HuovilaFIN national teamikke startet
Josh BeechEspoon Suuntaikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor