Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 3
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: onsdag 14 november 2018

Lang A

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gisle NysæterSkien OK44.17
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL45.29+1.12
3Halvard KornmoPorsgrunn OL47.51+3.34
4Tobias MathisenPorsgrunn OL48.16+3.59
5Jørgen FrøydLarvik OK48.17+4.00
6Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL49.47+5.30
7Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL51.38+7.21
8Kristin Melby JacobsenLardal OL51.40+7.23
9Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL52.15+7.58
10Hanne VassendPorsgrunn OL57.40+13.23
11Une HoltermannPorsgrunn OL57.59+13.42
12Jan GatevoldPorsgrunn OL1.04.39+20.22
13Tom KristensenLarvik OK1.06.51+22.34
14Espen RaastadSkien OK1.10.23+26.06
15Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.19.54+35.37
16Ingrid MobråthenBotne SK1.19.58+35.41
17Lars Erik FinholtSkien OK1.56.16+1.11.59 Last ned GPS-spor i gpx-format
Skjalg NysæterSkien OKdiskvalifisert

Kort A

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Thore KornmoPorsgrunn OL37.42
2Guro VassendPorsgrunn OL41.18+3.36
3Ludvig JohnsenHedrum OL43.30+5.48
4Per FuruheimSkien OK43.58+6.16
5Espen JohnsenHedrum OL44.14+6.32
6Henrik Repstad StoremyrIL Hauken47.30+9.48
7Bjørn Richard KirsteSkien OK47.31+9.49
8Tom SagaSkien OK47.46+10.04
9Eli Marie WiigPorsgrunn OL51.58+14.16
10Bjørn LiePorsgrunn OL56.33+18.51
11Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL58.03+20.21
12Elling AakreAndebu IL58.28+20.46
13Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL59.21+21.39
14Kjell MeenPorsgrunn OL1.09.26+31.44
15Jørn LangerudPorsgrunn OL1.11.55+34.13
16Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.16.53+39.11
17Per Øystein AndersenLarvik OK1.23.17+45.35
18Magne KlovningPorsgrunn OL1.25.05+47.23
Jørn LangerudPorsgrunn OLaktiv
Eli SæterdalSkien OKaktiv
Hanne HerumOK Skeididiskvalifisert
Hilde VassendPorsgrunn OLdiskvalifisert
Gry AakreSkien OKdiskvalifisert
Atle RemmePorsgrunn OLdiskvalifisert

C-løype

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Gaute NysæterSkien OK25.01
2Vilde Aakre LeistadSkien OK38.05+13.04
3Ragnar HillestadLardal OL42.07+17.06
4Janne LarsenPorsgrunn OL49.26+24.25
5Kristin JohanssonHedrum OL51.53+26.52
6Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi52.25+27.24
7Rolf LyePorsgrunn OL52.27+27.26
8Jorunn Brun SagaSkien OK55.19+30.18
Janne LarsenPorsgrunn OLaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor