Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Mjølnerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Mjølnerløpet
Arrangørorganisasjon: Elverum OK
Dato: søndag 1 september 2019

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Simen SmestadH 17- (16)39.52+5.056.25

Eidskog OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Sebastian Tangen HoltetN-åpen (10)59.0431.05
0Lukas IversenN-åpen (10)1.01.4632.30
2Aleksander Tangen HoltetH 11-12 (2)47.11+24.4218.52
5Leif BillingsøH 65- (13)38.11+7.069.05Last ned GPS-spor i gpx-format

Elverum OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Frida RasmussenN-åpen (10)20.4410.54
0Emilie Herberg SamuelsenN-åpen (10)22.2411.47
1Aksel Tonjer FingarsenH -10 (1)19.099.34
1Sander Tonjer FingarsenH 17- (16)34.475.36
1Emil Tonjer FingarsenH 11-12 (2)22.298.59
1Steinar MariussenH 17-C (2)30.4912.19
2Jørgen GlorvigenH 15-16 (3)42.23+4.289.25
3Gaute LindaasH 15-16 (3)46.16+8.2110.16
4Kari UndrumD 65- (4)51.59+20.0216.46
4Mats LindaasH 17- (16)38.17+3.306.10
4Petter GlorvigenH 45- (4)44.14+3.399.49

Gjø-Vard OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eiril Erlien SolerødD 11-12 (3)26.1310.29
1Even LienH 13-14 (1)22.147.24
1Annar Erlien SolerødH 15-16 (3)37.558.25
2Margrete JørandliD 65- (4)40.25+8.2813.02
3Even ErlienH 45- (4)42.40+2.059.28
4Hege SolerødD 45- (6)46.40+13.3310.22Last ned GPS-spor i gpx-format
6Lars LienH 17- (16)38.59+4.126.17
9Øyvind LienH 17- (16)40.04+5.176.27
Emilie Kloppbakken StenbrendenD 11-12 (3)diskvalifisert
May Lise KloppbakkenD 35- (5)diskvalifisert

Grue IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ruth Malin DalD 13-16C (1)29.5611.58
1Svein ThorsbergH 45- (4)40.359.01
14Stein Magnus MoenH 55- (20)41.21+12.159.11
Sindre DalH -10 (1)ikke startet

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17John HofossH 55- (20)47.18+18.1210.30

Hamar OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger E. VamnesD 75- (1)54.5317.42
1Kjersti RønningD 55- (8)32.217.42
2Einar LundH 65- (13)34.18+3.138.10
2Trond FeiringH 75- (4)36.01+3.3011.37
2Mona LomeD 45- (6)33.27+0.207.26
3Liv FeiringD 65- (4)43.29+11.3214.01
6Terje GudbrandsenH 55- (20)33.55+4.497.32
7Andreas HuberH 55- (20)35.34+6.287.54
9Erik GrøndalenH 55- (20)36.32+7.268.07
13Arne ArnesenH 55- (20)41.03+11.579.07
Bente GrøndalenD 55- (8)ikke startet

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Stian OverskeidH 35- (2)diskvalifisert

Lillehammer OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15-16 (3)35.357.54
2Martine SkjelsvikD 15-16 (3)35.43+0.087.56
2Gaute SkjelsvikH 17-B (2)32.55+4.0110.58
3Jon Vegard LundeH 75- (4)39.53+7.2212.51

Lunderseter IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Lene Margrethe SætabergetD 17-B (4)28.09+2.059.23
Roar SætabergetH 65- (13)diskvalifisert

Løten o-lag

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Niklas BakkeN-åpen (10)42.5022.32
1Else Kristine LienD 17-B (4)26.048.41
1Sigurd DæhliH 55- (20)29.066.28
2Johanne BergD 11-12 (3)30.52+4.3912.20
2Lis DæhliD 55- (8)36.55+4.348.47
2Marius ØieH 17- (16)34.54+0.075.37
2Torstein BergH 45- (4)41.22+0.479.11
3Henriette BergD 15-16 (3)49.12+13.3710.56
3Nina SmestadD 17- (5)46.11+7.448.52
4Eli StensliD 17-B (4)28.44+2.409.34
4Einar LienH 65- (13)34.32+3.278.13
4Harald BergeH 55- (20)33.23+4.177.25
5Marianne Rud SkjærstadD 55- (8)43.39+11.1810.23
6Mona HesselbergD 55- (8)54.12+21.5112.54
7Rønnaug SagbakkenD 55- (8)1.10.23+38.0216.45
8Randi Fallbakken BergeD 55- (8)1.27.41+55.2020.52
10John Anders BakkeH 17- (16)43.10+8.236.57
12Trond OlsenH 55- (20)37.13+8.078.16
15Ole Hans ØieH 55- (20)43.44+14.389.43
16Lars Erik BakkeH 17- (16)1.05.25+30.3810.33
16Kristian StorsveenH 55- (20)44.08+15.029.48
18Arvid BratlieH 55- (20)47.38+18.3210.35
19Lars SkramstadH 55- (20)48.28+19.2210.46
Arve SmestadH 65- (13)ikke startet

Nydalens SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Lea-Rebekka TonjerD 17- (5)42.29+4.028.10
12Vegard LineH 17- (16)46.48+12.017.32
15Per Ole DahlsrudH 17- (16)55.31+20.448.57

Odal OL - Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martin SkytterenH 17-B (2)28.549.38
7Øyvind SteinbekkenH 17- (16)39.29+4.426.22
Ole Kristian SteinbekkenH 65- (13)ikke startet

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Morten FredhH 35- (2)38.507.28
Linda FredhD 35- (5)diskvalifisert

OL Toten-Troll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Nils Harald StaffH 55- (20)29.48+0.426.37
3Vanja StaffD 55- (8)37.24+5.038.54

Oppsal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Lina Undrum MariussenD 17-B (4)27.38+1.349.12
4Selma TonjerD 17- (5)50.00+11.339.36
Petter NæssH 65- (13)diskvalifisert

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hans A. TingvoldH 65- (13)diskvalifisert

Raumar Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Stine AustadD 17- (5)54.41+16.1410.30
6Anne-Grete AustadD 45- (6)47.20+14.1310.31
14Emil Bjørnstad StrandH 17- (16)51.03+16.168.14
20Jan SveenH 55- (20)53.49+24.4311.57

Ringsaker OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Marit BordalD 45- (6)33.077.21
1Terje WikstrømH 65- (13)31.057.24
4Hans Petter JevanordH 75- (4)42.16+9.4513.38
8Knut MalmoH 65- (13)49.08+18.0311.41
9Odd NysæterH 65- (13)1.00.05+29.0014.18
Knut WikstrømH 65- (13)diskvalifisert
Bente Tangen WikstrømD 65- (4)ikke startet

Rudsbygd IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gro SolnørdalD 65- (4)31.5710.18
3Jon Gunnar HenriksenH 65- (13)34.30+3.258.12
6Paul Martin BergH 65- (13)39.35+8.309.25

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Petter GullikstadH 55- (20)31.28+2.226.59

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Unn Mette KlopbakkenD 45- (6)46.50+13.4310.24

Tyrving IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Berit DanielsenD 55- (8)42.23+10.0210.05
5Per Kristian EkebergH 55- (20)33.47+4.417.30
7Hasse BergstrømH 65- (13)42.17+11.1210.04

Vang OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Peder Melgalvis BilstadN-åpen (10)31.1016.24
0Håkon LøvsethN-åpen (10)19.0110.00
0Kristian LøvsethN-åpen (10)20.5511.00
0Eirin Melgalvis BilstadN-åpen (10)31.0416.21
0Mari StenbergN-åpen (10)29.0615.18
1Sofie JohanssonD 17- (5)38.277.23
1Lisbeth GråvD 35- (5)42.119.22
1Olav HøiåsH 75- (4)32.3110.29
2Monica HalvorsenD 35- (5)42.28+0.179.26
2Stein SandakerH 17-C (2)43.13+12.2417.17
3Solveig StenbergD 35- (5)44.32+2.219.53
3Kenneth BilstadH 17- (16)36.10+1.235.50
3Yngvild MalmoD 45- (6)41.34+8.279.14
5Ove Antvord HaugereidH 17- (16)38.23+3.366.11
8Stein Arne NegårdH 55- (20)35.38+6.327.55
11Pål StenbergH 17- (16)44.55+10.087.14
11Morten StenbergH 55- (20)36.38+7.328.08
13Anders SkjesetH 17- (16)47.09+12.227.36
Esther StenbergN-åpen (10)ikke startet

Østmarka OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Erik NæssH 55- (20)36.36+7.308.08Last ned GPS-spor i gpx-format

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor