Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Mjølnerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Mjølnerløpet
Arrangørorganisasjon: Elverum OK
Dato: søndag 1 september 2019

N-åpen

1 900 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Peder Melgalvis BilstadVang OL31.1016.24
0Frida RasmussenElverum OK20.4410.54
0Emilie Herberg SamuelsenElverum OK22.2411.47
0Håkon LøvsethVang OL19.0110.00
0Sebastian Tangen HoltetEidskog OL59.0431.05
0Kristian LøvsethVang OL20.5511.00
0Eirin Melgalvis BilstadVang OL31.0416.21
0Niklas BakkeLøten o-lag42.5022.32
0Mari StenbergVang OL29.0615.18
0Lukas IversenEidskog OL1.01.4632.30
Esther StenbergVang OLikke startet

D 11-12

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL26.1310.29
2Johanne BergLøten o-lag30.52+4.3912.20
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 13-16C

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ruth Malin DalGrue IL29.5611.58

D 15-16

4 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK35.357.54
2Martine SkjelsvikLillehammer OK35.43+0.087.56
3Henriette BergLøten o-lag49.12+13.3710.56

D 17-

5 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie JohanssonVang OL38.277.23
2Lea-Rebekka TonjerNydalens SK42.29+4.028.10
3Nina SmestadLøten o-lag46.11+7.448.52
4Selma TonjerOppsal Orientering50.00+11.339.36
5Stine AustadRaumar Orientering54.41+16.1410.30

D 17-B

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Else Kristine LienLøten o-lag26.048.41
2Lina Undrum MariussenOppsal Orientering27.38+1.349.12
3Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL28.09+2.059.23
4Eli StensliLøten o-lag28.44+2.409.34

D 35-

4 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lisbeth GråvVang OL42.119.22
2Monica HalvorsenVang OL42.28+0.179.26
3Solveig StenbergVang OL44.32+2.219.53
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OLdiskvalifisert
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert

D 45-

4 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marit BordalRingsaker OK33.077.21
2Mona LomeHamar OK33.27+0.207.26
3Yngvild MalmoVang OL41.34+8.279.14
4Hege SolerødGjø-Vard OL46.40+13.3310.22 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering46.50+13.4310.24
6Anne-Grete AustadRaumar Orientering47.20+14.1310.31

D 55-

4 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningHamar OK32.217.42
2Lis DæhliLøten o-lag36.55+4.348.47
3Vanja StaffOL Toten-Troll37.24+5.038.54
4Berit DanielsenTyrving IL42.23+10.0210.05
5Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag43.39+11.1810.23
6Mona HesselbergLøten o-lag54.12+21.5112.54
7Rønnaug SagbakkenLøten o-lag1.10.23+38.0216.45
8Randi Fallbakken BergeLøten o-lag1.27.41+55.2020.52
Bente GrøndalenHamar OKikke startet

D 65-

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gro SolnørdalRudsbygd IL31.5710.18
2Margrete JørandliGjø-Vard OL40.25+8.2813.02
3Liv FeiringHamar OK43.29+11.3214.01
4Kari UndrumElverum OK51.59+20.0216.46
Bente Tangen WikstrømRingsaker OKikke startet

D 75-

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger E. VamnesHamar OK54.5317.42

H -10

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aksel Tonjer FingarsenElverum OK19.099.34
Sindre DalGrue ILikke startet

H 11-12

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Tonjer FingarsenElverum OK22.298.59
2Aleksander Tangen HoltetEidskog OL47.11+24.4218.52

H 13-14

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LienGjø-Vard OL22.147.24

H 15-16

4 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL37.558.25
2Jørgen GlorvigenElverum OK42.23+4.289.25
3Gaute LindaasElverum OK46.16+8.2110.16

H 17-

6 200 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander Tonjer FingarsenElverum OK34.475.36
2Marius ØieLøten o-lag34.54+0.075.37
3Kenneth BilstadVang OL36.10+1.235.50
4Mats LindaasElverum OK38.17+3.306.10
5Ove Antvord HaugereidVang OL38.23+3.366.11
6Lars LienGjø-Vard OL38.59+4.126.17
7Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering39.29+4.426.22
8Simen SmestadBækkelagets SK39.52+5.056.25
9Øyvind LienGjø-Vard OL40.04+5.176.27
10John Anders BakkeLøten o-lag43.10+8.236.57
11Pål StenbergVang OL44.55+10.087.14
12Vegard LineNydalens SK46.48+12.017.32
13Anders SkjesetVang OL47.09+12.227.36
14Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering51.03+16.168.14
15Per Ole DahlsrudNydalens SK55.31+20.448.57
16Lars Erik BakkeLøten o-lag1.05.25+30.3810.33

H 17-B

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin SkytterenOdal OL - Orientering28.549.38
2Gaute SkjelsvikLillehammer OK32.55+4.0110.58

H 17-C

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Steinar MariussenElverum OK30.4912.19
2Stein SandakerVang OL43.13+12.2417.17

H 35-

5 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten FredhOK Moss38.507.28
Stian OverskeidIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 45-

4 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein ThorsbergGrue IL40.359.01
2Torstein BergLøten o-lag41.22+0.479.11
3Even ErlienGjø-Vard OL42.40+2.059.28
4Petter GlorvigenElverum OK44.14+3.399.49

H 55-

4 500 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag29.066.28
2Nils Harald StaffOL Toten-Troll29.48+0.426.37
3Petter GullikstadRøros IL31.28+2.226.59
4Harald BergeLøten o-lag33.23+4.177.25
5Per Kristian EkebergTyrving IL33.47+4.417.30
6Terje GudbrandsenHamar OK33.55+4.497.32
7Andreas HuberHamar OK35.34+6.287.54
8Stein Arne NegårdVang OL35.38+6.327.55
9Erik GrøndalenHamar OK36.32+7.268.07
10Erik NæssØstmarka OK36.36+7.308.08 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Morten StenbergVang OL36.38+7.328.08
12Trond OlsenLøten o-lag37.13+8.078.16
13Arne ArnesenHamar OK41.03+11.579.07
14Stein Magnus MoenGrue IL41.21+12.159.11
15Ole Hans ØieLøten o-lag43.44+14.389.43
16Kristian StorsveenLøten o-lag44.08+15.029.48
17John HofossHadeland OL47.18+18.1210.30
18Arvid BratlieLøten o-lag47.38+18.3210.35
19Lars SkramstadLøten o-lag48.28+19.2210.46
20Jan SveenRaumar Orientering53.49+24.4311.57

H 65-

4 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK31.057.24
2Einar LundHamar OK34.18+3.138.10
3Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL34.30+3.258.12
4Einar LienLøten o-lag34.32+3.278.13
5Leif BillingsøEidskog OL38.11+7.069.05 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Paul Martin BergRudsbygd IL39.35+8.309.25
7Hasse BergstrømTyrving IL42.17+11.1210.04
8Knut MalmoRingsaker OK49.08+18.0311.41
9Odd NysæterRingsaker OK1.00.05+29.0014.18
Petter NæssOppsal Orienteringdiskvalifisert
Knut WikstrømRingsaker OKdiskvalifisert
Roar SætabergetLunderseter ILdiskvalifisert
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orienteringdiskvalifisert
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orienteringikke startet
Arve SmestadLøten o-lagikke startet

H 75-

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav HøiåsVang OL32.3110.29
2Trond FeiringHamar OK36.01+3.3011.37
3Jon Vegard LundeLillehammer OK39.53+7.2212.51
4Hans Petter JevanordRingsaker OK42.16+9.4513.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor