Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Østmarka Open 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østmarka Open 1
Arrangørorganisasjon: Østmarka OK
Dato: tirsdag 21 mai 2019

D 11-12

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Matea Meland KongslandØstmarka OK39.1717.04
2Leonie SvensvikØstmarka OK39.19+0.0217.05
3Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK1.00.01+20.4426.05
4Pernille Sundt LyngøyØstmarka OK1.00.19+21.0226.13
5Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK1.03.57+24.4027.48

D 13-14

3 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine Arntzen HaugØstmarka OK49.3915.30
2Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK50.13+0.3415.41
3Pernille Nor-WollØstmarka OK50.50+1.1115.53

D 15-16

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid NermoenØstmarka OK34.2511.28

Damer-A

5 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Hammer IversenØstmarka OK59.3911.28

Damer-AM

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK47.5611.59
2Heidi VogtØstmarka OK1.08.54+20.5817.13
3Gina BrevikØstmarka OK1.24.35+36.3921.08
Katrine HolenØstmarka OKdiskvalifisert

Damer-AK

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Buraas LautenØstmarka OK30.0110.00
2Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK40.57+10.5613.39
3Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK45.29+15.2815.09
4Helena GranbergØstmarka OK52.07+22.0617.22
5Hilde JarstadmarkenØstmarka OK1.00.00+29.5920.00

Damer-B

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida Van MegenOppsal Orientering54.5017.08
2Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK59.59+5.0918.44
3Sarah BrookeNoteam1.04.21+9.3120.06
3Sarah BrookeNoteam1.04.21+9.3120.06

Damer-C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eliska TellesbøØstmarka42.1218.20

H 9-10

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Aksel HoltØstmarka OK46.1520.06
Emil Hanssen LautenØstmarka OK45.5219.56

H 13-14

3 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend OtterleiØstmarka OK41.3913.00
2Mathias LinløkkenØstmarka OK47.38+5.5914.53
3Andreas SandernesØstmarka OK52.26+10.4716.23
4Emil HuuseØstmarka OK1.35.26+53.4729.49
Kristoffer NomelandØstmarka OKdiskvalifisert
Marius Knøsberg EsvallØstmarka OKdiskvalifisert
Ole Jakob GilljamØstmarka OKdiskvalifisert

Herrer-A

5 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvar BrevikØstmarka OK58.2311.13
2Andreas RambergØstmarka OK59.29+1.0611.26
3Rune TeiglandØstmarka OK1.01.55+3.3211.54
4Audun HauglandØstmarka OK1.11.25+13.0213.44
5Kim IversenØstmarka OK1.13.30+15.0714.08
6Espen WigaardOppsal Orientering1.16.05+17.4214.37
7Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK1.16.07+17.4414.38
8Inge RambergØstmarka OK1.18.40+20.1715.07
John OtterleiØstmarka OKdiskvalifisert
Sveinung SyversenOppsal Orienteringdiskvalifisert

Herrer-AM

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein KildahlØstmarka OK41.0010.15
2Bjørn ChristensenØstmarka OK45.39+4.3911.24
3Per StedjeØstmarka1.00.36+19.3615.09
4Kai Halvorsen AarekolSiemens1.08.31+27.3117.07

Herrer-AK

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Kåre HerredsvelaØstmarka OK1.01.0720.22

Herrer-B

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingar WollØstmarka OK40.5512.47
2Øyvind HaugØstmarka OK50.34+9.3915.48
3Nils Ivar HuuseØstmarka OK1.35.38+54.4329.53
Ole Martin NomelandØstmarka OKdiskvalifisert

Herrer-C

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Korhan MarkussenØstmarka OK21.039.09
2Terje TrondsenNittedal O-lag32.21+11.1814.03
3Martin Aasen WrightOppsal Orientering1.00.20+39.1726.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor