Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal - Mellomdistanse Os

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal - Mellomdistanse Os
Arrangørorganisasjon: Os IL
Dato: lørdag 6 juli 2019

N-åpen

2 980 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Amun E. RyenOs IL1.07.0022.28
0Guro LangøigjeltenHamar OK41.1813.51
0Stine Lærum HagenTynset IF1.02.3921.01
0Astrid Svenne TorbjørnsenEiker OL1.05.2921.58
0Svanhild E. RyenOs IL1.07.1922.35
0Anna Østgårdtrøen RyenIL Nansen48.1916.12
0Anny Østgårdtrøen RyenIL Nansen48.2516.14
0Tamit -Os IL1.07.1722.34
0Saymon -Os IL1.04.0021.28
0Arzema -Os IL1.07.3222.39
0Elis Johannesson KaislaniemiAlfta-Ösa OK30.5110.21
0Salihoum -Os IL1.07.0022.28
0Maja DavidssonAlfta-Ösa OK31.2310.31
0Edith Johansson KaislaniemiAlfta-Ösa OK45.5915.25
0Selma TrondslienVingelen IL1.11.3924.02
0Bente LangøigjeltenHamar OK41.1913.51
0Randi LangøigjeltenHamar OK41.2113.52
0Henrik Svalund OlsenKonnerud IL19.426.36
0Aksel Sandstad SkjesetFrol IL39.0413.06
0Sigve FuglemEmblem IL25.008.23
0Torvin Bergh-HansenByåsen IL23.217.50
0Sivert DåsnesVang OL29.059.45
0Siri Mette LieOK Skøynar43.4914.42
0Amalie TonjerNydalens SK32.0910.47
0Markus Mydland HellandEgersund OK24.348.14
0Maren Julie FinstadRaumar Orientering26.078.45
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn27.179.09
0Signe Drange RuudRøyken OL39.0513.06
0Erik BerganKongsberg OL30.3310.15
0Oskar Elias HeggesetFreidig36.4712.20
0Ville Sandstad SkjesetFrol IL35.5412.02
0Emma Margrethe FinstadRaumar Orientering26.088.46
0Sunniva Drange RuudRøyken OL43.2214.33
0Arne Gunnar BarfloLøten o-lag1.24.0528.12
0Sverre August HeggesetFreidig37.1112.28
0Axel DavidssonAlfta-Ösa OK31.4710.39
0Linde TonjerNydalens SK25.358.35
0Ruben Mydland HellandEgersund OK20.236.50
0Oskar ÅkermanHiidenkiertäjät40.0013.25
Kokob -Os ILdiskvalifisert
Matiwos -Os ILdiskvalifisert
Lidya Tekie DangewOs ILikke startet
Marina HusseiniOs ILikke startet

D -10

1 660 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eline KravdalGjø-Vard OL23.0713.55
0Nora AldinStora Tuna OK24.0714.31
0Maria sæther VerdeniusVingelen IL14.348.46
0Annika Næss-UlsethHeming Orientering33.2020.04
0Vanessa LindAlfta-Ösa OK24.5615.01
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn26.1815.50
0Vilja FuglemEmblem IL22.3113.33

D 11-12

2 110 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadFredrikstad SK15.367.23
2Julie Mydland HellandEgersund OK18.53+3.178.56
3Daniella GjoneSandefjord OK19.12+3.369.05
4Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb19.22+3.469.10
5Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL20.25+4.499.40
6Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL20.39+5.039.47
7Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn22.16+6.4010.33
8Erika A. GjedeboOppsal Orientering23.06+7.3010.56
9Ane BeitdokkenLillehammer OK24.14+8.3811.29
10Frida HopeModum OL28.17+12.4113.24
11Guro BrændenLillomarka OL29.40+14.0414.03
12Maja Sæterhaug KnudsenFreidig32.20+16.4415.19
13Anna F. HøysæterWing OK33.21+17.4515.48
Maren BrynhildsvollOs ILikke startet
Eline Rød FeragenTynset IFikke startet

D 11-12N

1 660 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hermela GoitomOs IL41.1524.50
2Furtuna Tekie DangewOs IL43.14+1.5926.02

D 13-14

3 030 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KravdalGjø-Vard OL30.119.57
2Synne SandvenNotodden OL31.24+1.1310.21
3Oline HanssonAlfta-Ösa OK38.17+8.0612.38
4Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL38.22+8.1112.39
5Ida HøsøienTynset IF38.52+8.4112.49
6Pauline MyklebustIL Koll39.03+8.5212.53
7Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb40.12+10.0113.16
8Anne ØstvoldHeming Orientering40.43+10.3213.26
9Guro SchjølbergTynset IF44.17+14.0614.36
10Elida FuglemEmblem IL44.19+14.0814.37
11Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK46.56+16.4515.29
12Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL49.08+18.5716.12
Mari AarsethNydalens SKikke startet
Mia UrsetIL BUL-Tromsøikke startet

D 13-16C

2 110 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Kind KjellevoldModum OL22.3010.39

D 15-16

4 970 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn42.408.35
2Kristin Melby JacobsenLardal OL47.53+5.139.38
3Eline Horten JordetVingelen IL48.23+5.439.44
4Ane Malene KolstadFreidig49.46+7.0610.00
5Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL49.50+7.1010.01
6Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK51.31+8.5110.21
7Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL54.08+11.2810.53
8Elin LadängesAlfta-Ösa OK54.30+11.5010.57
9Ingrid MobråthenBotne SK56.02+13.2211.16
10Kseniya MironavaModum OL58.13+15.3311.42
11Une HoltermannPorsgrunn OL1.00.14+17.3412.07
12Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.02.00+19.2012.28
13Amalie LøkkebergFredrikstad SK1.03.58+21.1812.52
14Ida Marie FlågenHeming Orientering1.04.12+21.3212.55
15Emma DåsnesVang OL1.05.23+22.4313.09
16Emma Bangstad BergersenHamar OK1.06.08+23.2813.18
17Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK1.06.56+24.1613.28
18Maria GrovanOL Tønsberg og omegn1.08.33+25.5313.47
19Ragnhild Mathea HelmersenFet OL1.09.05+26.2513.54
20Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK1.16.49+34.0915.27
21Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn1.17.11+34.3115.31
22Irma ÖstbergAlfta-Ösa OK1.22.07+39.2716.31
23Ella SandbergAlfta-Ösa OK1.28.48+46.0817.52
Lise StrømSandefjord OKbrutt
Emma EngehultNotodden OLikke startet

D 17-C

2 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie BartnesOL Vallset/Stange20.309.42
2Heidi SvalundKonnerud IL25.02+4.3211.51
Marit FollstadVang OLikke startet

D 17-18

5 220 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL51.449.54
2Berthe TesloHadeland OL1.21.56+30.1215.41

D 19-20

5 220 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1.06.4412.47
2Ida Gjermundsdotter UrsetIL BUL-Tromsø1.18.15+11.3114.59

D 21-

6 030 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ellen DavidssonAlfta-Ösa OK57.149.29
2Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK57.30+0.169.32
3Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering59.17+2.039.49
4Helen PalmerByåsen IL1.04.14+7.0010.39
5Malin EijsinkNydalens SK1.12.17+15.0311.59
6Ida Solberg SvenneEiker OL1.12.32+15.1812.01
7Marte Hoff HagenNTNUI1.14.24+17.1012.20
8Eva TesarovaWing OK1.17.03+19.4912.46
9Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.18.33+21.1913.01

D 35-

4 970 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anu ÅkermanHiidenkiertäjät44.358.58
2Anna-Thekla TonjerElverum OK53.53+9.1810.50
3Astrid RiisHolbæk OK58.08+13.3311.41
4Jane Mydland HellandEgersund OK58.42+14.0711.48
5Vibeke Falck HolteFreidig59.55+15.2012.03
Astrid RiisHolbæk OKikke startet

D 40-

4 970 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine Olsen KirkevikHamar OK47.469.36
2Astrid KravdalGjø-Vard OL52.52+5.0610.38
3Helena AxelssonNydalens SK54.21+6.3510.56
4Heidi TronbølFet OL1.00.05+12.1912.05
5Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK1.13.23+25.3714.45
6Mari TaraldrudRaumar Orientering1.34.46+47.0019.04

D 45-

4 590 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF46.1910.05
2Anne UrsetIL BUL-Tromsø50.38+4.1911.01
3Ingjerd SommerstadKongsberg OL51.39+5.2011.15
4Anne Guro NøklebyRingerike OL52.53+6.3411.31
5Larysa MironavaModum OL53.44+7.2511.42
6Sara MathisenPorsgrunn OL54.36+8.1711.53
7Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb55.10+8.5112.01
8Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF57.18+10.5912.29
9May Ingela HopeModum OL1.01.46+15.2713.27
10Ann Elin FlågenHeming Orientering1.03.15+16.5613.46
11Målfrid KonstKristiansand OK1.04.16+17.5714.00
12Marit InngjerdingenHeming Orientering1.05.27+19.0814.15
13Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn1.05.39+19.2014.18
14Kari Tønset GuttvikWing OK1.10.23+24.0415.20
15Gunn Elin RudiHadeland OL1.16.37+30.1816.41
16Line SletnerLillomarka OL1.19.29+33.1017.18

D 50-

4 590 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Økern JensenRingerike OL51.2611.12
2Hege SolerødGjø-Vard OL54.28+3.0211.51
3Kristin SandvenNotodden OL55.23+3.5712.03
4Britt Vangen SandvoldTynset IF55.34+4.0812.06
5Anne Marit BjergaardNydalens SK56.33+5.0712.19
6Tone AlmåsIL Leik57.33+6.0712.32
7Hanne Løver ThonModum OL58.12+6.4612.40
8Sigrun NygårdAsker Skiklubb58.13+6.4712.41
9Hilde ForbordMalvik IL1.02.10+10.4413.32
10Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL1.03.52+12.2613.54
11Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL1.05.23+13.5714.14
12Astrid BrevikStokke IL1.08.24+16.5814.54
13Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.13.14+21.4815.57
14Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK1.14.04+22.3816.08
15Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK1.14.50+23.2416.18
16Monika ÖstbergAlfta-Ösa OK1.19.09+27.4317.14
17Helena BångaAlfta-Ösa OK1.25.14+33.4818.34
18Mai Iren AlmåsIL Leik1.38.27+47.0121.26
Marit Follestad TandbergModum OLdiskvalifisert
Lotta MyhreIL Kollikke startet

D 55-

3 940 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv MeliIL Nansen41.3310.32
2May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering46.58+5.2511.55
3Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering47.02+5.2911.56
4Tiri RebårdSandefjord OK47.07+5.3411.57
5Anne LofthusLillehammer OK47.10+5.3711.58
6Nina-Beate LiabakkByåsen IL53.17+11.4413.31
7Kjersti NarumOL Vallset/Stange55.01+13.2813.57
8Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF56.59+15.2614.27
9Vanja StaffOL Toten-Troll57.35+16.0214.36
10Britt Laila NilsgårdRøros IL58.01+16.2814.43
11Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF59.33+18.0015.06
12Anne Margit BrattenMåren OK1.03.51+22.1816.12
13Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.04.18+22.4516.19
14May Toril MoenOL Trollelg1.08.04+26.3117.16
15Anne DahlNydalens SK1.09.38+28.0517.40
16May Jorunn RognlienModum OL1.20.27+38.5420.25
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OKdiskvalifisert
Kjersti SkantzeTyrving ILdiskvalifisert

D 60-

3 940 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabet ÖströmOK Tyr53.0213.27
2Grete Berge OwrenFreidig55.02+2.0013.58
3Anne Mette NormannTynset IF56.50+3.4814.25
4Eli RingdalenMo OK1.03.21+10.1916.04
5Vigdis HeimlyByåsen IL1.13.06+20.0418.33
Kjellrun SporildMalvik ILikke startet

D 65-

3 940 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger TiltnesTyrving IL51.3613.05
2Berit GrandeFreidig1.20.34+28.5820.26
Kari UndrumElverum OKdiskvalifisert

D 70-

2 980 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilary PalmerNotts OC52.5917.46
2Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange54.33+1.3418.18
3Anne-Lise BrenneOL Trollelg57.19+4.2019.14
4Inger Johanne SimensenOs IL59.15+6.1619.52
5Anne-Lise SletnerTormod Skilag1.08.07+15.0822.51
6Randi Aas FjæstadHamar OK1.14.37+21.3825.02
Ingrid CarlstedtSävedalens AIKbrutt

D 75-

2 980 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid MeliOs IL1.04.0521.30
2Odbjørg NordengRudsbygd IL1.04.18+0.1321.34
3Grete UrsetVingelen IL1.06.08+2.0322.11
4Solveig VingelenVingelen IL1.19.11+15.0626.34
5Birgitte BekkelundRøyken OL1.26.27+22.2229.00
6Anne-Mari HaagensenOs IL1.45.00+40.5535.14
7Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag1.52.09+48.0437.38

H -10

1 660 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eirik Lie BolstadOK Skøynar46.2928.00
0Ole Jacob MyklebustIL Koll20.3712.25
0Jørgen RønningenIL Nansen19.1811.37
0Erik BeitdokkenLillehammer OK14.428.51
0Aksel Tonjer FingarsenElverum OK15.179.12
Silas August ThomsenHolbæk OKikke startet

H 11-12

2 110 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL13.336.25
2Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb15.17+1.447.14
3Sigmund Gustav ØlstadFet OL16.21+2.487.44
4Jan Olav BerganKongsberg OL16.51+3.187.59
5Emil Tonjer FingarsenElverum OK17.43+4.108.23
6Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK18.04+4.318.33
7Rasmus EngehultNotodden OL18.45+5.128.53
8Heine FuglemEmblem IL19.39+6.069.18
9Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK20.24+6.519.40
10Linus HanssonAlfta-Ösa OK21.31+7.5810.11
11Nikolai TesloHadeland OL21.39+8.0610.15
12Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL22.04+8.3110.27
13Marius Lærum HagenTynset IF22.51+9.1810.49
14Benjamin BuhlerMåren OK22.56+9.2310.52
15Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK23.17+9.4411.02
16Sigve Lie BolstadOK Skøynar58.52+45.1927.53
Hallvard Solli OsOs ILbrutt

H 11-12N

1 660 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil ÅkermanHiidenkiertäjät31.2118.53

H 13-14

3 030 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Husebye AamodtFredrikstad SK23.317.45
2Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL25.13+1.428.19
3Simen Gløgård StensrudNittedal OL25.36+2.058.26
4Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL26.30+2.598.44
5Ola DåsnesVang OL28.50+5.199.30
6Martin Christoffer BorgIL Koll29.32+6.019.44
7Johannes Salvesen-LundeIL Koll32.31+9.0010.43
8Eskil BrændenLillomarka OL35.14+11.4311.37
9Anders Næss-UlsethHeming Orientering37.48+14.1712.28
10Imre Overgård FremstadByåsen IL38.28+14.5712.41
11Jakob A. GjedeboOppsal Orientering41.28+17.5713.41
12Herman Bruchmüller SundtByåsen IL41.39+18.0813.44
13Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn41.44+18.1313.46
14Alfred F. HøysæterWing OK42.10+18.3913.54
15Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn45.25+21.5414.59
16Jonas HickenIL Koll46.19+22.4815.17
17Tobias Tronbøl LiumIL Koll46.20+22.4915.17
18Eivind NæveIL Leik46.24+22.5315.18
19Håkon HallanOK Skøynar50.47+27.1616.45
20Oskar HopeModum OL51.02+27.3116.50
21Eirik Olsen KirkevikHamar OK56.37+33.0618.41
22Jørund Solli OsOs IL1.24.53+1.01.2228.00
23Gabriel GjoneSandefjord OK12.32.00+12.08.294.08.11

H 15-16

5 220 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø37.427.13
2Sander Tonjer FingarsenElverum OK38.38+0.567.24
3Teodor Mo HjelsethNydalens SK41.11+3.297.53
4Kasper Bakken UlsethNydalens SK42.56+5.148.13
5Brage TakleKristiansand OK43.03+5.218.14
6Tobias MathisenPorsgrunn OL43.28+5.468.19
7Mats LindaasElverum OK43.45+6.038.22
8Sigurd Saxe SandvikHalden SK45.15+7.338.40
9Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK46.59+9.179.00
10Axel AaldeNydalens SK47.26+9.449.05
11Martin Nøkleby MellingRingerike OL47.40+9.589.07
12Benjamin GjoneSandefjord OK48.15+10.339.14
13Christian Fredrik BorgIL Koll50.50+13.089.44
14Rolf Andreas BergNydalens SK52.00+14.189.57
15Henrik Kaupang LyeLarvik OK52.53+15.1110.07
16Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering56.34+18.5210.50
17Sivert PoppeFredrikstad SK59.23+21.4111.22
18Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL59.37+21.5511.25
19Arne BerganKongsberg OL1.00.48+23.0611.38
20Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig1.01.41+23.5911.49
21Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.04.15+26.3312.18
22Sebastian Rød FeragenTynset IF1.07.04+29.2212.50
23Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL1.09.17+31.3513.16
24Peder HaugaardHalden SK1.10.21+32.3913.28
25Hallgeir BrevikStokke IL1.10.53+33.1113.34
26Magne GuttvikWing OK1.11.05+33.2313.37
27Gaute LindaasElverum OK1.30.30+52.4817.20
28Aksel Lie BolstadOK Skøynar2.11.40+1.33.5825.13
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegnikke startet
Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet

H 17-C

2 110 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Idar LillekrokenFolldal IF16.538.00
2Ivar OlsenKonnerud IL19.27+2.349.13
3Kristian NarumOL Vallset/Stange22.58+6.0510.53
4Martin Aasen WrightOppsal Orientering44.21+27.2821.01
Christian JohnsenLillehammer OKdiskvalifisert

H 17-18

6 030 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter Liabakk EriksenByåsen IL49.368.13
2Håvard VeieOK Skøynar56.40+7.049.23
3Jørgen SchjølbergTynset IF58.53+9.179.45
4Henrik R HoltHedrum OL1.07.25+17.4911.10
5Hallvar HallanOK Skøynar1.13.26+23.5012.10

H 19-20

6 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oscar LyngenFreidig47.457.55
2Bjørn Anders FlågenHeming Orientering49.56+2.118.16
3Rasmus MathisenPorsgrunn OL50.51+3.068.25

H 21-

6 030 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre JohannessenFreidig40.356.43
2Sindre R HoltHedrum OL41.07+0.326.49
3Carl Petter LyngenFrol IL41.14+0.396.50
4Lars Sandstad SkjesetFrol IL43.20+2.457.11
5Øyvind WiggenByåsen IL43.35+3.007.13
6Ola KeiseråsIL Leik45.26+4.517.32
7Olav Andreas RemmenOL Trollelg46.14+5.397.40
8Linus BohmanMalungs OK47.36+7.017.53
9Jan SchmidOL Trollelg47.57+7.227.57
10Beat RothNydalens SK49.47+9.128.15
11Stein Vidar ThunKlæbu IL50.18+9.438.20
12Jonas UnsgårdIL Leik50.51+10.168.25
13Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering51.55+11.208.36
14Linus OlhansÅs-NMBU Orientering52.48+12.138.45
15Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL53.21+12.468.50
16Johannes NarumOL Vallset/Stange56.20+15.459.20
17Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering56.37+16.029.23
18Kenneth MydlandEgersund OK59.31+18.569.52
19Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL59.52+19.179.55
20Halvor LundFreidig1.02.29+21.5410.21
21Pål SkogedalAsker Skiklubb1.02.33+21.5810.22
22Marius StaffOL Toten-Troll1.04.48+24.1310.44
23Vegard LineNydalens SK1.05.12+24.3710.48
24Steinar FrøytlogEgersund OK1.11.37+31.0211.52
Frode KonstTyrving ILikke startet
Bjørn Riset SundbergRøros ILikke startet

H 35-

6 030 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard SundbergStor-Elvdal SK49.078.08
2Andreas DavidssonAlfta-Ösa OK53.12+4.058.49
3Henrik Drange RuudRøyken OL55.17+6.109.10
4Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK1.02.35+13.2810.22
5Alex PedersenOL Trollelg1.13.22+24.1512.10
Audun FingarsenElverum OKdiskvalifisert

H 40-

6 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn KravdalGjø-Vard OL59.559.56
2Jonas NyholmAlfta-Ösa OK1.13.57+14.0212.15
Christer JohanssonAlfta-Ösa OKdiskvalifisert

H 45-

5 220 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bent Olav AamodtFredrikstad SK36.417.01
2Espen DanevadFredrikstad SK40.25+3.447.44
3Anders ÅkermanHiidenkiertäjät41.32+4.517.57
4David LøverModum OL42.26+5.458.07
4Geir SchjølbergTynset IF42.26+5.458.07
6Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL43.59+7.188.25
7Espen RøsteKongsberg OL44.44+8.038.34
8Håkon DåsnesVang OL45.09+8.288.38
9Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK46.12+9.318.51
10Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL47.25+10.449.05
11Stig MellingRingerike OL49.18+12.379.26
12Vegard HansenByåsen IL50.57+14.169.45
13Dag Arne LierIndre Østfold OK54.01+17.2010.20
14Niklas AldinStora Tuna OK54.32+17.5110.26
15Ola BeitdokkenLillehammer OK1.01.00+24.1911.41
16Even ErlienGjø-Vard OL1.02.11+25.3011.54
17Tormod KleppaLillehammer OK1.03.51+27.1012.13
18Morten LøbergOK Fjell1.04.17+27.3612.18
19Robert LadängesAlfta-Ösa OK1.04.48+28.0712.24
20Ståle RuudIndre Østfold OK1.40.45+1.04.0419.18
Svein Anders MelhusSteinkjer OKdiskvalifisert
Kenneth WesterheimStord Orienteringikke startet

H 50-

5 220 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø36.166.56
2Atle PedersenMelhus IL44.06+7.508.26
3Hans Arild SkjevdalRøros IL45.24+9.088.41
4Trond GjelstadSandefjord OK46.11+9.558.50
5Torger HøsøienTynset IF46.21+10.058.52
6Per Olav GulbrandsenLarvik OK49.48+13.329.32
7Christian GløgårdNittedal OL50.41+14.259.42
8Stein Ivar FossMelhus IL50.48+14.329.43
9Terje LarsenHalden SK51.18+15.029.49
10Jan HageIL Leik52.39+16.2310.05
11Magne BrændenLillomarka OL52.48+16.3210.06
12Rune EngehultNotodden OL55.17+19.0110.35
13Arild H ClausenFreidig56.45+20.2910.52
14Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering57.00+20.4410.55
15Øystein WiggenByåsen IL58.49+22.3311.16
16Jon Inge BreenÅlen IL1.00.21+24.0511.33
17Per Ole DahlsrudNydalens SK1.05.32+29.1612.33
18Erik BorgIL Koll1.08.17+32.0113.04
19Pål-Erik LangøigjeltenHamar OK1.10.57+34.4113.35
20Anders FlågenHeming Orientering1.11.57+35.4113.47
21Svein ThorsbergGrue IL1.30.47+54.3117.23
22Pål MyklebustIL Koll1.46.35+1.10.1920.25
Andreas BolstadOK Skøynardiskvalifisert
Tommy OlsenHamar OKdiskvalifisert
Lars EnerhaugenModum OLikke startet

H 55-

4 590 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering45.239.53
2Onno VerberneOL Toten-Troll45.52+0.299.59
3Nils Harald StaffOL Toten-Troll46.18+0.5510.05
4Tore Voss FagervoldBærums Skiklub46.27+1.0410.07
5Per Jacob ØlstadFet OL46.41+1.1810.10
6Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering46.45+1.2210.11
7Frode RobertsenStokke IL46.53+1.3010.12
8Knut HagenByåsen IL47.32+2.0910.21
9Per EngebakkenNord-Østerdal OK49.02+3.3910.40
10Arve LægranSteinkjer OK49.05+3.4210.41
11Gunnar HopeModum OL49.14+3.5110.43
12Leif Kåre BessebergEiker OL49.44+4.2110.50
13Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL49.56+4.3310.52
14Svein UnsgårdIL Leik51.09+5.4611.08
15Johan LundeIL Koll58.17+12.5412.41
16Øyvind HelmersenFet OL59.53+14.3013.02
17Erik SlettumGjø-Vard OL1.03.05+17.4213.44
18Harald OmlandSkien OK1.05.50+20.2714.20
19Olav BakkenØstmarka OK1.07.46+22.2314.45
20Jon KvisliBø OL1.09.36+24.1315.09
21Øystein NytrøByåsen IL1.09.50+24.2715.12
22Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.14.32+29.0916.14
Øistein BøeFana ILikke startet
Sigbjørn ModalsliFossum IFikke startet

H 60-

4 590 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik Næss-UlsethHeming Orientering43.179.25
2Petter GullikstadRøros IL43.50+0.339.32
3Per Einar PedersliOL Trollelg47.25+4.0810.19
4Morten DueMåren OK47.46+4.2910.24
5Frode HjorthHamar OK47.52+4.3510.25
6Arvid MydlandEgersund OK48.45+5.2810.37
7Leif S. ThingsrudØstmarka OK48.50+5.3310.38
8Rolf Helge RøsandNidarøst OK49.51+6.3410.51
9Geir OwrenFreidig49.53+6.3610.52
10Magnar OftenTynset IF50.09+6.5210.55
11Kjell MaroniByåsen IL50.17+7.0010.57
12Edvard DahlOL Vallset/Stange51.14+7.5711.09
13Frode BergersenHamar OK51.25+8.0811.12
14Helge EriksenByåsen IL52.32+9.1511.26
15Harald ØstbyeElverum OK53.08+9.5111.34
16Karl-Erik LindAlfta-Ösa OK54.01+10.4411.46
17Kai MidtskogenBotne SK56.16+12.5912.15
18Jan Kåre VatneMo OK56.35+13.1812.19
19Ørjan Eirik ValestrandFana IL1.00.32+17.1513.11
20Øyvind GylverAsker Skiklubb1.02.29+19.1213.36
21Olav KvittemFreidig1.03.34+20.1713.50
22Don SkantzeTyrving IL1.11.57+28.4015.40

H 65-

3 940 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olov ÖströmOK Tyr36.579.22
2Asbjørn SchjerveLøten o-lag38.58+2.019.53
3Helge SundbergRøros IL39.34+2.3710.02
4Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb40.26+3.2910.15
5Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss43.56+6.5911.09
6Piotr MironauEridan47.20+10.2312.00
7Avle Christen BjørnHamar OK49.24+12.2712.32
8Gisle Nordahl DueMåren OK51.47+14.5013.08
9Arne TiltnesTyrving IL53.11+16.1413.29
10Rolf WærnesOrkanger IF54.40+17.4313.52
11Eivind HøysæterSamnanger IL1.04.57+28.0016.29
12Svein GrønhovdModum OL1.14.54+37.5719.00
Steinar MariussenElverum OKdiskvalifisert

H 70-

3 940 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor TrøanHadeland OL39.109.56
2Peter KlavenessMåren OK49.39+10.2912.36
3Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering54.05+14.5513.43
4Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg54.25+15.1513.48
5John Birger SkansenRudsbygd IL57.06+17.5614.29
6Hans CarlstedtSävedalens AIK1.00.25+21.1515.20
7Kjell GrønhovdModum OL1.01.37+22.2715.38
8Stein Erik EdvardsenElverum OK1.03.11+24.0116.02
9Steinar SimensenOs IL1.10.05+30.5517.47
10Terje MalmHamar OK1.11.35+32.2518.10
11Tormod PrestrudRudsbygd IL1.12.27+33.1718.23
12John Ivar KjellevoldModum OL1.16.54+37.4419.31
13Georg KapperudOppsal Orientering1.43.25+1.04.1526.14
14Erik HaagensenOs IL1.45.05+1.05.5526.40

H 75-

2 980 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigvald RobberstadStord Orientering40.0913.28
2Lars ButtingsrudVingelen IL42.45+2.3614.20
3Bjørn Ivar RyenVingelen IL47.45+7.3616.01
4Einar StensbyLøten o-lag54.47+14.3818.23
5Egil SletnerTormod Skilag55.13+15.0418.31

H 80-

2 980 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders LaugloOL Trollelg43.2814.35
2Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag58.21+14.5319.34
3Mads BergNord-Østerdal OK1.44.10+1.00.4234.57
Arne SvalundØyer-Tretten IFikke startet

Direkte A

2 980 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore SandvikHalden SK43.1714.31
2Hanne StaffNittedal OL45.54+2.3715.24
3Glenn MüllerØstmarka OK47.18+4.0115.52
4Kristian StensrudOL Trollelg49.56+6.3916.45
5Jan Ole FuglemEmblem IL50.14+6.5716.51
6Anna MårsellStora Tuna OK50.44+7.2717.01
7Jørgen ElisenbergHamar OK51.38+8.2117.19
8Fredrik PerssonWing OK53.08+9.5117.49
9Lea-Rebekka TonjerNydalens SK54.08+10.5118.09
10Einar LofthusNydalens SK54.48+11.3118.23
11Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange55.06+11.4918.29
12Helge Grenager SolheimOppsal Orientering55.58+12.4118.46
13Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL57.36+14.1919.19
14Gunnar VeastadLillehammer OK59.55+16.3820.06
15Øyvind BakkenLillehammer OK1.00.02+16.4520.08
16Line Drange RuudRøyken OL1.03.30+20.1321.18
17Arild HeggesetFreidig1.06.40+23.2322.22
18Roger ØstvoldHeming Orientering1.15.19+32.0225.16
19Geir JacobsenLardal OL1.16.26+33.0925.38
20Henning WernøeHamar OK1.17.56+34.3926.09
Yngve MobråthenBotne SKikke startet

Direkte B

2 980 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank SandbergFlyfemkamp29.259.52
2Johannes HøysæterWing OK30.06+0.4110.06
3John Olav NæveIL Leik31.39+2.1410.37
4Svein Olav ÅmotIL Leik35.06+5.4111.46
5Jan Christian BjørnHamar OK37.46+8.2112.40
6Viktor LadängesAlfta-Ösa OK38.05+8.4012.46
7Kirsten Marie LynumOK Skøynar38.46+9.2113.00
8Eivind LangøigjeltenHamar OK38.56+9.3113.03
9Olav HellandEgersund OK40.28+11.0313.34
10Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering40.36+11.1113.37
11Leif JordetVingelen IL41.20+11.5513.52
12Arne GuttvikWing OK42.44+13.1914.20
13Even Falck HolteFreidig43.39+14.1414.38
14Lina Undrum MariussenOppsal Orientering45.15+15.5015.11
15Kirsti Næss OlsenOL Trollelg45.56+16.3115.24
16Solveig KongsrudModum OL46.56+17.3115.44
17Sandra B. RobertsenStokke IL47.21+17.5615.53
18Bente HortenVingelen IL47.59+18.3416.06
19Kirsten GjermstadKonnerud IL48.05+18.4016.08
20Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange48.40+19.1516.19
21Matthew NgOslostudentenes IK48.42+19.1716.20
22Kari Reppesgård HoltHedrum OL48.47+19.2216.22
23Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering48.56+19.3116.25
24Randi BudahlFet OL49.43+20.1816.41
25Kaja GjedeboOppsal Orientering49.47+20.2216.42
26Olaug F MydlandEgersund OK50.34+21.0916.58
27Jane Karine HelmersenFet OL51.09+21.4417.09
28Dagfinn StenvikByåsen IL51.55+22.3017.25
29Knut GjoneSandefjord OK52.22+22.5717.34
30Tina FuglemEmblem IL52.37+23.1217.39
31Jørgen StenvikByåsen IL53.31+24.0617.57
32Vidar AmundalNOTEAM54.06+24.4118.09
33Ingrid Lundin BerganKongsberg OL54.32+25.0718.17
34Sigrun GjoneSandefjord OK56.02+26.3718.48
35Mona Høysæter FenstadWing OK56.22+26.5718.54
36Sofie UndebergetOppsal Orientering58.01+28.3619.28
37Karin BredalslienIL Nansen58.34+29.0919.39
38Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK1.00.39+31.1420.21
39Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn1.00.44+31.1920.22
40Merete OlsenFlyfemkamp1.01.21+31.5620.35
41Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK1.01.42+32.1720.42
42Øystein SkappelLillehammer OK1.02.31+33.0620.58
43Tore LindaasElverum OK1.02.33+33.0820.59
44Heidi Johansson KaislaniemiAlfta-Ösa OK1.03.27+34.0221.17
45Maj-Lisbet RønningFreidig1.06.30+37.0522.18
46Klara StorlerMelhus IL1.06.53+37.2822.26
47Mia EngehultNotodden OL1.07.34+38.0922.40
48John PalmerNotts OC1.09.05+39.4023.10
49Marit Eggen NyaasTynset IF1.11.26+42.0123.58
50Knut FjæstadHamar OK1.11.54+42.2924.07
51Christina ErikssonAlfta-Ösa OK1.15.32+46.0725.20
52Mona Lund VeieOK Skøynar1.18.58+49.3326.29
53Kidus AbiyKOLL1.23.08+53.4327.53
54Vibeke Prestmo ValestrandRisnes IL1.26.43+57.1829.05
55Kendra LollarOK Skøynar1.38.35+1.09.1033.04
56Tone FlægstadOK Skøynar1.40.07+1.10.4233.35
57Bjørg PrestrudRudsbygd IL1.45.01+1.15.3635.14
Trond TaraldsenMalvik ILikke startet
Lill Ramberg SkappelLillehammer OKikke startet
Gunnar SmistadOL Trollelgikke startet

D 15-20B

3 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marion Halvorsen NustadLillehammer OK41.3713.44
2Hege HallanOK Skøynar1.08.32+26.5522.37

H 15-20B

3 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL33.4511.08
2Balder Hasvik LarsenHalden SK38.16+4.3112.37
3Jone Ingebrigt Sirum SamlandSelbu OK55.22+21.3718.16
4Anders TørumSelbu OK57.01+23.1618.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor