Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM langdistanse
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: lørdag 1 juni 2019

N-åpen

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Sigve Lie BolstadOK Skøynarfullført

H 9-10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK27.38
Eirik Lie BolstadOK Skøynar34.07
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering21.11

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Karita MøllerSteinkjer OK1.17.33

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jonas AlstadFrol IL20.56

Utvikling C 10-20

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
William Mitchell IversenVerdal OKikke startet

Direkte C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Heidi StendahlFrol ILdiskvalifisert

H 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Magnus AlstadFrol IL32.18
2Håkon HallanOK Skøynar34.27+2.09
3Ole Andreas VeskeOK Skøynar36.53+4.35
4Aleksander Tanem IversenVerdal OK42.01+9.43
5Filip Mitchell IversenVerdal OK42.18+10.00 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK1.03.38+31.20

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK38.45
2Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK40.53+2.08
3Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering56.49+18.04

Utvikling B 12-20

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Torstein Gjedrem LundVerdal OKikke startet

Direkte B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orientering56.28
2Trond TaraldsenMalvik IL1.11.40+15.12

D 75

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslagikke startet

H 75

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ole Jørgen MjøsundSpillum IL57.43
Lars MauritzsenVaranger Orienteringslagikke startet

D 55

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marit Hæreid SandstadFrol IL56.25

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Trude MarkhusVerdal OK53.19

H 55

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Fritjof SandstadFrol IL59.48

H 65

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Egil EriksenGrong IL49.22
2Karl Arne MelbyeVerdal OK50.45+1.23
3Rolf KarsetSteinkjer OK59.01+9.39

D 45

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK43.57
2Randi JensenFrol IL54.36+10.39
3Hilde ForbordMalvik IL56.43+12.46
4Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering58.40+14.43
5Monica HægstadStjørdals-Blink Orientering1.03.51+19.54

Direkte A

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rolf AlstadFrol IL42.44
2Mari GrevskottFrol IL43.39+0.55
3Arne GrevskottFrol IL46.26+3.42
4Samuel HedlundLånghundra1.18.53+36.09

H 15-16

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK42.43
2Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK52.36+9.53
3Ådne Krogstad StendahlFrol IL1.05.32+22.49
4Vetle Grønvik EkraFreidig1.09.15+26.32
5Iver Gjedrem LundVerdal OK1.21.39+38.56
Aksel Lie BolstadOK Skøynardiskvalifisert

D 17-18

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hege HallanOK Skøynar2.10.18

H 45

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Svein Anders MelhusSteinkjer OK53.29
2Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering55.34+2.05
3Arne OkkenhaugVerdal OK55.50+2.21
4Øyvind SchjelderupWing OK1.01.06+7.37
5Rune StræteWing OK1.05.54+12.25
6Tor Ove HallemVerdal OK1.13.21+19.52
7Kyrre KraftStjørdals-Blink Orientering1.24.51+31.22
Einar LundVerdal OKdiskvalifisert
Inge HafstadVerdal OKikke startet
Jo Severin MatbergFrol ILikke startet

D 21

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Line SundsvikFrol IL1.14.42

H 17-18

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marius MøllerSteinkjer OK1.11.36
2Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering1.25.39+14.03
3Hallvar HallanOK Skøynar1.30.36+19.00

H 35

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hermann LeitheFrol IL1.08.33
2Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering1.15.24+6.51

H 21

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Yngve SkogstadFrol IL1.09.46
2Stian SundsvikFrol IL1.11.58+2.12
3Simon JakobssonFrol IL1.16.08+6.22
4Carl Petter LyngenFrol IL1.18.15+8.29
5Martin VisterFrol IL1.22.20+12.34
6Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.23.03+13.17
7Gisle HolbergOK Skøynar1.31.32+21.46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor