Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Løten Mølles Høstløp 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Løten Mølles Høstløp 2018
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: lørdag 20 oktober 2018

Gør stutt damer

1 650 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiril ReksnesHadeland OL29.5718.09
2Eva StensbyLøten o-lag49.44+19.4730.08
3Maren Bleken RudVang OL55.47+25.5033.48
4Mina Bleken RudVang OL55.48+25.5133.49
5Mari Sørlien StenbergVang OL59.47+29.5036.13
6Kari JessnesVang OL59.50+29.5336.15
7Ester  Sørlien StenbergVang OL1.00.03+30.0636.23
8Turid Norstad OpsahlLøten o-lag1.00.44+30.4736.48

Gør stutt herrer

1 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut AndersenLøten o-lag36.2122.01
2Karl Petter OpsahlLøten o-lag48.05+11.4429.08
Arne Gunnar BarfloLøten o-lagikke startet

Stutt damer

2 330 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda StøengHamar OK48.4520.55
2Inger E. VamnesHamar OK1.06.25+17.4028.30
3Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange1.06.40+17.5528.36

Stutt herrer

2 330 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik HaugenRingsaker OK37.2916.05
2Einar StensbyLøten o-lag39.40+2.1117.01
3Magne SmelandVang OL41.34+4.0517.50
4Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange42.01+4.3218.01
5Sven MarkenLøten o-lag43.59+6.3018.52
6Stein SandakerVang OL44.46+7.1719.12
7Halstein ØdegårdLøten o-lag48.31+11.0220.49
8Knut MartinsenRingsaker OK1.06.20+28.5128.28
9Herleik NylundLøten o-lag1.12.40+35.1131.11
10Ragnar HøsøienRingsaker OK1.19.41+42.1234.11

Mellom damer

3 660 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone Bleken RudVang OL38.0610.24
2Kjersti NarumOL Vallset/Stange46.16+8.1012.38
3Lis DæhliLøten o-lag51.28+13.2214.03
4Anne Karin ElisenbergHamar OK1.07.32+29.2618.27
5Margrethe NilsenHamar OK1.12.45+34.3919.52
6Mette Marit JensenHamar OK1.13.32+35.2620.05
7Sigrid Helene BøgebergLøten o-lag1.23.57+45.5122.56
8Hege HeibergHadeland OL1.31.45+53.3925.04

Mellom herrer

3 660 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arve SmestadLøten o-lag44.1212.04
2Morten StenbergVang OL46.06+1.5412.35
3Arvid BratlieLøten o-lag52.31+8.1914.20
4Espen MelbyNOTEAM52.38+8.2614.22
5Torgeir VoldenLøten o-lag53.28+9.1614.36
6Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering54.45+10.3314.57
7Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering55.22+11.1015.07
8Knut WikstrømRingsaker OK58.31+14.1915.59
9Trond ØieLøten o-lag1.00.54+16.4216.38
10Leif Martin KjosLøten o-lag1.02.00+17.4816.56
11Ove TåsåsenNOTEAM1.08.36+24.2418.44
12Jan Roald BøgebergLøten o-lag1.28.14+44.0224.06
13Jo Randar HolmøyHadeland OL1.34.44+50.3225.53
Johnny JohansenLøten o-lagikke startet

Lang damer

4 640 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag36.087.47
2Sofie JohanssonLøten o-lag37.53+1.458.09
3Evine Westli AndersenLøten o-lag42.44+6.369.12
4Kjersti RønningHamar OK46.57+10.4910.07
5Anne Marit BordalRingsaker OK51.09+15.0111.01
6Eli StensliLøten o-lag1.14.30+38.2216.03

Lang herrer

4 640 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth BilstadVang OL31.576.53
2Yngve VoldenLøten o-lag36.03+4.067.46
3Ove Antvord HaugereidLøten o-lag38.49+6.528.21
4Sigurd DæhliLøten o-lag39.25+7.288.29
5Jan Ola PedersenVang OL39.33+7.368.31
6Pål StenbergVang OL40.53+8.568.48
7Frode HaugHamar OK44.57+13.009.41
8Andreas MeyerNOTEAM48.11+16.1410.23
9Stein Arne NegårdVang OL51.22+19.2511.04
10Tore Borchgrevink AluHamar OK51.24+19.2711.04
11Einar LundHamar OK52.25+20.2811.17
12Einar LienLøten o-lag53.44+21.4711.34
13Bjarne HarkinnHamar OK55.57+24.0012.03
14Ole Hans ØieLøten o-lag56.15+24.1812.07
15Kristian StorsveenLøten o-lag59.47+27.5012.53
16Odd Arne BlystadLøten o-lag1.04.22+32.2513.52
17Kjetil LivenLøten o-lag1.17.29+45.3216.41
Henning WernøeHamar OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor