Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for LOK sprintcup 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: LOK sprintcup 3
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 17 oktober 2018

Herre - A

2 910 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iver RingheimLarvik OK17.336.01
2Lars FremstadLarvik OK18.18+0.456.17
3Jørgen FrøydLarvik OK18.35+1.026.23
4Tom KristensenLarvik OK18.36+1.036.23
5Benjamin GjoneSandefjord OK19.01+1.286.32
6Trond GjelstadSandefjord OK20.04+2.316.53
7Per Olav GulbrandsenLarvik OK20.16+2.436.57
8Henrik Kaupang LyeLarvik OK20.38+3.057.05
9Espen JohnsenHedrum OL20.55+3.227.11
10Ole Petter AasrumLarvik OK21.13+3.407.17
11Asbjørn BrathagenLarvik OK21.53+4.207.31
12Ole Edvard HjortlandLarvik OK22.17+4.447.39
13Knut GjoneSandefjord OK23.07+5.347.56
14Wilson Antonio Culma ManceraLarvik OK25.04+7.318.36
15Elling AakreAndebu IL25.45+8.128.50
16Ole JohanssonPorsgrunn OL29.56+12.2310.17
17Per Øystein AndersenLarvik OK30.07+12.3410.20
18Stig SkogekkerHedrum OL32.42+15.0911.14
19Bjørn Helge CeebergHedrum OL33.47+16.1411.36
20Magne KlovningPorsgrunn OL38.58+21.2513.23
21Tor Eivind EdvardsenLarvik OK39.20+21.4713.30
Oddvar GjelstadSandefjord OKdiskvalifisert
Gabriel GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Ragnar HillestadLardal OLdiskvalifisert
Magnar ReppesgårdHedrum OLdiskvalifisert
Per Henrik ZagarLarvik OKikke startet

Dame - A

2 910 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK20.216.59
2Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK21.42+1.217.27
3Liv SchjervenLardal OL22.02+1.417.34
4Kristin HjortlandLarvik OK22.06+1.457.35
5Mina SchjervenLardal OL22.19+1.587.40
6Agathe BrathagenLarvik OK22.53+2.327.51
7Tone StoklandSandefjord OK23.12+2.517.58
8Tone Sølie LysnesHedrum OL24.47+4.268.30
9Mie ZagarLarvik OK25.40+5.198.49
10Iril RingheimLarvik OK26.10+5.498.59
11Ida Sofie HjortlandLarvik OK26.33+6.129.07
12Celine Vik OlsenLarvik OK27.39+7.189.30
13Linda BrathagenLarvik OK27.47+7.269.32
14Elin BordøyHedrum OL28.59+8.389.57
15Vigdis Bakken HamreLarvik OK30.15+9.5410.23
16Kristine Sjøvold JohnsenLarvik OK30.16+9.5510.24
17Pernille ZagarLarvik OK30.27+10.0610.27
18Kristin JohanssonHedrum OL32.41+12.2011.13
19Gerd LangsethLarvik OK34.12+13.5111.45
20Elisabeth RødAndebu IL36.35+16.1412.34
21Eli KlovningPorsgrunn OL39.44+19.2313.39
22Inger Marie JohannsonPorsgrunn OL44.51+24.3015.24
Thelma BrathagenLarvik OKdiskvalifisert
Maren Sofie FremstadLarvik OKikke startet

Herre - C

1 720 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Kaupang LyeLarvik OK15.559.15
2Helge HalvorsenLarvik OK28.24+12.2916.30

Dame - C

1 720 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin Sjøvold JohnsenLarvik OK18.3410.47
2Sigrid Bakken HamreLarvik OK18.42+0.0810.52
3Kristine Sparre KnudsenStokke IL22.12+3.3812.54
4Line LyeLarvik OK22.57+4.2313.20
5Anna Strøm JuliussenSandefjord OK23.41+5.0713.46
6Anne Gro StyrvoldLarvik OK25.51+7.1715.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor