Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hemingløpet med Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hemingløpet med Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: søndag 18 august 2019

N-åpen

1 800 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Erling AndreasssenHeming Orienteringfullført
Kasper ArnstsenHeming Orienteringfullført
Amalie BirkelundAsker Skiklubbfullført
Frithjof BraavlieHeming Orienteringfullført
Elise BullHeming Orienteringfullført
Marie Fosser-KildalHeming Orienteringfullført
Oliver GjethammerHeming Orienteringfullført
Marie HjelmstadBækkelaget Sportsklubbfullført
Embrik HolmenNOTEAMfullført
Isabelle HopsnesFossum IFfullført
Ove InngjerdingenIL Kollfullført
Bjørn Kalleson RødOppsal Orienteringfullført
Sverre Kjenseth GlendrangeNittedal fullført
Sverre KjensethNittedal fullført
Sindre Klausen VegganFossum IFfullført
Vemund Klausen VegganNOTEAMfullført
Jens Peder Lillerud SlagsvoldHeming Orienteringfullført
Ildrid MestadRøyken OLfullført
Simen Mortensen LianIL Kollfullført
Ida Øvrebø MyrvoldHeming Orienteringfullført
Silje Nilsen BergFossum IFfullført
Lauritz Nissen HellerudIL Kollfullført
Thomas Nissen HellerudIL Kollfullført
Esten Valentin NybråtenTyrving ILfullført
Max Alexander NybråtenTyrving ILfullført
Mads Nygård ThorsengFossum IFfullført
Sigve RognehaugHeming Orienteringfullført
Hilde SalvesenIL Kollfullført
Aleksander SkjerveNOTEAMfullført
Solveig SlagsvollHeming Orienteringfullført
Ellinor ThommessenHeming Orienteringfullført
Ava Viktoria ValioIL Kollfullført
Sigurd Bos-HaugenHeming Orienteringikke startet
Bjørn Ingmar GreenNydalens SKikke startet
Elias MolundTyrving ILikke startet
Aksel Nissen HellerudIL Kollikke startet

D 9-10

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Eline KravdalGjø-Vard OL35.3719.47
Annika Næss-UlsethHeming Orientering39.2021.51
Sine WallbergHeming Orientering11.15.006.15.00
Simen Kjenseth GlendrangeNittedal ikke startet

D 11-12

2 500 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henni Hattestad KristensenHeming Orientering29.2811.47
2Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb39.01+9.3315.36
3Ingrid JebsenHeming Orientering40.27+10.5916.10
4Selma WhiteSøgne og Songdalen OK40.35+11.0716.14
5Guro BrændenLillomarka OL41.26+11.5816.34
6Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering46.07+16.3918.26
7Silje Andresen SkotteFossum IF46.34+17.0618.37
8Silja BerstadHeming Orientering48.50+19.2219.32
9Iben Johansen-BarliOppsal Orientering49.15+19.4719.42
10Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering50.17+20.4920.06
11Charlotte HopsnesFossum IF52.04+22.3620.49
12Caroline SlungaardHeming Orientering54.29+25.0121.47
13Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK1.06.38+37.1026.39
14Sarah AndreassenHeming Orientering1.06.49+37.2126.43
15Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1.16.23+46.5530.33
16Hannah Rasmussen BraadlieHeming Orientering1.30.10+1.00.4236.04
Tuva Wilkens JernbergNydalens SKikke startet
Kristine WoldeneFossum IFikke startet

D 13-14

3 300 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering30.189.10
2Eira Skaarer WiklundNydalens SK32.02+1.449.42
3Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb33.04+2.4610.01
4Marie ScheeleNydalens SK33.49+3.3110.14
5Mari AarsethNydalens SK35.10+4.5210.39
6Signe HoloFossum IF36.12+5.5410.58
7Marie KravdalGjø-Vard OL36.33+6.1511.04
8Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering36.47+6.2911.08
9Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb37.40+7.2211.24
10Ane HustvedtOppsal Orientering38.14+7.5611.35
11Nora Christine HansenAsker Skiklubb39.05+8.4711.50
12Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering39.22+9.0411.55
13Elise ThorsengFossum IF40.42+10.2412.20
14Gunde TumelionisFossum IF41.16+10.5812.30
15Astrid YtterbøAsker Skiklubb41.56+11.3812.42
16Anne ØstvoldHeming Orientering42.39+12.2112.55
17Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering42.51+12.3312.59
18Anna Mæhre TorjussenFossum IF44.46+14.2813.33
19Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK45.22+15.0413.44
20Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering48.49+18.3114.47
21Mari KallesonOppsal Orientering51.49+21.3115.42
22Emilie RehnKolbotn og Skimt OL52.05+21.4715.46
23Pernille Nor-WollØstmarka OK59.54+29.3618.09
24Martine Arntzen HaugØstmarka OK1.11.13+40.5521.34
25Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.12.12+41.5421.52
26Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL1.17.31+47.1323.29
Pauline MyklebustIL Kollikke startet
Hanne Wærp HaugeNydalens SKikke startet

D 15-16

3 500 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK32.409.20
2Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL32.51+0.119.23
3Netta Bar-NathanLillomarka OL35.07+2.2710.02
4Marie SaugestadNydalens SK37.09+4.2910.36
5Ragnhild Mathea HelmersenFet OL37.16+4.3610.38
6Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK37.23+4.4310.40
7Linnea HolstTyrving IL37.45+5.0510.47
8Johanne Rognerud BøeFossum IF38.51+6.1111.06
9Kajsa Meyer LarssonTyrving IL39.11+6.3111.11
10Ida Marie FlågenHeming Orientering39.27+6.4711.16
11Mari BrendeFossum IF41.39+8.5911.54
12Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF42.31+9.5112.08
13Helene Bjørkvold JendalFossum IF42.49+10.0912.14
14Eileen BjanesTyrving IL44.20+11.4012.40
15Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering45.10+12.3012.54
16Julie BerntzenFet OL45.12+12.3212.54
17Hannah Syrdal ØenHeming Orientering47.51+15.1113.40
18Elise Wærp HaugeNydalens SK47.56+15.1613.41
19Hanna RehnKolbotn og Skimt OL48.45+16.0513.55
20Selma Tørudbakken JendalFossum IF54.31+21.5115.34
21Ragnhild Blom HagenFossum IF55.34+22.5415.52
22Luciana Maria SvadsMåren OK57.05+24.2516.18
23Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb58.50+26.1016.48
24Ella BerstadHeming Orientering1.04.23+31.4318.23
25Noor Dirro-HeluMåren OK1.08.59+36.1919.42
Kristine SolbakkenTyrving ILdiskvalifisert
Inga Skaarer WiklundNydalens SKikke startet
Vida Helland-HansenTyrving ILikke startet
Aurora Wilkens JernbergNydalens SKikke startet
Johanne Rognerud BøeFossum IFikke startet
Kathinka Zahl HagenFossum IFikke startet

D 17-20

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina KallesonOppsal Orientering47.0911.13
2Iris HolstTyrving IL1.04.11+17.0215.16

D 21-

4 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria BrodinFossum IF47.2311.01
2Emma GreenNydalens SK50.29+3.0611.44
3Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering53.58+6.3512.33
4Anna BrodinSävedalens AIK1.02.57+15.3414.38

D 40-

4 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering49.5811.53
2Helena AxelssonNydalens SK51.58+2.0012.22
3Kristin Nergaard BergFossum IF58.47+8.4913.59
4Jitka SvobodovaUSK Prague1.09.07+19.0916.27
5Nina BirkelundAsker Skiklubb1.17.20+27.2218.24
6Line Bar-NathanLillomarka OL1.19.46+29.4818.59
7Trude HansenBerger og Svelvik OL1.27.46+37.4820.53

D 45-

4 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb51.5212.20
2Bodil NordenströmFossum IF52.03+0.1112.23
3Audrun UtskarpenIL GeoForm53.54+2.0212.50
4Elin KallesonOppsal Orientering55.23+3.3113.11
5Kine DirroMåren OK56.13+4.2113.23
6Katrine BakkeFossum IF1.05.48+13.5615.40
7Elisabeth MyhreTyrving IL1.09.00+17.0816.25
Bente Kristin HopsnesFossum IFdiskvalifisert

D 50-

3 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK35.4610.31
2Nora SkauenTyrving IL41.25+5.3912.10
3Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK43.24+7.3812.45
4Eldri HoloFossum IF1.00.12+24.2617.42
5Ida SyversenRøyken OL1.06.51+31.0519.39
6Jane Karine HelmersenFet OL1.10.38+34.5220.46
Åshild FlatebakkenTyrving ILdiskvalifisert
Lotta MyhreIL Kollikke startet

D 55-

3 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK40.1511.50
2Kjersti HovFossum IF40.29+0.1411.54
3Trude FixdalIL Koll41.42+1.2712.15
4Kjersti SkantzeTyrving IL46.40+6.2513.43
5Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL46.55+6.4013.47
6Sharon BroadwellIL GeoForm52.54+12.3915.33
7Randi NicolaisenAsker Skiklubb57.50+17.3517.00
8Tone Jahren HerudFossum IF1.01.03+20.4817.57

D 60-

2 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche HultgreenTyrving IL39.2114.34
2Heidi FalckTyrving IL41.28+2.0715.21
3Berit BergeTyrving IL44.00+4.3916.17
4Janet CronckNOTEAM1.20.32+41.1129.49
5Ingeborg BakkenMåren OK2.06.48+1.27.2746.57

D 70-

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF37.4415.43
2Marit TyldumRudsbygd IL41.33+3.4917.18
3Aase Tove GoldenMåren OK1.06.41+28.5727.47
4Aud I SpjelkavikTyrving IL1.19.26+41.4233.05
Liv FeiringHamar OKdiskvalifisert
Gunn Kari HygenFreidigdiskvalifisert

D 80-

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF52.0521.42
2Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1.01.43+9.3825.42
3Eva FixdalHeming Orientering1.44.48+52.4343.40

H 9-10

1 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Iver AarsethNydalens SK20.5711.38
Jakob Weider EgnerFossum IF34.0918.58
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering25.2614.07
Herman Finstad LandTyrving IL28.2715.48
Håkon Juell LarsenTyrving IL22.1812.23
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL39.1121.46
Marius Vikingsen NerhusFossum IF1.00.2433.33
Simen ÅnensenOppsal Orientering31.0617.16
August Myklebust LeopolderIL Kollikke startet
Ole Jacob MyklebustIL Kollikke startet

H 11-12

2 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL28.0511.14
2Jacob Finstad LandTyrving IL32.55+4.5013.10
3Ask Felland SætnanFossum IF33.08+5.0313.15
4Aksel Victor SanchisHeming Orientering44.44+16.3917.53
5Eskil OlaussenOppsal Orientering47.02+18.5718.48
6Otto Figenschou PiraHeming Orientering57.05+29.0022.50
7Frode WallbergHeming Orientering58.07+30.0223.14
8Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering59.03+30.5823.37
9Erlend MyhreTyrving IL1.07.46+39.4127.06
Mikkel MichelsenFossum IFikke startet

H 13-14

3 300 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL25.057.36
2Martin Christoffer BorgIL Koll27.10+2.058.13
3Sondre OlaussenOppsal Orientering29.11+4.068.50
4Christoffer ÅnensenOppsal Orientering30.25+5.209.13
5Erlend OtterleiØstmarka OK31.25+6.209.31
6Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK33.58+8.5310.17
7Per Noah SommerheinNydalens SK36.28+11.2311.03
8Kevin RommetvedtRaumar Orientering36.31+11.2611.03
9Eskil BrændenLillomarka OL37.44+12.3911.26
10Tobias Tronbøl LiumIL Koll38.52+13.4711.46
11Mathias BirkelundAsker Skiklubb39.22+14.1711.55
12Håvard EikRaumar Orientering39.25+14.2011.56
13Nov Bar-NathanLillomarka OL40.30+15.2512.16
14Håvard RønningenØstmarka OK41.07+16.0212.27
15Anders Næss-UlsethHeming Orientering42.25+17.2012.51
16Jonas HickenIL Koll45.03+19.5813.39
17Marius Juell LarsenTyrving IL45.05+20.0013.39
18Henning ReichenbachOppsal Orientering46.36+21.3114.07
19Johannes Salvesen-LundeIL Koll48.46+23.4114.46
20Jakob A. GjedeboOppsal Orientering48.53+23.4814.48
21Alvin Andersen MariboRaumar Orientering50.43+25.3815.22
22Mikkel RastadAsker Skiklubb52.55+27.5016.02
23Andreas SandernesØstmarka OK56.37+31.3217.09
24Erlend BakkeFossum IF1.21.54+56.4924.49
25Einar ØstvoldHeming Orientering1.29.49+1.04.4427.13 Last ned GPS-spor i gpx-format
26Max Skjerpen HusebyNydalens SK1.33.02+1.07.5728.11
Mathias LinløkkenØstmarka OKikke startet

H 15-16

4 200 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Philip Lehmann RomørenFossum IF34.028.06
2Markus RichterSandnes IL (Rogaland)37.16+3.148.52
3Axel AaldeNydalens SK37.30+3.288.55
4Christian Fredrik BorgIL Koll38.17+4.159.06
5Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)38.26+4.249.09
6Anselm ReichenbachOppsal Orientering38.32+4.309.10
7Gaute BerganNydalens SK39.15+5.139.20
8Sindre Vie StrislandFossum IF41.20+7.189.50
9Mikael BirkelundAsker Skiklubb41.49+7.479.57
10Eirik Vie StrislandFossum IF43.37+9.3510.23
11Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb43.48+9.4610.25
12Rolf Andreas BergNydalens SK44.11+10.0910.31
13Kasper Bakken UlsethNydalens SK45.01+10.5910.43
14Kristian Juell LarsenTyrving IL45.11+11.0910.45
15Ask OlaussenOppsal Orientering47.19+13.1711.15
16Sigurd RødnesOppsal Orientering47.46+13.4411.22
17Birk Felland SætnanFossum IF50.20+16.1811.59
18Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)53.29+19.2712.44
19Martin Størmer-AntonsenNydalens SK53.54+19.5212.50
20Jonas AarsethNydalens SK58.50+24.4814.00
21Jakob RastadAsker Skiklubb59.32+25.3014.10
22Vilmer NybergAsker Skiklubb59.33+25.3114.10
23Elias StubberudNydalens SK1.01.08+27.0614.33
24Børge Nilsen BergFossum IF1.06.11+32.0915.45
25Mathias NyhaugAsker Skiklubb1.15.50+41.4818.03
26Paul Johan SlungaardHeming Orientering1.20.09+46.0719.05
27Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.20.54+46.5219.15
Teodor Mo HjelsethNydalens SKikke startet
Martin Nøkleby MellingRingerike OLikke startet
Gustav Andresen SkotteFossum IFikke startet
Marius E. AamodtOppsal Orienteringikke startet

H 17-20

4 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin BirkelundAsker Skiklubb41.379.40
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb43.08+1.3110.01
3Andreas Juell LarsenTyrving IL46.27+4.5010.48
4Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb58.03+16.2613.30
5Tor Magnus GrøstadØstmarka OK1.02.56+21.1914.38

H 21-

5 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL52.529.26
2Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.11.44+18.5212.48
3John RundeKristiansand OK1.12.48+19.5613.00
Dag Steinar RagvinBø OLikke startet

H 40-

4 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn KravdalGjø-Vard OL40.429.27
2Erik RåbergFossum IF49.40+8.5811.33
3Jan Øyvind WoldeneFossum IF53.26+12.4412.25
4Morten Herman VogtKonnerud IL1.00.44+20.0214.07
Assaf Bar-NathanLillomarka OLikke startet

H 45-

4 300 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn Blom-HagenFossum IF35.158.11
2Harald BakkeFossum IF37.54+2.398.48
3Gard LindsethNydalens SK38.38+3.238.59
4Morten MoslandOppsal Orientering41.20+6.059.36
5Bjørn HaugeNydalens SK42.29+7.149.52
6Knut Jostein SætnanFossum IF46.03+10.4810.42
7Eilert AamodtOppsal Orientering47.03+11.4810.56
8Audun HvenekildeOppsal Orientering48.46+13.3111.20
9Ståle HeitmannFossum IF49.02+13.4711.24
10Tellef Juell LarsenTyrving IL51.53+16.3812.03
11Raymond BerntzenFet OL59.32+24.1713.50
12Fredrik SaugestadNydalens SK1.01.18+26.0314.15
13Martin ReichenbachOppsal Orientering1.02.15+27.0014.28
14Haakon DolvenAsker Skiklubb1.04.59+29.4415.06
15Hans Olav HygenØstmarka OK1.05.44+30.2915.17
16Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering1.08.11+32.5615.51
17Arild NyhaugAsker Skiklubb1.14.32+39.1717.20
18Audun HvenekildeOppsal Orientering1.16.40+41.2517.49
Ola NilsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Petr Bo¿ánekUSK Pragueikke startet

H 50-

4 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ottar WiklundNydalens SK42.1910.04
2Guttorm EggeIL GeoForm44.37+2.1810.37
3Jan Tore HenriksenNydalens SK45.11+2.5210.45
4Magne BrændenLillomarka OL49.52+7.3311.52
5Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)51.50+9.3112.20
6Erlend RehnKolbotn og Skimt OL52.20+10.0112.27
7Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)56.24+14.0513.25
8Lars Erik GjeinFossum IF59.44+17.2514.13
9Erik BorgIL Koll1.07.47+25.2816.08
10Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL1.11.19+29.0016.58
11Jens Christian HolstTyrving IL1.15.09+32.5017.53
12Arne KongsnesOppsal Orientering1.20.03+37.4419.03
Pål MyklebustIL Kollikke startet
Stein H. HagenFossum IFikke startet
Per Ivar SveheimOdal OL - Orienteringikke startet

H 55-

4 200 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein HoloFossum IF41.189.50
2Tore KjølsethNydalens SK41.50+0.329.57
3Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering43.55+2.3710.27
4Håkon JendalFossum IF47.11+5.5311.14
5Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb49.59+8.4111.54
6Øyvind HelmersenFet OL59.34+18.1614.10
7Torkjel NesheimTyrving IL1.07.08+25.5015.59
Olav BakkenØstmarka OKdiskvalifisert
Per KaarbyNOTEAMdiskvalifisert
Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OLikke startet

H 60-

3 400 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Richard Zeiner-GundersenFossum IF35.5810.34
2Petter NæssOppsal Orientering37.40+1.4211.04
3Martin GranlyLillomarka OL38.09+2.1111.13
4Are EriksenOslostudentenes IK40.45+4.4711.59
5Jon LahlumIL GeoForm41.44+5.4612.16
6Vidar BerteigIL GeoForm43.15+7.1712.43
7Don SkantzeTyrving IL46.56+10.5813.48
8Johan SwärdHadeland OL49.13+13.1514.28
9Per Hermann KrøgerMåren OK1.01.13+25.1518.00
10Jon HerudFossum IF1.46.22+1.10.2431.17
Øyvind Roger HansenRøyken OLikke startet
Erik NæssØstmarka OKikke startet

H 70-

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL30.5511.27
2Trygve LølandBirkenes IL42.02+11.0715.34
3Roar BjordalOppsal Orientering45.18+14.2316.46
4Bjørn SpjelkavikTyrving IL51.25+20.3019.02
5Lars Martin GjeinStokke IL58.18+27.2321.35
6Øystein MadsenHaugerud IF1.18.55+48.0029.13
Trond FeiringHamar OKdiskvalifisert
Hasse BergstrømTyrving ILikke startet

H 80-

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon TyldumRudsbygd IL33.5114.06
2Bjørn EgnerHeming Orientering39.15+5.2416.21
3Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.26.18+52.2735.57

Utvikling N

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering31.3417.32
0Andrea Haugmoen MoHeming Orientering28.2315.46

Utvikling C

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Askil MestadRøyken OL52.3421.01
2Magnus MolundTyrving IL1.03.17+10.4325.18

Utvikling B

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Carmen DirroMåren OKdiskvalifisert

Direkte C

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL36.3914.39
2Hedvig Nyberg-HansenFossum IF37.24+0.4514.57
3Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering39.44+3.0515.53
4Felix ByeNydalens SK42.46+6.0717.06
4Inger FinstadRaumar Orientering42.46+6.0717.06
6Gunnar RåbergOk Tyr48.43+12.0419.29
7Lotta RåbergOk Tyr48.52+12.1319.32
8Katrine SolbakkenTyrving IL49.03+12.2419.37
9Ingerid KjerkreitNOTEAM50.21+13.4220.08
10Nina Elise EikRaumar Orientering52.29+15.5020.59

Direkte B

2 900 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SommerheinFossum IF30.0510.22
2Terje BrendeFossum IF43.22+13.1714.57
3Henrik SivertsgårdNOTEAM43.40+13.3515.03
4Linus VesterlundNOTEAM44.45+14.4015.25
5Runa KallesonOppsal Orientering45.18+15.1315.37
6Hilde JarstadmarkenØstmarka OK45.43+15.3815.45
7Heidi BjordalOppsal Orientering47.22+17.1716.20
8Thomas BjanesTyrving IL47.43+17.3816.27
9Egil HusethKamp Vestheim49.35+19.3017.05
10John Harald JohansenOppsal Orientering50.04+19.5917.15
11Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering50.36+20.3117.26
12Isabelle Morstøl ØvremoNOTEAM51.47+21.4217.51
13Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering53.49+23.4418.33
14Per Anders YtterbøAsker Skiklubb55.18+25.1319.04
15Ole Martin KarrevikNOTEAM55.50+25.4519.15
16Elisabeth MeyerTyrving IL58.20+28.1520.06
17Torbjørn DalløkkenTynset1.00.58+30.5321.01
18Hanne BrendeFossum IF1.08.08+38.0323.29
19Yvonne FosserHeming Orientering1.14.07+44.0225.33
20Nina WoldeneFossum IF1.14.33+44.2825.42
21Vera HalsaaAsker Skiklubb1.17.58+47.5326.53
22Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK1.18.43+48.3827.08
23Sara Maria AllenNOTEAM1.19.52+49.4727.32
Kari Tvete InngjerdingenIL Kollikke startet
Siv Susanne JystadØstmarka OKikke startet
Maria AhlmanNOTEAMikke startet

Direkte A

4 200 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein PettersenNydalens SK34.028.06
2Øyvind LundRaumar Orientering42.09+8.0710.02
3Arild AndresenFossum IF46.15+12.1311.00
4Yngvar ChristiansenBækkelaget Sportsklubb47.49+13.4711.23
5Cassie TrewinTyrving IL49.05+15.0311.41
6Thomas BedinNOTEAM50.03+16.0111.55
7Anne Marie BlekenBækkelaget Sportsklubb50.42+16.4012.04
8Bjørn GrindeIL GeoForm51.21+17.1912.13
9Ane KjensethNittedal 51.25+17.2312.14
10Paul SolheimNOTEAM52.39+18.3712.32
11Heidi TronbølFet OL55.56+21.5413.19
12Kjetil MolundTyrving IL58.07+24.0513.50
13Arne LianIL Koll58.58+24.5614.02
14Geir Johan AndersenRaumar Orientering1.00.22+26.2014.22
15Katrine Finstad LandTyrving IL1.03.49+29.4715.11
16Berit HerstadBækkelaget Sportsklubb1.04.12+30.1015.17
17Terje MelsomFossum IF1.04.16+30.1415.18
18Helge Grenager SolheimOppsal Orientering1.06.09+32.0715.45
19Charlotte SanchisHeming Orientering1.06.15+32.1315.46
20Tor Halvor BolkesjøBækkelaget Sportsklubb1.08.28+34.2616.18
21Liv KlemetsauneFossum IF1.08.57+34.5516.25
22Uno HanshinNOTEAM1.14.07+40.0517.38
23Ivar MestadRøyken OL1.17.28+43.2618.26
24Steinar HansenLillomarka OL1.18.48+44.4618.45
25Rune ScheeleNydalens SK1.29.16+55.1421.15
26Rolf BergNydalens SK1.29.35+55.3321.19
27Åse MestadLillomarka OL1.35.14+1.01.1222.40
28Elin SvardHadeland OL2.04.11+1.30.0929.34
Jon Brradlie RasmussenHeming Orienteringdiskvalifisert
Per Ola UlsethNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor