Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Ås-NMBU Orientering

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Ås-NMBU Orientering
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: søndag 28 oktober 2018

D 11-12

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin GjetangerMåren OK1.05.5623.32

D 13-16C

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iselin HermoÅs-NMBU Orientering1.02.2722.18

H 13-16C

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend FagerliMåren OK27.209.45
2Benjamin BuhlerMåren OK57.35+30.1520.33

H 15-16

6 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering51.078.14

D17-

4 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering48.479.57
2Ingvild Paulsen VieÅs-NMBU Orientering53.01+4.1410.49
3Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering54.57+6.1011.12
4Linn Mei WaalerMåren OK55.05+6.1811.14
5Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1.19.42+30.5516.15
6Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.32.36+43.4918.53
7Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.38.06+49.1920.01
Anne NilsenÅs-NMBU Orienteringikke startet

H17-

6 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linus OlhansÅs-NMBU Orientering55.328.57
2Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering55.55+0.239.01
3Audun BjerknesMåren OK59.02+3.309.31
4Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering1.03.56+8.2410.18
5Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering1.05.48+10.1610.36
6Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering1.09.54+14.2211.16
7Thomas TubbehaugenOK Moss1.10.55+15.2311.26
8Lars Petter EndresenMåren OK1.14.25+18.5312.00 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL1.16.48+21.1612.23
10Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.16.57+21.2512.24
11Peter KlavenessMåren OK1.21.30+25.5813.08
12Morten KongsbergIL Tyrving1.25.52+30.2013.50
13Lasse Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering1.51.42+56.1018.00

N-åpen

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Lea HaugÅs-NMBU Orientering27.0420.49
Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orienteringikke startet

C-åpen

2 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK53.4119.10
2Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering58.31+4.5020.53
3Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering58.51+5.1021.01
4Jens StoraunetÅs-NMBU Orientering59.18+5.3721.10
5Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering1.01.59+8.1822.08
6Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering1.04.05+10.2422.53

B Lang Lett

3 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas GjetangerMåren OK37.169.48
2Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering38.46+1.3010.12
3Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering39.50+2.3410.28
4Marianne SiegelÅs IL47.41+10.2512.32
5Magnus EndresenMåren OK49.12+11.5612.56
6Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering50.24+13.0813.15
7Judit BanfiÅs-NMBU Orientering50.33+13.1713.18

D -12N

1 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Dalma BanfiÅs-NMBU Orientering32.2924.59

H -12N

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Håvard EndresenMåren OK18.3014.13
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering9.217.11

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor