Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårløpet
Arrangørorganisasjon: Stjørdals-Blink Orientering
Dato: søndag 5 mai 2019

Klasser: Visa alla | N-åpen | D 9-10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H 9-10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80- | U - N | U - C | U - B | Direkte A | Direkte C | Direkte B

Freidig

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Heidi ArnesenD 50-38.4212.19
1Kristoffer Strømdal WikH 13-1419.327.50
1Hanne SandstadD 21-43.538.32
1Tomas EidsmoH 40-40.137.49
2Vemund MølnvikH 15-1646.03+7.4711.09
2Alf Petter LynumH 13-1429.00+9.2811.38
2Una KittilsenD 13-1428.39+1.5411.30
2Johan IvarssonH 40-40.57+0.447.58
3Kasper Sæterhaug KnudsenH 15-1646.38+8.2211.17
3Vegard KittilsenH 17-2039.34+1.057.41
3Anders WaageH 70-34.25+2.4013.52
3Maria Strømdal WikD 13-1429.14+2.2911.44
3Tina Strømdal WikD 40-1.05.12+24.0115.47
3Lars HalvorsenDirekte B43.10+2.3817.20
3Jørgen TegdanH 40-42.29+2.168.15
4Tristan HalvorsenH 13-1431.11+11.3912.31
4Mattis HoltH 21-1.00.56+5.007.59
4Nils Olav VennevikH 70-37.23+5.3815.04
4Tora KittilsenD 13-1431.21+4.3612.35
4Pål KittilsenH 40-42.40+2.278.18
5Kristian Fredrik LynumH 17-2042.43+4.148.18
5Ingvil SnøfuglDirekte B49.28+8.5619.51
6Mats EidsmoH 17-2043.13+4.448.24
6Ine Bohnhorst TegdanD 13-1434.16+7.3113.45
7Lars SandstadH 17-2044.03+5.348.34
7Lina Storler SnøfuglD 13-1435.06+8.2114.05
7Olle MalmringDirekte A49.16+19.2111.55
8Ludvik Storler SnøfuglH 13-1452.42+33.1021.09
8Nora HalvorsenD 13-1447.16+20.3118.58
9Maja Sæterhaug KnudsenD 11-1233.07+17.0919.42
10Kjetil MølnvikH 21-1.07.13+11.178.49
18Jørgen FiskumH 21-1.12.23+16.279.29
Eystein AskeN-åpenfullført
Endre KroghN-åpenfullført
Linus Fossum MalmringN-åpenfullført
Irene Storler SnøfuglN-åpenfullført
Marit Storler SnøfuglN-åpenfullført
Sigve Bohnhorst TegdanH 9-1023.3114.58
Marita AskeD 13-14diskvalifisert
Håkon HolstadH 17-20ikke startet
Gisle JohansonH 50-ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor