Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Natt 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Natt 2018
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 16 oktober 2018

H 9-12 Nybegynner

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kasper Krohn MørlandOppsal Orienteringfullført
Eskil OlaussenOppsal Orienteringfullført

N-Åpen

1 800 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Mari Våland AlmåsOppsal Orienteringfullført
Oskar ArnesenOppsal Orienteringfullført
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orienteringfullført
Oscar K. EnggravOppsal Orienteringfullført
Magnus Syversen GihleOppsal Orienteringfullført
Vemund GrimmerOppsal Orienteringfullført
Øyvind Andreas HaslundOppsal Orienteringfullført
Selja HylbakOppsal Orienteringfullført
Marte Krohn MørlandOppsal Orienteringfullført
Nils NikolaisenOppsal Orienteringfullført
Tomine RavnOppsal Orienteringfullført
Ingeborg RødhjellOppsal Orienteringfullført
Jakob SolemOppsal Orienteringfullført
Ester Sørbrøden StoksetOppsal Orienteringfullført
Simen ÅnensenOppsal Orienteringikke startet

D 9-12C

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering40.3616.55 Last ned GPS-spor i gpx-format
Synne Syversen GihleOppsal Orientering49.2620.35
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering38.4116.07
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering38.3116.02
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering49.2820.36
Mari KallesonOppsal Orientering38.5916.14
Åse LuråsOppsal Orientering39.2716.26
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering39.1316.20
Erika A. GjedeboOppsal Orienteringikke startet

H 9-12C

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering29.0712.07
Vemund O HatlenOppsal Orientering36.5315.22
Alfred NikolaisenOppsal Orientering41.1717.12
Gabriel SolemOppsal Orientering36.5515.22
Eivind VågsnesOppsal Orientering41.1217.10
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering20.568.43
Sondre OlaussenOppsal Orienteringikke startet

C Åpen

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birk ThorstensenOppsal Orientering53.3122.17
2Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering54.34+1.0322.44
3Jesper Lunde Storløkken56.14+2.4323.25
4Emil Sønstabø BerglundOppsal Orientering56.21+2.5023.28

D 15-16

5 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amélie AamodtOppsal Orientering1.09.2913.37
2Tina KallesonOppsal Orientering1.19.24+9.5515.34
3Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering1.27.03+17.3417.04

B Åpen

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge Grenager SolheimOppsal Orientering51.5114.00
2Henning ReichenbachOppsal Orientering55.17+3.2614.56
3Martin ReichenbachOppsal Orientering55.20+3.2914.57
4Arne KongsnesOppsal Orientering1.06.54+15.0318.04
5Audun HvenekildeOppsal Orientering1.29.03+37.1224.04
Frida van MegenOppsal Orienteringikke startet

H40

5 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.00.5311.56
2Carl Erik WasbergOppsal Orientering1.00.56+0.0311.56
3Vidar GjelstadOppsal Orientering1.06.42+5.4913.04
4Morten MoslandOppsal Orientering1.12.34+11.4114.13

H 17-

6 500 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering57.128.48
2Sigve VågsnesOppsal Orientering57.45+0.338.53
3Bent Erik SkaugOppsal Orientering1.02.45+5.339.39
4William Resvoll SkaugOppsal Orientering1.04.24+7.129.54
5Erik PerssonOppsal Orientering1.08.10+10.5810.29
6Anselm ReichenbachOppsal Orientering1.26.27+29.1513.18
7Espen WigaardOppsal Orientering1.36.39+39.2714.52
Sveinung SyversenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Sindre NordhagenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Thomas RuudOppsal Orienteringikke startet

A Åpen

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny Andreassen MoeOppsal Orientering50.0914.45
2Erling HobølOppsal Orientering54.08+3.5915.55

H60

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje Wiig MathisenNydalens SK45.3513.24
2Lars KlyveOppsal Orientering47.34+1.5913.59
3Kjell WintherOppsal Orientering49.37+4.0214.35
Ketil ÅstebølOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 13-14

3 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering44.2412.00
2Ane HustvedtOppsal Orientering48.26+4.0213.05
3Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering57.16+12.5215.28
4Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering1.09.10+24.4618.41
5Ingrid LuråsOppsal Orientering1.19.39+35.1521.31
6Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering1.21.18+36.5421.58
Katrine Bjordal VegganOppsal Orienteringikke startet

H 13-14

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd RødnesOppsal Orientering34.059.12
2Ask OlaussenOppsal Orientering35.42+1.379.38
3Marius E. AamodtOppsal Orientering36.40+2.359.54
4Jakob A. GjedeboOppsal Orientering52.57+18.5214.18
Eskil KolshusOppsal Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor