Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstkarusellen løp 1 - Tasta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkarusellen løp 1 - Tasta
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 10 november 2018

Aftenbladet BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Per Marthon MælandHerrer - mellomlang løype (33)56.36+18.5413.48

Asker Skiklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Jon Arvid FossumHerrer - mellomlang løype (33)diskvalifisert

Avinor Sola BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Rune HatleHerrer - lang løype (20)1.02.18+17.4611.07

Avito Aktiv

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Stein Arve FinnestadHerrer - mellomlang løype (33)53.18+15.3613.00

Egersund OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anita Glenne KallhovdDamer - mellomlang løype (7)55.16+6.1813.28
6Inger Skretting OpstadDamer - mellomlang løype (7)1.15.40+26.4218.27

Freidig

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gunn Kari Hygen FreidigDamer - kort løype (1)57.3122.07

Ganddal IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalDamer - lang løype (4)47.108.25
1Ingrid ØxnevadNybegynnerløype (1)31.3215.46
2Vibeke LamarkDamer - lang løype (4)1.09.58+22.4812.29
3Mariann SveinsvollDamer - lang løype (4)1.23.37+36.2714.55
4Per Ingar HadlandHerrer - mellomlang løype (33)48.47+11.0511.53
7Joar EilevstjønnHerrer - lang løype (20)48.46+4.148.42
8Per Olav HaarrHerrer - lang løype (20)49.23+4.518.49
9Knut SkjævelandHerrer - mellomlang løype (33)56.29+18.4713.46
10Svein-Erik KvameHerrer - lang løype (20)51.20+6.489.10
19Ove OalandHerrer - lang løype (20)1.16.20+31.4813.37
21Bjarne GimreHerrer - mellomlang løype (33)1.01.19+23.3714.57
23Agnar Antzée LienHerrer - mellomlang løype (33)1.03.53+26.1115.34
30Bjørn BjellandHerrer - mellomlang løype (33)1.11.14+33.3217.22
Clemens Sundby ØxnevadHerrer - lang løype (20)diskvalifisert
Trond LamarkHerrer - lang løype (20)ikke startet

Klepp IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17John BreilandHerrer - lang løype (20)1.14.41+30.0913.20

Klepp Kommune BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Lars PrimstadHerrer - mellomlang løype (33)48.46+11.0411.53

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Leif Gunnar WikeneHerrer - mellomlang løype (33)56.01+18.1913.39

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Jan Kenneth PolleHerrer - mellomlang løype (33)58.36+20.5414.17

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Arne NygaardHerrer - mellomlang løype (33)58.36+20.5414.17

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18André SirevågHerrer - mellomlang løype (33)59.10+21.2814.25

Otra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Eiliv Bjarne LønningenHerrer - mellomlang løype (33)1.10.39+32.5717.13

Riska Orienteringsklubb

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Arvid ThorsenHerrer - mellomlang løype (33)ikke startet

Sandnes IL (Rogaland)

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Tom FurlandHerrer - lang løype (20)45.14+0.428.04
3Njål F. VadlaHerrer - lang løype (20)45.39+1.078.09
11Eivind Lars RakeHerrer - mellomlang løype (33)56.52+19.1013.52
14Sturle OmdalHerrer - lang løype (20)1.01.26+16.5410.58

Statoil BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
24Jan ArendalHerrer - mellomlang løype (33)1.07.51+30.0916.32

Stavanger kommune BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ingrid O. FossDamer - mellomlang løype (7)1.14.24+25.2618.08

Stavanger Orienteringsklubb

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lise IsachsenDamer - mellomlang løype (7)48.5811.56
1Jone SæbbøHerrer - mellomlang løype (33)37.429.11
1Stein Arne OlsenHerrer - lang løype (20)44.327.57
2Arne Kristian EspedalHerrer - mellomlang løype (33)39.54+2.129.43
3Elin DymbeDamer - mellomlang løype (7)1.07.07+18.0916.22
4Turid NystrømDamer - mellomlang løype (7)1.11.51+22.5317.31
4May MelingDamer - lang løype (4)1.25.18+38.0815.13
4Kjetil WirakHerrer - lang løype (20)46.05+1.338.13
5Pål H. GjerdenHerrer - mellomlang løype (33)49.35+11.5312.05
5Nils John VestølHerrer - lang løype (20)48.06+3.348.35
6Finn-Morten ÅrstadHerrer - mellomlang løype (33)50.16+12.3412.15
7Gry Vikhamar ThengsDamer - mellomlang løype (7)1.23.20+34.2220.19
9Martin BlystadHerrer - lang løype (20)50.11+5.398.57
12Øyvind EgeskogHerrer - mellomlang løype (33)56.53+19.1113.52
12Øystein AmundrudHerrer - lang løype (20)55.37+11.059.55
13Svend VihovdeHerrer - mellomlang løype (33)57.35+19.5314.02
13Arne Jacob Nystrøm OlsenHerrer - lang løype (20)59.29+14.5710.37
14Paul Andreas PaulsenHerrer - mellomlang løype (33)58.22+20.4014.14
16Espen Fyhn NilsenHerrer - lang løype (20)1.08.50+24.1812.17
17Kjell LangvikHerrer - mellomlang løype (33)58.59+21.1714.23
19Anders Thengs KristensenHerrer - mellomlang løype (33)59.17+21.3514.27
24Lars DymbeHerrer - mellomlang løype (33)1.07.51+30.0916.32
26Tore KarlsenHerrer - mellomlang løype (33)1.10.05+32.2317.05
27Jørgen NilsenHerrer - mellomlang løype (33)1.10.16+32.3417.08
28Daniel Halleraker VihovdeHerrer - mellomlang løype (33)1.10.25+32.4317.10
Sverre VarebergHerrer - kort løype (1)diskvalifisert
Arne KarlsenHerrer - mellomlang løype (33)diskvalifisert

SUS BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Geir SandHerrer - lang løype (20)48.33+4.018.40

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Jan VærpHerrer - mellomlang løype (33)1.00.50+23.0814.50

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Geir HusdalHerrer - mellomlang løype (33)diskvalifisert

UIS

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Trondr BreilandHerrer - lang løype (20)1.14.47+30.1513.21

Ålgård Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Jan-Einar ØvremoHerrer - lang løype (20)54.51+10.199.47
22Raymond B PettersenHerrer - mellomlang løype (33)1.03.22+25.4015.27

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor