Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM sprint NTOK og STOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint NTOK og STOK
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: søndag 19 mai 2019

N-åpen

1 590 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristian AlstadFrol ILfullført
Thea Emilie AlstadFrol ILfullført
Laura HegstadOK Skøynarfullført
Aksel Sandstad SkjesetFrol ILfullført
Sanna Sandstad SkjesetFrol ILfullført
Ville Sandstad SkjesetFrol ILfullført
Einar SævikStjørdals-Blink Orienteringfullført

D 9-10

1 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK28.1817.47

D 11-12

1 820 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia Stensland MelbyeVerdal OK11.416.25
2Ingeborg KolstadWing OK13.25+1.447.22
3Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK14.22+2.417.53
4Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK16.49+5.089.14
5Karita MøllerSteinkjer OK20.44+9.0311.23
6Noelle HendersonSteinkjer OK21.20+9.3911.43
7Hanna SkjerveVerdal OK25.32+13.5114.01
8Maja Sæterhaug KnudsenFreidig31.18+19.3717.11

D 13-14

1 480 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK11.558.03
2Maria Strømdal WikFreidig12.24+0.298.22
3Sigrid HaugskottOL Trollelg12.27+0.328.24
4Nora HalvorsenFreidig12.34+0.398.29
5Marita AskeFreidig12.59+1.048.46
6Lina Storler SnøfuglFreidig14.18+2.239.39
7Guro HegstadOK Skøynar14.31+2.369.48
8Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering15.16+3.2110.18
9Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK16.08+4.1310.54
10Ella SandstadFreidig16.32+4.3711.10
11Hannah Gustad StrømOK Skøynar17.51+5.5612.03
Una KittilsenFreidigikke startet
Johanne BjuganVerdal OKikke startet
Solveig Louise NissenFreidigikke startet
Tora KittilsenFreidigikke startet

D 15-16

1 480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig10.407.12
2Mathea Baglo BjørkengVerdal OK12.35+1.558.30
3Trude MarkhusVerdal OK13.21+2.419.01

D 17-

1 680 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren GrandeFrol IL12.037.10
2Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK13.06+1.037.47
3Kine Sofie SandstadFrol IL15.59+3.569.30
4Hege HallanOK Skøynar20.14+8.1112.02
Eirin Svanøe-HafstadFrol ILikke startet

D 17-18

1 680 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg11.497.02
2Mari EidsmoFreidig12.37+0.487.30
3Hanne Helmine RogstadNidarøst OK14.41+2.528.44
4Stine AuneNidarøst OK14.44+2.558.46
5Hedda Hoff HagenByåsen IL14.59+3.108.55

D 19-20

1 680 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vera MelkildFreidig12.587.43
2Sarah BrynhildsenWing OK19.15+6.1711.27

D 21-

1 680 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin SandstadNTNUI12.017.09
2Hanne SandstadFreidig12.26+0.257.24
3Mari Angell-PetersenFreidig13.53+1.528.15
4Triin JäädmaaNTNUI14.32+2.318.39
5Marte Hoff HagenNTNUI14.40+2.398.43
6Kajsa Stina SandstadNTNUI15.48+3.479.24

D 40-

1 680 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering14.508.49

D 45-

1 680 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin HaugskottOL Trollelg13.568.17
2Ingvil SnøfuglFreidig18.00+4.0410.42
3Margot Bolstad LynumFreidig18.06+4.1010.46

D 50-

1 480 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro Sandstad EidsmoFreidig12.228.21
2Ann Sissel VehusVerdal OK15.11+2.4910.15
3Hilde ForbordMalvik IL15.19+2.5710.20
4Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering15.27+3.0510.26
5Mari HoffByåsen IL19.06+6.4412.54

D 60-

1 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri BjørndalByåsen IL15.3510.31
2Marit Hæreid SandstadFrol IL17.04+1.2911.31

D 65-

1 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Sofie GjermstadNidarøst OK25.5217.28

H 9-10

1 590 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Daniel AlstadFrol IL15.389.49
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK10.296.35
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK10.216.30
Erlend GrønliFreidig9.275.56
Mateo HendersonSteinkjer OK12.147.41
Lage InderdalSteinkjer OK12.377.56
Mads Stensland MelbyeVerdal OK9.536.12
William Mitchell IversenVerdal OK8.485.32
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering10.166.27

H 11-12

1 820 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas AlstadFrol IL9.565.27
2Sivert Gudding BarliVerdal OK10.10+0.145.35
3Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering15.29+5.338.30
4Sondre Aalberg BylundSteinkjer OK35.50+25.5419.41

H 13-14

1 880 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL13.207.05
2Tristan HalvorsenFreidig14.54+1.347.55
3Vegard Lereim StorliFreidig15.29+2.098.14
4Alf Petter LynumFreidig15.51+2.318.25
5Torstein Gjedrem LundVerdal OK16.02+2.428.31
6Filip Mitchell IversenVerdal OK16.31+3.118.47
7Aleksander Tanem IversenVerdal OK16.46+3.268.55
8Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK17.32+4.129.19
9Håkon HallanOK Skøynar17.50+4.309.29
10Fredrik Kjønstad UkkelbergFrol IL18.32+5.129.51
11Ole Andreas VeskeOK Skøynar18.48+5.2810.00
12Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK22.53+9.3312.10
13Lars Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering23.03+9.4312.15
14Even Wikdahl BjørgumStjørdals-Blink Orientering28.35+15.1515.12
Kristoffer Strømdal WikFreidigdiskvalifisert

H 15-16

1 880 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Vehus SkjerveVerdal OK10.315.35
2Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig11.53+1.226.19
3Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK11.58+1.276.21
4Iver Gjedrem LundVerdal OK12.38+2.076.43
5Iver Dalsaune ThunFreidig12.57+2.266.53
6Emil Reinertsen LeroyerFreidig13.02+2.316.55
7August Hopstad NykvistWing OK13.09+2.386.59
8Kristoffer LerliMelhus IL13.32+3.017.11
9Vetle Grønvik EkraFreidig13.59+3.287.26
10Olav Gjedrem LundVerdal OK15.25+4.548.12
11Emil GrønliFreidig15.51+5.208.25
Ådne Krogstad StendahlFrol ILikke startet
Antonius Herskedal AmundsenFreidigikke startet

H 17-

2 070 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL11.455.40
2Tobias AlstadFrol IL12.24+0.395.59
3Trym Nergård RønningOK Skøynar12.45+1.006.09
4Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK13.15+1.306.24
5Håvard VeieOK Skøynar14.19+2.346.54
Simen HegstadOK Skøynardiskvalifisert
Hallvar HallanOK Skøynarikke startet

H 17-18

2 070 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Spets StorhovFreidig11.525.43
2Mikkel HoltFreidig12.37+0.456.05
3Lars SandstadFreidig13.18+1.266.25
4Jonas GrønliFreidig13.29+1.376.30
5Håkon HolstadFreidig13.53+2.016.42
6Johannes LangaasNidarøst OK15.25+3.337.26

H 19-20

2 070 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar Spets StorhovFreidig11.245.30
2Jørgen BaklidKonnerud Il12.00+0.365.47
3Mats EidsmoFreidig12.11+0.475.53
4Anders HaugskottOL Trollelg12.29+1.056.01
5Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL12.31+1.076.02
6Kristian Fredrik LynumFreidig13.37+2.136.34

H 21-

2 070 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg11.295.32
2Mattis HoltFreidig12.02+0.335.48
3Lars Maukon MurenNTNUI12.17+0.485.56
4Ulrik Astrup ArnesenNTNUI12.19+0.505.57
Ove BaardsgaardOL Trollelgdiskvalifisert

H 35-

2 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tomas EidsmoFreidig13.206.26

H 40-

2 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein Anders MelhusSteinkjer OK13.376.34
2Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.06+4.298.44

H 45-

2 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Are RogstadNidarøst OKdiskvalifisert

H 50-

1 880 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan IvarssonFreidig11.556.20
2Jens Even StorhovFreidig12.59+1.046.54
3Bernt BrynhildsenWing OK13.31+1.367.11
4Jon HolstadFreidig13.37+1.427.14
5Rune StræteWing OK13.50+1.557.21
6Øyvind SchjelderupWing OK13.55+2.007.24
7Agnar RenolenWing OK14.24+2.297.39
8Øystein WiggenByåsen IL15.43+3.488.21
9Per Ivar SkinderhaugWing OK17.33+5.389.20
10Geir WillumsenFreidig21.16+9.2111.18
11Rune BjørgumStjørdals-Blink Orientering21.46+9.5111.34
Vidar SkjerveVerdal OKikke startet

H 55-

1 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut HagenByåsen IL15.338.16
2John LerliMelhus IL18.47+3.149.59
3Tormod LangaasNidarøst OK23.20+7.4712.24

H 60-

1 880 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter GullikstadRøros IL15.158.06
2Fritjof SandstadFrol IL21.02+5.4711.11

H 65-

1 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune M HoltFreidig24.1412.53

H 70-

1 880 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom BuggeByåsen IL19.0110.06
2Rolf KarsetSteinkjer OK22.00+2.5911.42
3Stig Arild HaugskottOL Trollelg26.27+7.2614.04
4Roar ForbordMalvik IL28.37+9.3615.13
5Kristian MidthjellVerdal OK37.32+18.3119.57
Nils Olav VennevikFreidigdiskvalifisert
Jardar SandstadSelbu OKikke startet

Åpen C

1 820 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise Tuset GustadOK Skøynar24.3213.28

Åpen A

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Susanna BrynhildsenWing OK31.4012.10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor