Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TA-Sprint 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-Sprint 2
Arrangørorganisasjon: Verdal OK
Dato: torsdag 11 april 2019

D 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering12.41
2Mia ReinåsFrol IL12.43+0.02
3Helmine Laksholm GrindbergVerdal OK14.46+2.05
4Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK17.47+5.06
5Olea Brønstad LilleløkkenVerdal OK23.15+10.34
6Samantha HolmliVerdal OK29.45+17.04
Mia Stensland MelbyeVerdal OKikke startet

D 13-14

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK18.48
2Guro HegstadOK Skøynar19.52+1.04
3Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK25.09+6.21
4Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering26.03+7.15
5Aurora HaugenVerdal OK28.13+9.25

D 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trude MarkhusVerdal OK19.01
2Mathea Baglo BjørkengVerdal OK20.04+1.03

H 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ulrik HaugenVerdal OK9.35
2Jonas AlstadFrol IL9.51+0.16
3Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering10.39+1.04
4Edvard Konradsen SætherVerdal OK12.36+3.01
5Sverre Ivar HåskollVerdal OK18.47+9.12

H 13-14

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus AlstadFrol IL17.51
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK18.50+0.59
3Håkon HallanOK Skøynar20.15+2.24
4Ole Andreas VeskeOK Skøynar22.00+4.09
5Filip Mitchell IversenVerdal OK23.13+5.22
6Ludvik Laksholm GrindbergVerdal OK25.46+7.55
7Edvard Skoknes WollVerdal OK26.27+8.36
8Torstein Gjedrem LundVerdal OK27.28+9.37
9Vinjar Eggen VatneVerdal OK28.36+10.45
10William Andre Stormo OpdahlVerdal OK35.34+17.43
Fredrik Kjønstad UkkelbergFrol ILdiskvalifisert

H 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK15.16
2Ådne Krogstad StendahlFrol IL15.39+0.23
3Iver Gjedrem LundVerdal OK16.54+1.38
4Olav Gjedrem LundVerdal OK23.03+7.47

Åpen 1,5

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1William Mitchell IversenVerdal OK9.54
2Laura HegstadOK Skøynar13.25+3.31
3Brage ReinåsFrol IL14.34+4.40
4Kari Halvorsen MelbyeVerdal OK14.48+4.54
5Jon Torstein WollVerdal OK17.28+7.34
6Åsa Skoknes WollVerdal OK17.31+7.37
7Mateo HendersonSteinkjer OK17.33+7.39
8Torje Eggen VatneVerdal OK18.24+8.30
9Simon Mitchell IversenVerdal OK19.05+9.11
10Noelle HendersonSteinkjer OK20.00+10.06
10Lovise Laksholm HallemVerdal OK20.00+10.06
12Even Ydse SivertsenVerdal OK20.41+10.47
13Sverre BerfjordInderøy il21.05+11.11
14Matilde Tanem IversenVerdal OK21.50+11.56
15Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL22.26+12.32
16Ingrid TanemVerdal OK22.31+12.37
17Olav Magne Stormo OpdahlVerdal OK23.13+13.19
18Siri Ydse SivertsenVerdal OK26.10+16.16
19Aksel Sandstad SkjesetFrol IL41.54+32.00
20Sanna Sandstad SkjesetFrol IL44.41+34.47
21Ville Sandstad SkjesetFrol IL45.08+35.14
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orienteringikke startet

Åpen 2,0

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjetil VatneVerdal OK17.58
2Hege HallanOK Skøynar23.10+5.12
3Rolf KarsetSteinkjer OK24.10+6.12
4Magnhild KvaalVerdal OK24.45+6.47
5Mari Karoline Nubdal FrøsethVerdal OK26.31+8.33
6Guro Laksholm GrindbergVerdal OK33.05+15.07
7Kristian MidthjellVerdal OK35.14+17.16
8Johannes SollidVerdal OK45.17+27.19
Lars StavranInderøy ILdiskvalifisert

Åpen 2,5

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias AlstadFrol IL14.32
2Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK15.53+1.21
3Svein Anders MelhusSteinkjer OK16.11+1.39
4Atle DengerudSteinkjer OK17.20+2.48
5Maren GrandeFrol IL17.33+3.01
6Håvard VeieOK Skøynar18.30+3.58
7Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering18.54+4.22
8Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK19.07+4.35
9Kine Sofie SandstadFrol IL19.15+4.43
10Hallvar HallanOK Skøynar19.55+5.23
11Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering20.26+5.54
12Bjørn Åge ReinåsFrol IL20.31+5.59
13Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering21.36+7.04
14Per Morten KvamInderøy IL21.50+7.18
15Inge HafstadVerdal OK23.06+8.34
16Pål Søndrol GauteplassInderøy IL23.22+8.50
16Tor Ove HallemVerdal OK23.22+8.50
18Ole Morten FrøsethVerdal OK23.49+9.17
19Karl Arne MelbyeVerdal OK27.11+12.39
Jan HrubyInderøy ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-Festivtival