Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattløp, Resafjell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattløp, Resafjell
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: onsdag 7 november 2018

Damer - kort løype

1 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK45.4430.29
2Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)50.45+5.0133.50
3Randi RothSandnes IL (Rogaland)51.41+5.5734.27
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Elin NorveelGanddal ILdiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde HetlandEgersund OK50.3321.58
2Grethe Thu SkadbergTime kommune BIL1.21.55+31.2235.36
3Randi LadstenTime kommune BIL1.22.00+31.2735.39

Damer - lang løype

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL48.0613.21
2Anna TaksdalGanddal IL53.26+5.2014.50
3Inger Tone NygårdEgersund OK1.08.12+20.0618.56
Ingrid LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Herrer - kort løype

1 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Samuel A StokkelandÅlgård Orientering19.5613.17
2Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)21.43+1.4714.28
3Markus RichterSandnes IL (Rogaland)22.44+2.4815.09
4Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)28.54+8.5819.16
5Frode Halvor LundÅlgård Orientering33.30+13.3422.20

Herrer - mellomlang løype

2 300 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK29.3012.49
2Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb42.46+13.1618.35
3Jan Inge LundeGanddal IL55.41+26.1124.12
4Raymond B PettersenÅlgård Orientering1.11.12+41.4230.57
5Charles-Francois FarbosJWC BIL1.16.52+47.2233.25
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Bjarne GimreGanddal ILdiskvalifisert
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Lars PrimstadKlepp Kommune BILdiskvalifisert
Terje StokkelandÅlgård Orienteringikke startet

Herrer - lang løype

3 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar PettersonEgersund OK50.3414.02
2Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)52.10+1.3614.29
3Svein-Erik KvameGanddal IL56.39+6.0515.44
4Per Ingar HadlandGanddal IL1.00.21+9.4716.45
5Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb1.02.20+11.4617.18
6Paul Terje HaarrGanddal IL1.02.21+11.4717.19
7Gunnar ThorsetStavanger kommune1.02.48+12.1417.26
8Trond LamarkGanddal IL1.02.57+12.2317.29
9Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb1.30.55+40.2125.15
10Ove OalandGanddal IL1.38.20+47.4627.18
Bertrand DenieulJWC BILdiskvalifisert
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Geir SandSUS BILikke startet

Herrer - XLang

4 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb46.0010.00
2Odd FuglestadÅlgård Orientering48.18+2.1810.30
3Arild AasheimGanddal IL49.02+3.0210.39
4Sturla StokkelandÅlgård Orientering54.11+8.1111.46
5Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)57.21+11.2112.28
6Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)59.26+13.2612.55
7Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)59.41+13.4112.58
8Tobias RøddeGanddal IL1.01.23+15.2313.20
9Kristian Frafjord HaarrGanddal IL1.02.27+16.2713.34
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Morten Bjerga SundliGanddal ILikke startet

Damer- XLang

4 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL59.1612.53
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor