Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 2-mila

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 2-mila
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 28 oktober 2018

2-mila

18 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander ArntzenAsker Skiklubb2.18.387.24
2Cornelius BjørkSandefjord OK2.32.06+13.288.08
3Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb2.36.49+18.118.23
4Erling SommerfeldtAsker Skiklubb2.40.34+21.568.35
5Per Clemet WisløffAsker Skiklubb2.49.25+30.479.03
6Trygve MyhrAsker Skiklubb2.53.25+34.479.16
7Jostein F. TellnesAsker Skiklubb2.55.20+36.429.22
8Lasse NederhoedBrandval/Kongsvinger OK3.47.50+1.29.1212.11
9Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb4.06.46+1.48.0813.11
Sondre YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
Christian ReuschHeming Orienteringikke startet

1-mila

8 700 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Øyvind SteneNydalens SK1.09.498.01
2Svein NygårdLillomarka OL1.09.57+0.088.02
3Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.13.25+3.368.26
4Felix FinsrudAsker Skiklubb1.18.30+8.419.01
5Jonas MyhrAsker Skiklubb1.18.32+8.439.01
6Njål NoreAsker Skiklubb1.19.08+9.199.05
7Georg A. Bugge1.19.11+9.229.06
8Theodor BjørkSandefjord OK1.19.14+9.259.06
9Torgeir StrandhagenRøyken OL1.19.34+9.459.08
10Bjørn BakkevigHeming Orientering1.20.00+10.119.11
11Mikael BirkelundAsker Skiklubb1.23.21+13.329.34
12Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.23.22+13.339.34
13Martin BirkelundAsker Skiklubb1.23.25+13.369.35
14Gjermund VingerhagenAsker Skiklubb1.23.30+13.419.35
15Jakob RastadAsker Skiklubb1.23.32+13.439.36
16Knut Jostein SætnanFossum IF1.23.37+13.489.36
17Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1.23.40+13.519.37
18Roel Van de Moortel1.23.44+13.559.37
18Jorun RuudAsker Skiklubb1.23.44+13.559.37
20Erlend NydalAsker Skiklubb1.23.48+13.599.37
21Dana B. SteneNydalens SK1.23.49+14.009.38
22Vidar StandLierbygda OL1.23.57+14.089.38
23Sara MartiniAsker Skiklubb1.23.59+14.109.39
24Bjørn MartiniAsker Skiklubb1.24.07+14.189.40
25Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.28.00+18.1110.06
26Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.28.02+18.1310.07
27Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.28.20+18.3110.09
28Gjermund GravirAsker Skiklubb1.28.43+18.5410.11
29Jon Arvid FossumAsker Skiklubb1.29.07+19.1810.14
30Trond RønnebergAsker Skiklubb1.29.56+20.0710.20
31Lars BerglundRingerike OL1.31.43+21.5410.32
32Per WiréhnAsker Skiklubb1.31.48+21.5910.33
33Hallvard BergIL Tyrving1.31.51+22.0210.33
34Sverre WisløffAsker Skiklubb1.33.45+23.5610.46
35Birgit Økern JensenKonnerud IL1.33.58+24.0910.48
36Pål SkogedalAsker Skiklubb1.34.22+24.3310.50
37Per Anders YtterbøAsker Skiklubb1.35.02+25.1310.55
38Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.38.23+28.3411.18
39Anton PlaianAsker Skiklubb1.41.19+31.3011.38
40Kristian KalagerAsker Skiklubb1.44.27+34.3812.00
41Vilmer NybergAsker Skiklubb1.45.15+35.2612.05
42Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb1.45.27+35.3812.07
43Terje HenriksenAsker Skiklubb1.45.32+35.4312.07
44Marit EgnerAsker Skiklubb1.45.47+35.5812.09
45Stein H. HagenFossum IF1.46.10+36.2112.12
46Martin Nøkleby MellingRingerike OL1.46.27+36.3812.14
47Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.48.20+38.3112.27
48Marianne NjåsteinIL Tyrving1.50.39+40.5012.43
49Are NjåsteinIL Tyrving1.50.44+40.5512.43
50Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.51.57+42.0812.52
51Mathias BirkelundAsker Skiklubb1.52.00+42.1112.52
52Mikkel RastadAsker Skiklubb1.52.03+42.1412.52
53Øystein RastadAsker Skiklubb1.52.06+42.1712.53
54Anne Guro NøklebyRingerike OL1.52.45+42.5612.57
55Haakon DolvenAsker Skiklubb1.52.50+43.0112.58
56Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb2.00.47+50.5813.52
57Astrid YtterbøAsker Skiklubb2.00.48+50.5913.53
58Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb2.00.58+51.0913.54
59Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb2.01.01+51.1213.54
60Arild NyhaugAsker Skiklubb2.04.24+54.3514.17
61Øyvind GylverAsker Skiklubb2.05.33+55.4414.25
62Roar NydalAsker Skiklubb2.07.03+57.1414.36
63Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb2.07.14+57.2514.37 Last ned GPS-spor i gpx-format
64Øyvind HoveidAsker Skiklubb2.18.22+1.08.3315.54
65Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb2.46.50+1.37.0119.10
66Mathias NyhaugAsker Skiklubb2.46.54+1.37.0519.11
Mikkel BerglundRingerike OLikke startet
Svein GranerudAsker Skiklubbikke startet
Tommy JauhojärviAsker Skiklubbikke startet
Øyvind SteneAsker Skiklubbikke startet
Richard Zeiner-GundersenFossum IFikke startet

halv-mila

4 800 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jøran KristensenHeming Orientering42.398.53
2Martha WisløffAsker Skiklubb53.04+10.2511.03
3Lisa AnnersandOK Tyr53.13+10.3411.05
4Milda ØhlckersIL Tyrving53.16+10.3711.05
5Steven Tiesters53.22+10.4311.07
6Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb55.32+12.5311.34
7Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb55.47+13.0811.37
8Anders ØpstadAsker Skiklubb55.50+13.1111.37 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Erik HøivoldKongsberg OL57.24+14.4511.57
10Per ØhlckersIL Tyrving59.32+16.5312.24
11Trond WettergreenDriv IL1.05.52+23.1313.43
12Torgeir BrandalKongsberg OL1.06.13+23.3413.47
13Torleif GaltelandAsker Skiklubb1.06.16+23.3713.48
14Are FlåganAsker Skiklubb1.07.04+24.2513.58
15Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb1.18.56+36.1716.26
16Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb1.19.02+36.2316.27
17Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb1.21.27+38.4816.58
18Anne Moian NydalAsker Skiklubb1.22.02+39.2317.05
19Birgitte BekkelundRøyken OL1.31.40+49.0119.05
20Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.31.46+49.0719.07
21Øystein MadsenHaugerud IF1.31.48+49.0919.07
22Arne ØfsthusAsker Skiklubb1.34.13+51.3419.37
23Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.37.28+54.4920.18
24Una NastadAsker Skiklubb1.42.38+59.5921.22
25Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb1.42.40+1.00.0121.23
26Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb1.42.57+1.00.1821.26
27Vera HalsaaAsker Skiklubb1.43.27+1.00.4821.33
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Inger SchibstedRøyken OLdiskvalifisert
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubbikke startet
Selma HøivoldKongsberg OLikke startet
Dag Otter JohansenAsker Skiklubbikke startet
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OLikke startet
Majken KorsagerAsker Skiklubbikke startet
Kjell StenstadvoldIL Tyrvingikke startet
Paul WadeFossum IFikke startet
Kristoffer ØhlckersIL Tyrvingikke startet

engelsk-mil

1 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL21.0711.43
2Henni Hattestad KristensenHeming Orientering21.19+0.1211.50
3Otto Figenschou PiraHeming Orientering21.20+0.1311.51
4Astrid ReuschHeming Orientering21.26+0.1911.54
5Eirik NastadAsker Skiklubb23.12+2.0512.53
6Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb30.40+9.3317.02
7Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb30.48+9.4117.06
8Trym Fugleset OlsenAsker Skiklubb41.22+20.1522.58
9Astrid VingerhagenAsker Skiklubb1.00.51+39.4433.48
Iselin HøivoldKongsberg OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor