Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nyttårsløpet, Melshei

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nyttårsløpet, Melshei
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: mandag 31 desember 2018

Herrer - lang løype

44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen AamodtNOTEAM37.13
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb37.41+0.28
3Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)38.09+0.56
4Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering40.15+3.02
5Ørjan RavndalÅlgård Orientering40.33+3.20
6Fredrik OmdalGanddal IL40.57+3.44
7Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)42.42+5.29
8Aart Joakim in't VeldGanddal IL43.07+5.54
9Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb43.14+6.01
10Joar EilevstjønnGanddal IL43.24+6.11
11Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)43.36+6.23
12Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)44.12+6.59
13Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb46.42+9.29
14Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering47.05+9.52
14Oddvar TaksdalGanddal IL47.05+9.52
16Per Olav HaarrGanddal IL47.35+10.22
17Otte OmdalGanddal IL47.55+10.42
18Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb50.01+12.48
19Svein-Erik KvameGanddal IL51.38+14.25
20Arild AasheimGanddal IL52.27+15.14
21Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb53.05+15.52
22Øyvind LamarkGanddal IL53.45+16.32
23Terje MichaelsenÅlgård Orientering55.03+17.50
24Tobias RøddeGanddal IL55.13+18.00
25Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)55.20+18.07
26Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)55.32+18.19
27Inge LølandNOTEAM56.08+18.55
28Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)59.23+22.10
29Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)1.00.03+22.50
30Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.01.02+23.49
31Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.04.05+26.52
32Fredrik JomaasNOTEAM1.05.00+27.47
33Rune HatleAvinor Sola BIL1.06.15+29.02
34Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb1.06.58+29.45
35Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.07.42+30.29
36Jakob KarlsenGanddal IL1.08.27+31.14
37Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett1.09.16+32.03
38Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.09.20+32.07
39Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.10.31+33.18
40Ove OalandGanddal IL1.14.07+36.54
41Øystein DahleSandnes IL (Rogaland)1.15.31+38.18
42Håvard EspedalSandnes IL (Rogaland)1.16.35+39.22
43Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.17.34+40.21
Kjetil TveitCegal BILdiskvalifisert
Tor BrekkenGanddal ILikke startet
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor