Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nyttårsløpet, Melshei

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nyttårsløpet, Melshei
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: mandag 31 desember 2018

Damer - kort løype

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb52.56
2Mette LangelandStavanger kommune BIL54.00+1.04
3Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.00.29+7.33
4Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.10.53+17.57
5Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.11.25+18.29
6Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.18.41+25.45
7Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb1.21.17+28.21
8Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.29.05+36.09
9Karen OrstadGanddal IL1.31.04+38.08
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Damer - mellomlang løype

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb39.08
2Trine BolstadGanddal IL39.53+0.45
3Nora SvendsenGanddal IL42.34+3.26
4Keth BerggrafStatoil BIL49.27+10.19
5Anita Glenne KallhovdEgersund OK54.43+15.35
6Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb55.10+16.02
7Ragnhild AuglændGanddal IL55.57+16.49
8Mariann SveinsvollGanddal IL58.14+19.06
9Hilde OhrGanddal IL1.00.03+20.55
10Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb1.07.23+28.15
11Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.08.38+29.30
12Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.13.04+33.56
13Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.13.26+34.18
14Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.14.56+35.48
15Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)1.14.57+35.49
16Helga KlausenKlepp Kommune BIL1.18.34+39.26
17Randi RothSandnes IL (Rogaland)1.24.50+45.42
18Signe OttesenSandnes IL (Rogaland)1.24.58+45.50
19Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.29.27+50.19
Eli FrafjordGanddal ILdiskvalifisert

Damer - lang løype

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering47.10
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL48.08+0.58
3Aud Hognestad TaksdalGanddal IL48.48+1.38
4Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb54.19+7.09
5Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb54.44+7.34
6Anna TaksdalGanddal IL55.36+8.26
7Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb58.26+11.16
8Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)1.01.19+14.09
9Ann Karin TjørhomGanddal IL1.03.50+16.40
10Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb1.03.56+16.46
11Ingrid LamarkGanddal IL1.04.00+16.50
12Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)1.05.21+18.11
13Vibeke LamarkGanddal IL1.13.23+26.13
14Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1.13.27+26.17
15May MelingStavanger Orienteringsklubb1.28.58+41.48
Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - kort løype

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.08.15
2Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.18.32+10.17
Peter FrafjordNOTEAMdiskvalifisert
Peder OrstadGanddal ILdiskvalifisert
Peter FrafjordStatoil BILikke startet
Rolf Øystein KlugeAker Solutionsikke startet

Herrer - mellomlang løype

40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars HelgelandGanddal IL40.10
2Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb40.15+0.05
3Otto AlsnesSandnes IL (Rogaland)42.39+2.29
4Tallak LangmyrGanddal IL43.20+3.10
5Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb46.56+6.46
6Terje HellandNOTEAM47.03+6.53
7Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb47.22+7.12
8Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)49.03+8.53
9Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb50.36+10.26
10Ole Kristian TaksdalGanddal IL51.24+11.14
11Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb52.07+11.57
12Tor Geir EspedalGanddal IL52.46+12.36
13Jan Inge LundeGanddal IL53.08+12.58
14Jan Erik ArendalNOTEAM53.27+13.17
15Bjørn BjellandGanddal IL54.06+13.56
16Knut SkjævelandGanddal IL54.26+14.16
17Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)54.35+14.25
18Kristian OhrGanddal IL54.52+14.42
19Lars PrimstadKlepp Kommune BIL56.36+16.26
20Arne NygaardNOTEAM57.22+17.12
21Bjarne GimreGanddal IL58.19+18.09
22Øivind BerggrafStatoil BIL58.27+18.17
23Roger NysethNOTEAM1.01.26+21.16
24André SirevågStatoil BIL1.02.00+21.50
25Raymond B PettersenÅlgård Orientering1.02.44+22.34
26Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)1.03.02+22.52
27Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb1.03.07+22.57
28Bjørn SivertsenSkanska Norge1.03.36+23.26
29Jan ArendalStatoil BIL1.04.27+24.17
30Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb1.04.36+24.26
31Anders NorabergNOTEAM1.05.23+25.13
32Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb1.08.00+27.50
33Ole AuklendSkattesport BIL1.09.00+28.50
34Agnar Antzée LienGanddal IL1.10.35+30.25
35Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1.11.16+31.06
36Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.16.03+35.53
37Jan BekkeheienNOTEAM1.19.25+39.15
38Lars Ernst RavndalNOTEAM1.22.22+42.12
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubbdiskvalifisert
Jonas Bolstad ScheieFrøyland ILikke startet
Sverre Magnar NordalStatoil BILikke startet
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Herrer - lang løype

44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simen AamodtNOTEAM37.13
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb37.41+0.28
3Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)38.09+0.56
4Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering40.15+3.02
5Ørjan RavndalÅlgård Orientering40.33+3.20
6Fredrik OmdalGanddal IL40.57+3.44
7Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)42.42+5.29
8Aart Joakim in't VeldGanddal IL43.07+5.54
9Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb43.14+6.01
10Joar EilevstjønnGanddal IL43.24+6.11
11Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)43.36+6.23
12Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)44.12+6.59
13Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb46.42+9.29
14Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering47.05+9.52
14Oddvar TaksdalGanddal IL47.05+9.52
16Per Olav HaarrGanddal IL47.35+10.22
17Otte OmdalGanddal IL47.55+10.42
18Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb50.01+12.48
19Svein-Erik KvameGanddal IL51.38+14.25
20Arild AasheimGanddal IL52.27+15.14
21Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb53.05+15.52
22Øyvind LamarkGanddal IL53.45+16.32
23Terje MichaelsenÅlgård Orientering55.03+17.50
24Tobias RøddeGanddal IL55.13+18.00
25Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)55.20+18.07
26Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)55.32+18.19
27Inge LølandNOTEAM56.08+18.55
28Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)59.23+22.10
29Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)1.00.03+22.50
30Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.01.02+23.49
31Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.04.05+26.52
32Fredrik JomaasNOTEAM1.05.00+27.47
33Rune HatleAvinor Sola BIL1.06.15+29.02
34Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb1.06.58+29.45
35Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)1.07.42+30.29
36Jakob KarlsenGanddal IL1.08.27+31.14
37Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett1.09.16+32.03
38Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.09.20+32.07
39Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.10.31+33.18
40Ove OalandGanddal IL1.14.07+36.54
41Øystein DahleSandnes IL (Rogaland)1.15.31+38.18
42Håvard EspedalSandnes IL (Rogaland)1.16.35+39.22
43Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.17.34+40.21
Kjetil TveitCegal BILdiskvalifisert
Tor BrekkenGanddal ILikke startet
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

Damer-Ny

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Liva WathneSandnes IL (Rogaland)36.03
2Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)52.28+16.25
3Veslemøy FarsetNOTEAM57.24+21.21
4Vilde FarsetNOTEAM57.40+21.37
5Liven OrstadGanddal IL58.07+22.04
6Ella Aase AnkerNOTEAM1.03.26+27.23

Herrer-Ny

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)35.30
2Vebjørn FarsetNOTEAM57.47+22.17
3Alexander KhorunzhiyAvito Aktiv1.10.02+34.32

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor