Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for SI klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: SI klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: søndag 2 desember 2018

Sandnes IL (Rogaland)

75 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Eskil BergeN-Åpen (10)48.0220.00
0Finlay DuncanN-Åpen (10)31.5913.19
0Vetle Fjermestad EieN-Åpen (10)1.08.3228.33
0Erle NermoenN-Åpen (10)39.0816.18
0Lars OftedalN-Åpen (10)53.3422.19
0Frida RichterN-Åpen (10)51.4321.32
0Selma Johanne Skiri MosbakkN-Åpen (10)51.5121.36
0Andreas SolengN-Åpen (10)49.4220.42
0Trym UndheimN-Åpen (10)42.1117.34
0Liva WathneN-Åpen (10)1.07.1828.02
1Njål F. VadlaH 17 (15)46.188.48
1Marit HaavardsholmD 17 (7)57.0810.51
1Eivind Lars RakeH 60 (2)55.5514.40
1Liv OmdalD 60 (1)1.09.0218.07
1Kalle JongenburgerH 13-16 (10)36.589.42
1Julie AkslandD 13-16 (3)41.2810.53
1Kjetil JørgensenH/D 17C (6)29.1011.07
1Jone ValdalH 11-12 (7)21.438.17
1Mari RichterD 11-12 (3)29.3611.17
1Thomas DuncanH10 (9)22.349.24
1Nina AkslandD10 (4)31.3413.09
2Kjell  DaleH 17 (15)47.47+1.299.05
2Jorunn JohannesenD 17 (7)1.05.41+8.3312.29
2Hermann SkogsholmH 60 (2)1.04.20+8.2516.53
2Andreas Vistnes MyklebostH 13-16 (10)37.55+0.579.57
2Kaja PeikliD 13-16 (3)50.02+8.3413.07
2Åsa ChristiansenH/D 17C (6)47.50+18.4018.15
2Jonas Vistnes MyklebostH 11-12 (7)28.58+7.1511.03
2Alva ChristiansenD 11-12 (3)31.06+1.3011.52
2Magnus HaugH10 (9)23.51+1.179.56
2Mekdes MekdesD10 (4)31.43+0.0913.12
3Tom FurlandH 17 (15)48.00+1.429.07
3Ragnhild RichterD 17 (7)1.07.49+10.4112.53
3Markus RichterH 13-16 (10)38.57+1.5910.13
3Selma Lothine Fridheim TorpD 13-16 (3)57.20+15.5215.02
3Kristel HalvorsenH/D 17C (6)52.42+23.3220.06
3Eirik WathneH 11-12 (7)31.35+9.5212.03
3Oda Fjermestad HelgesenD 11-12 (3)51.20+21.4419.35
3Vebjørn BreilandH10 (9)27.28+4.5411.26
3Helene P HundeideD10 (4)33.18+1.4413.52
4Morten AamodtH 17 (15)52.18+6.009.56
4Mette WathneD 17 (7)1.15.39+18.3114.22
4Joel SkogeH 13-16 (10)41.06+4.0810.47
4Ragnhild ChristiansenH/D 17C (6)59.22+30.1222.39
4Arnfinn SolheimH 11-12 (7)41.50+20.0715.58
4Sjur UndheimH10 (9)27.48+5.1411.35
4Tuva Halvorsen SætreD10 (4)51.33+19.5921.28
5Magnus LandstadH 17 (15)53.39+7.2110.11
5Ingunn Anda HaugD 17 (7)1.21.10+24.0215.25
5Stian HaugvaldstadH 13-16 (10)42.07+5.0911.03
5Gørild EspedalH/D 17C (6)1.11.59+42.4927.28
5Arild Pfluger HundeideH 11-12 (7)45.57+24.1417.32
5Oliver DuncanH10 (9)28.22+5.4811.49
6Øystein DahleH 17 (15)1.00.36+14.1811.31
6Ingeborg WathneD 17 (7)1.23.24+26.1615.51
6Omund Thu LandstadH 13-16 (10)43.01+6.0311.17
6Torill AndersenH/D 17C (6)1.16.22+47.1229.08
6Jomar Halvorsen SætreH 11-12 (7)52.29+30.4620.01
6Aslak WathneH10 (9)32.23+9.4913.29
7Jon MyklebostH 17 (15)1.01.54+15.3611.46
7Berit AkslandD 17 (7)1.32.05+34.5717.30
7Thomas ValdalH 13-16 (10)47.49+10.5112.33
7Erling Molvik JørgensenH 11-12 (7)56.06+34.2321.24
7Tsegazehb TsegazehbH10 (9)38.28+15.5416.01
8Gisle WathneH 17 (15)1.04.22+18.0412.14
8Simon Fjermestad HelgesenH 13-16 (10)49.07+12.0912.53
8Aksel MyklebostH10 (9)40.04+17.3016.41
9Rune MalmeiH 17 (15)1.04.28+18.1012.15
9Gustav LevangH 13-16 (10)1.08.54+31.5618.05
9Håkon BergeH10 (9)46.05+23.3119.12
10Sveinung SvebestadH 17 (15)1.06.30+20.1212.38
10Gabriel ÅrsvollH 13-16 (10)1.18.20+41.2220.33
11Sturle OmdalH 17 (15)1.08.24+22.0613.00
13Rune ChristiansenH 17 (15)1.11.22+25.0413.34
Geir BjaanesH 17 (15)diskvalifisert
Jon DuncanH 17 (15)ikke startet
Sigurd R. OftedalH 17 (15)ikke startet
Ane OftedalD 17 (7)ikke startet
Ingrid OmdalD 17 (7)ikke startet
Evelyn Fernandes NødlandD 13-16 (3)ikke startet
Elisabeth MolvikH/D 17C (6)ikke startet
Vegard BergeH 11-12 (7)ikke startet
Vebjørn OftedalH10 (9)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor