Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høstkøpp 2: Steinsfjellet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høstkøpp 2: Steinsfjellet
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: søndag 21 oktober 2018

H Lang

4 810 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orientering43.299.02
2Einar Marius Hjellestad MartinsenVikebygd IL48.26+4.5710.04
3Einar MartinsenVikebygd IL52.25+8.5610.53
4Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering53.37+10.0811.08
5Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1.07.57+24.2814.07
Jon Magne Røvær JosephsenHaugesund IL Orienteringbrutt
Bjørn Egil RossebøHaugesund IL Orienteringikke startet

H Mellom

3 070 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars VestvikHaugesund IL Orientering41.0513.22
2Magnar SætreHaugesund IL Orientering44.00+2.5514.19
3Erik VieHaugesund IL Orientering45.21+4.1614.46
4Frode NystedHaugesund IL Orientering46.27+5.2215.07
5Knut Bendik KvalaHaugesund IL Orientering49.37+8.3216.09
6Peder Svein GrønåsHaugesund IL Orientering51.38+10.3316.49

D Mellom

3 070 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid EggenHaugesund IL Orientering45.1214.43
2Solfrid ThuestadHaugesund IL Orientering47.27+2.1515.27
3Madli HjermannHaugesund IL Orientering50.43+5.3116.31
4Miriam SveenHaugesund IL Orientering1.19.34+34.2225.55
5Claudia SamuelsbergHaugesund IL Orientering1.19.36+34.2425.55

H Kort

1 980 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per B. MyhreHaugesund IL Orientering29.0314.40
2Terje MonradHaugesund IL Orientering40.49+11.4620.36
3Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering58.27+29.2429.31
4Filip SveenHaugesund IL Orientering1.09.40+40.3735.11
5Markus AmdalHaugesund IL Orientering1.09.41+40.3835.11

D Kort

1 980 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anita SælevikHaugesund IL Orientering29.1114.44
2Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering36.38+7.2718.30
3Sara HetlandHaugesund IL Orientering36.41+7.3018.31
4Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering38.16+9.0519.19
5Bente MonradHaugesund IL Orientering40.49+11.3820.36

H Ny

1 940 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering25.3713.12
2Lars WikstrømHaugesund IL Orientering41.02+15.2521.09
3Øystein Øye RossebøHaugesund IL Orientering55.00+29.2328.21

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor