Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NATTJAKTA #1 - 2018

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NATTJAKTA #1 - 2018
Arrangørorganisasjon: Brandval/Kongsvinger OK
Dato: onsdag 3 oktober 2018

Damer

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Kari og Tina Hauger BrufladtBrandval/Kongsvinger OK50.2820.11
Mette SolbergseterAustmarka ILbrutt

Herrer

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oddgeir FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK29.1211.40
2Glenn BergersenEidskog OL29.27+0.1511.46
3Eivind LandeEidskog OL29.51+0.3911.56
4Jon Ivar BergersenEidskog OL35.31+6.1914.12
5Bjørn KarlstadBrandval/Kongsvinger OK44.33+15.2117.49
6Philip FøyenEidskog OL55.37+26.2522.14

Veteraner

2 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK26.4213.21
2Harald ØstbyeElverum OK26.47+0.0513.23
3Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK27.33+0.5113.46
4Kurt NilssonOK Hierne29.47+3.0514.53
5Leif BillingsøEidskog OL30.45+4.0315.22
6Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL39.13+12.3119.36
7Klaus EngenEidskog OL49.42+23.0024.51
8Tor SolbergseterAustmarka IL51.45+25.0325.52
John TangenEidskog OLbrutt

Åpen

2 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut EngenRaumar Orientering23.1811.39
2Jonas BacklundVästvärmlands OK23.37+0.1911.48
3Stein Arne NegårdVang OL24.10+0.5212.05
4Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK27.25+4.0713.42
5Arne SørliEidskog OL27.35+4.1713.47
6Trond DigernesBrandval/Kongsvinger OK27.59+4.4113.59
7Martin SkytterenOdal OL - Orientering29.08+5.5014.34
8Jan SveenRaumar Orientering37.33+14.1518.46
9Egil SolbergseterAustmarka IL37.34+14.1618.47
10Tor StrandRaumar Orientering37.57+14.3918.58
11Herman BakkeLøten o-lag38.39+15.2119.19
12Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering39.27+16.0919.43
13Jens-Henrik SimonsenOK Øst41.11+17.5320.35
14Niklas StolpeEidskog OL41.59+18.4120.59
15Oddvar GravingenOK Hierne49.48+26.3024.54
Kai Jostein BergersenEidskog OLikke startet

Nybegynner

1 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander Tangen HoltetEidskog OL19.4916.30
2Sebastian Tangen HoltetEidskog OL19.55+0.0616.35
3Lycke Nybråten-GerhardsenLunderseter IL54.23+34.3445.19
4Emre Nybråten-GerhardsenLunderseter IL54.39+34.5045.32
5Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL54.46+34.5745.38
6Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL54.47+34.5845.39
Elin FøyenEidskog OLikke startet

Ungdom

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar LandeEidskog OL43.1321.36
2Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL44.00+0.4722.00
Asbjørn LandeEidskog OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor