Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for LOK-sprintcup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: LOK-sprintcup 2
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 10 oktober 2018

Herre - A

2 270 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iver RingheimLarvik OK13.255.54
2Per Olav GulbrandsenLarvik OK14.28+1.036.22
3Henrik Kaupang LyeLarvik OK14.42+1.176.28
4Benjamin GjoneSandefjord OK14.50+1.256.32
5Espen JohnsenHedrum OL15.21+1.566.45
6Jon SkriubakkenPorsgrunn OL15.22+1.576.46
7Einar KlavenesSandefjord OK15.36+2.116.52
8Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn15.38+2.136.53
9Espen RaastadSkien OK16.05+2.407.05
10Gabriel GjoneSandefjord OK16.25+3.007.13
11Per Henrik ZagarLarvik OK17.13+3.487.35
12Jarle LysnesHedrum OL17.25+4.007.40
13Ole Edvard HjortlandLarvik OK17.36+4.117.45
14Anders KlavenesSandefjord OK17.48+4.237.50
15Ole JohanssonPorsgrunn OL21.35+8.109.30
16Ragnar HillestadLardal OL21.40+8.159.32
17Wilson Antonio Culma ManceraLarvik OK22.24+8.599.52
18Per Øystein AndersenLarvik OK23.51+10.2610.30
19Stig SkogekkerHedrum OL24.33+11.0810.48
20Oddvar GjelstadSandefjord OK25.57+12.3211.25
21Ludvig SkramdalHedrum OL27.22+13.5712.03
22Tor EdvardsenLarvik OK33.18+19.5314.40
Asgeir FremstadLarvik OKdiskvalifisert
Knut GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Magne KlovningPorsgrunn OLbrutt

Dame - A

2 270 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv SchjervenLardal OL16.157.09
2Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK17.12+0.577.34
2Mina SchjervenLardal OL17.12+0.577.34
4Maren Sofie FremstadLarvik OK17.52+1.377.52
5Pernille ZagarLarvik OK17.56+1.417.54
6Kristin HjortlandLarvik OK18.06+1.517.58
7Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL18.07+1.527.58
8Ingrid MobråthenBotne SK18.11+1.568.00
9Iril RingheimLarvik OK18.27+2.128.07
10Ingrid UndstadLarvik OK18.43+2.288.14
11Tone StoklandSandefjord OK19.32+3.178.36
12Sigrid Bakken HamreLarvik OK19.35+3.208.37
13Tone Sølie LysnesHedrum OL20.01+3.468.49
14Anna Strøm JuliussenSandefjord OK22.01+5.469.41
15Rita RaastadSkien OK23.07+6.5210.11
16Kristin Solberg FredheimSandefjord OK23.25+7.1010.18
17Elin BordøyHedrum OL24.03+7.4810.35
18Gerd LangsethLarvik OK25.43+9.2811.19
19May-Britt SkramdalHedrum OL27.31+11.1612.07
20Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL28.06+11.5112.22
21Mie ZagarLarvik OK28.41+12.2612.38
22Eli KlovningPorsgrunn OL29.17+13.0212.54
23Thorunn Aamodt OvesenLardal OL31.31+15.1613.53
24Lise LevyLarvik OK37.06+20.5116.20

Herre - C

1 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Theo Solberg FredheimSandefjord OK20.4811.03
2Balder Solberg FredheimSandefjord OK30.19+9.3116.07
3Helge HalvorsenLarvik OK33.07+12.1917.36

Dame - C

1 880 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin JohanssonHedrum OL18.5810.05
2Malin Sjøvold JohnsenLarvik OK35.39+16.4118.57

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor